Вітаємо Вас на нашому сайті!


30.06.2017

Випуск-2017


30.06.2017 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося урочисте свято
«Випуск-2017».31.05.2017

Засідання педагогічної ради
«Стратегія і тактика педагогічного колективу
щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»


Навчатись важко, а навчати важче,
Але не мусиш зупинятись ти:
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти.
М. Сингаївський

У Маріупольському будівельному коледжі цілком свідомі того, що обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. Тому викладачі МБК спрямовують свої зусилля на забезпечення формування потужного потенціалу майбутніх фахівців шляхом створення для них оптимальних умов навчання та виховання.

Вирішити проблему виявлення, розвитку й педагогічної підтримки обдарованих студентів, розкриття їхніх можливостей допомагають усілякі семінари-практикуми, психолого-педагогічні тренінги, конференції, творчі звіти, майстер-класи, ділові ігри, КТС (колективні творчі справи) тощо.

Так, 31.05.17 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося чергове засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти», яке проходило у формі психолого-педагогічного семінару-тренінгу. Його організатором і натхненником виступила Олена Петрівна Зубкова, заступник директора з навчальної роботи, яка поставила за мету поглиблення знань педагогів з характерних особливостей обдарованих студентів, створення умов для активної співпраці та узгодження діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу задля допомоги обдарованим студентам, задоволення їхніх освітніх, національно-культурних запитів та підготовки до подальшого навчання і самостійного життя.

Семінар-тренінг розпочався з демонстрації відеоролика, що налаштував педагогів на роботу, після чого Зубкова О.П. виступила з вітальним словом, ознайомивши учасників з темою, метою та правилами проведення тренінгу. Викладачі об’єдналися в групи «Віра», «Надія», «Любов» і написали на імпровізованих паперових квітах свої очікування від семінару, а на кольорових наліпках – асоціації стосовно обдарованості (аудиторія заграла барвами, кольоровими малюнками, розцвіла щирими усмішками, сповнюючись світлом творчості).

Заслухавши доповідь Олени Петрівни, викладачі протягом деякого часу мали змогу усвідомити актуальність і значущість проблеми, після чого позитивно поставилися до пропозиції виконати різні вправи, як-от: «Здібності дитини», «Скринька запитань», «Ми вважаємо, що педагог повинний бути ...», «Коло ідей». Останнє мало на меті з’ясування проблем обдарованих студентів, складання рекомендацій педагогам щодо роботи з обдарованими дітьми, а також рекомендацій батькам обдарованих дітей.

Цікаві запитання, захопливі завдання, невимушений стиль спілкування, загальний позитивний настрій – усе сприяло активній роботі учасників семінару, долученню їх до колективної творчої справи. І зовсім не дивно, що наприкінці тренінгу (після релаксації) «Кошик» розцвів чудовими квітами, пелюстки яких рясніли емоційними «ого-го», «yes», «очікування справдилися», «це було чудово», «дякую за драйв», «дуже сподобалося», «я в захваті», «клас», «максимум задоволення» і под.

Поза увагою адміністрації не залишилися творчі викладачі, які плідно працювали з обдарованими студентами протягом року і досягли вагомих результатів (нагородження грамотами і подяками).

Тож колектив ще раз пересвідчився: робота з обдарованими студентами вимагає ґрунтовних знань, педагогічних зусиль, напруження фізичних, розумових та духовних сил, оптимістичного прогнозування особистості, особливих методичних підходів до організації навчально-виховного процесу з метою забезпечення максимально сприятливих умов для розкриття, розвитку здібностей і талантів студентів, подальшого застосування їх на користь української держави.

Зрештою, щоб працювати з обдарованими студентами, треба й самому бути обдарованою особистістю, бо «…якщо немає вогника у вас, то вам ніколи не запалити його в інших» (В.О. Сухомлинський).


24.05.2017

Університет педагогічних знань

24 травня 2017 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося чергове засідання Університету педагогічних знань. Тема «Використання активних та інтерактивних методів навчання як пріоритетний напрям освіти» є не просто актуальною - вона продиктована сучасним життям та необхідністю позитивних зрушень в системі освіти України з метою формування всебічно розвиненої особистості, здатної до логічного мислення та прийняття нестандартних рішень.

Сєрікова О.В., методист коледжу, розповіла про активні та інтерактивні технології навчання на сучасному етапі та запропонувала педагогам завдання: дати визначення вищевказаним технологіям, спираючись на власний досвід.

Аносова А.В., викладач інформаційних дисциплін, доповіла про методи активного та інтерактивного навчання, запропонувавши колегам заповнити зведену таблицю методів, якими послуговуються викладачі кожної циклової комісії, і ознайомити з ними присутніх. Під час роботи було з’ясовано, які саме методи та прийоми застосовують викладачі у своїй діяльності (робота в малих групах, «карусель», «акваріум», «мікрофон», «незакінчені речення», «мозковий штурм», «велике коло» тощо) та чому.

Ступнік О.О., викладач ОРБК, наголосила на ролі активних та інтерактивних методів навчання, типових проблемах, з якими стикаються викладачі, та методикою використання даних методів під час проведення різних видів занять.

Тож під час спільної роботи викладачі МБК ще раз пересвідчилися у тому, що інтерактивні технології в поєднанні з класичними методами навчання створюють ідеальну основу для ґрунтовного вивчення матеріалу; технологія інтерактивного навчання дозволяє доцільно добирати методи для конкретної теми та етапу заняття, а також для конкретної навчальної групи. З’ясувавши, в чому полягають переваги інтерактивного методу навчання, постановили і надалі послуговуватися нестандартним підходом до організації навчально-виховного процесу задля активізації студентів з метою формування фахівця високої кваліфікації.


26.04.2017

"ПЕРСПЕКТИВА-2017"

26 квітня 2017 року в ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулася Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива», що мала на меті виявлення, розвиток, підтримку і стимулювання талановитої молоді, розкриття її інтелектуального потенціалу.

Конференція проходила у формі пленарного засідання та подальшої роботи наукових секцій (фізика, хімія; інформатика, математика; економіка; гуманітарні науки; будівництво та будівельний дизайн; геодезія; матеріалознавство; фізичне виховання та здоровий спосіб життя; транспорт і транспортні технології).

Відкрив урочистий захід директор Маріупольського будівельного коледжу А.В. Білай. Виступивши з привітальним словом, він зауважив, що конференція є гарною можливістю для об’єднання широкого кола студентів і старшокласників на основі спільного інтересу до науки, адже в умовах діалогу й обміну знаннями юні дослідники набувають першого наукового досвіду, навчаються дискутувати, ставити запитання, обстоювати власну точку зору.

На конференції був присутній юрист ТОВ «Комплект». А представник ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Філатова Ганна Михайлівна, звертаючись до учасників конференції, наголосила на її важливості та необхідності в умовах вдосконалення освітньої галузі України, а також розбудови народногосподарського комплексу, висловила надію, що науковий доробок конференції сприятиме реалізації одного з найважливіших завдань сучасності – подальшого всебічного розвитку нашої держави.

Отже, під час роботи секцій учасники представили цікаві дослідження, позначені високим науково-теоретичним рівнем.

«Високочастотний генератор напруги «ВГВН-1», «Ілюзія та міраж, або парадокси зору», «Роль математики в розробленні ігор (на прикладі 2D-гри Battle of Tanks)», «Українська реклама: проблеми мовної безграмотності», «Розвиток НТП та винахідництво – основа економічного зростання країни», «Традиції догляду за немовлятами у грецьких сім’ях», «Техніко-економічна ефективність застосування полімербетону», «Проблеми теплозбереження та шляхи їх вирішення у ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» - ось далеко не повний перелік тем, що виявилися не просто актуальними, а здобули визнання широкого загалу.

Гості та учасники конференції відзначили невимушену і дружню атмосферу, в якій відбувалися презентація й обговорення досліджень. Усі роботи були оцінені експертною комісією. Водночас молодим дослідникам було надано рекомендації щодо подальшого розроблення наукових тем і запропоновано підготувати результати досліджень до друку у збірнику «Матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Перспектива-2017».

Тож роботу Всеукраїнської наукової конференції «Перспектива-2017» завершено. Чекаємо на нові звершення і відкриття!


12.04.201711.04.2017

ВІТАЄМО!

Вітаємо переможців олімпіади з математики Чаушеву Лілію (група ОПБ-11, викладач Медведєва Н.К.), Мітропольського Ігоря та Романюк Євгена (група АМ-11, викладач Чаушева Т.Д.), яка проводилась системою онлайн освіти спільно з кафедрою інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.


31.03.2017

Регіональна студентська олімпіада
з інформатики та комп’ютерної техніки

31 березня 2017 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Маріупольський будівельний коледж» була проведена регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

В олімпіаді прийняли участь 13 студентів з 7 навчальних закладів м. Маріуполя та Донецької області. Завдання олімпіади вимагали від учасників високого рівня теоретичних знань та практичних навичок роботи в текстовому процесорі MS Word, табличному процесорі MS Excel, знання MS Access. Переможцями олімпіади стали:

І місце: Василенко Владислав, ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж», викладач Корюков І.В.
ІІ місце: Гуртовий Володимир Олексійович, ММК ДВНЗ “ПДТУ”, викладач Горобей В.В.
ІІІ місце: Величко Тетяна, ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж», викладач Корюков І.В.,
Рядченко Микита Петрович, МК ДонНУЕТ, викладач Лігачова З.К.

Викладачі регіонального методичного об’єднання інформатики та комп’ютерної техніки за час виконання студентами практичних завдань мали змогу у дружньому спілкуванні обмінятись досвідом роботи, поділитись методичними надбаннями. Щиро вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо подальших здобутків та реалізації всіх задумів!31.03.2017

"Україна – квітуча країна!"

31 березня 2017 року студенти ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» у складі агітбригади «GreenStar», під керівництвом заст. директора з виховної роботи Годорожі В.М та викладача екології Мальцевої Н.О, взяли активну участь у районному квесті «Україна – квітуча країна!», організовану Лівобережною районною адміністрацією Маріупольської міської ради.

Під час виконання завдань квесту студенти коледжу проявили активність, амбіційність, комунікабельність і креативність. За підсумками квест-гри команда отримала не тільки Диплом учасника, також і позитивні емоції.


20.03.2017

Тиждень циклової комісії
Опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін15.03.2017

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ
«ПЕРСПЕКТИВА-2017»


10.03.2017

"Будівельний брейн-ринг"

10.03.2017р. в 12:20 в актовій залі коледжу під керівництвом викладачів Зуб І.В. та Тронзи Г.В. відбувся "Будівельний брейн-ринг" за участю груп 4-х курсів спеціальності 5.06010101 "Будівництво та екслуатація будівель і споруд".

Переможцями стала команда гр. С-42 "Могутня купка інженерів". Вітаємо переможців!!!


20.02.2017

Х Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерних технологій
серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

З метою виявлення талановитих студентів коледжу, надання їм можливості самореалізації, підвищення зацікавленості їх до вивчення інформатики, спонукання їх до творчого пошуку та самостійної роботи, 1 березня 2017 року відбувся перший етап Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій. В змаганнях взяли участь 11 студентів нашого коледжу. Учасники мали змогу продемонструвати свої знання при розв’язанні нестандартних задач з інформатики та комп’ютерних технологій.

Призові місця розподілилися таким чином:

 • І місце: Василенко Владислав, група С-21, викладач Корюков Ігор В’ячеславович.
 • ІІ місце: Величко Тетяна, група Б-21, викладач Корюков Ігор В’ячеславович.
 • ІІІ місце: Павлюченко Данило, група АМ-21, викладач Касяненко Євгенія Олександрівна.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади і бажаємо нових успіхів та досягнень.


9.03.2017

"Слава Шевченка не вмре, не поляже "

9 березня 2017 року в актовій залі Маріупольського будівельного коледжу був проведений відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже», присвячений 203-річчю від дня народження видатного українського поета й художника Т.Г.Шевченка. У рамках заходу серед студентів 1-4 курсів був проведений конкурс на кращого виконавця творів Кобзаря.

Результати конкурсу:

1 місце – Афанасьєва Анжеліка (група ОПБ-11)

2 місце – Іванова Дар’я (група ОПБ-11)

3 місце – Макуха Валерія (група ТОП-31).

Крім того, класні керівники провели тематичні години «Слово Тарасове лунає в наших серцях», присвячені життю і творчості Т.Г.Шевченка. У шкільній бібліотеці була оформлена книжково-ілюстративна виставка«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», в центральному вестибюлі коледжу була організована виставка тематичних газет і плакатів «Вогонь Тарасового слова».


7.03.2017

"Вітаємо жінок зі святом весни та краси! "

7.03.2017р. в актовій залі коледжу відбулася святкова програма, присвячена дню жінок.

Милі, чарівні, неповторні жінки! Вітаємо вас із чудовим весняним святом - 8 Березня! Неможливо уявити життя без жіночої краси та чарівливості, доброти та ніжності, душевного тепла й турботи.

Велика сила вашої любові змінює світ, додає йому гармонії, віри та надії, яскравих фарб і весняної свіжості.

Тож нехай весна розкриє вашу красу, додасть свободи, легким вітерцем розвіє смуток! Хай ваші очі будуть завжди яскравими, а серця - закоханими!!!


15.02.2017

"Творчість – умова розвитку сучасного педагога "

15 лютого 2017 року в рамках Університету педагогічних знань відбулася традиційна науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога».

Конференція проходила у формі майстер-класу з використанням технологій розвитку критичного мислення: викладачі коледжу ділилися творчими ідеями та знахідками. Розпочала конференцію методист коледжу Сєрікова О.В., запропонувавши колегам «інтелектуальну розминку». Про теоретичні основи роботи та творчий досвід циклової комісії економічних і автомобільних дисциплін розповіла Нікітіна Оксана Миколаївна, викладач економіки будівництва.

Послуговуючись методом «Шість капелюхів», який ґрунтується на паралельному мисленні, викладачі коледжу висловлювали свою думку з таких питань:

 • Які здібності людини служать сходинками до вершин педагогічної творчості?
 • Які фактори сприяють розвитку творчості?
 • Які джерела творчості?
 • Що заважає розвитку і впровадженню творчості в нашому коледжі?
 • Які шляхи розвитку та впровадження творчості в нашому коледжі?

Викладач хімії Мальцева Н.О. та викладач іноземної мови Харт О.А. поділились досвідом використання ефективної освітньої технології, позначеної творчим підходом до справи навчання і виховання молоді, - методом проектів. Після того запропонували колегам виконати проекти. Шевченко О.М. – викладач технології та організації виготовлення ЗБК – розповіла про творчий підхід викладачів циклової комісії технологічних і розрахунково-конструкторських дисциплін до організації позакласної роботи зі спецдисциплін.

Рефлексія у формі «Пейзаж почуттів» на завершальному етапі засвідчила рівень усвідомлення викладачами необхідності творчого підходу до справи профільного навчання майбутніх фахівців, що досягається шляхом креативного мислення та неординарного вирішення поставлених проблем.


10.02.2017

Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв


10.01.2017

Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання. Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом. До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів. Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків.

ПОСТАНОВА КМУ від 28 грудня 2016 р. № 1050


21.12.2016

Навчання комп'ютерної грамотності

Як відомо, крім освітніх, Маріупольський будівельний коледж надає ще й соціальні послуги мешканцям міста. Так, голови та секретарі комітетів самоорганізації населення Лівобережного району (за ініціативою міської влади) навчалися азам роботи на комп'ютері в Маріупольському будівельному коледжі, що дбає про налагодження партнерських стосунків з усіма ресурсами громади.

Тож курс навчання тривав тиждень. За цей час користувачі-початківці опанували основи комп'ютерної грамотності. Заняття (інтернет-подорожі, віртуальні огляди, відеоуроки) проводилися у комп’ютерних класах коледжу, обладнаних новітньою технікою та сучасним програмним забезпеченням.

Досвідчені викладачі Аносова А.В. та Касяненко Є.О. сформували у слухачів базу знань, умінь і навичок, необхідних для ефективного послуговування сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у трудовій діяльності та повсякденному житті на рівні користувача.

Заняття, за словами самих «учнів», принесли безсумнівну користь: подарували нових друзів, відкрили великі можливості для спілкування, залучили до користування державними послугами, що надаються в електронному вигляді, навчили загальної інформаційної культури тощо.Фото тут

04.01.2017

ЗИМОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БЛІЦ-КОНКУРС
З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ


Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 25 січня по 12 лютого 2017 року. Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Номінації конкурсу з веб-дизайну:
 • "Краща графічна реалізація",
 • "Краща програмна реалізація".
 • "Краще інформаційне наповнення".
Номінації конкурсу комп'ютерної графіки:
 • "Краща 2D растрова графіка",
 • "Найкраща 2D векторна графіка",
 • "Найкраща 3D-графіка".
Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:
 • "Краща GIF-анімація",
 • "Краща Flash-анімація",
 • "Краща 3D-анімація".

Тему завдання буде розміщено на сайті конкурсу 25 січня.

Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 25 січня по 12 лютого 2017) і відправити її до оргкомітету конкурсу.

http://webdesign.vntu.edu.ua


14.12.2016

Завершальний тур конкурсу «Викладач року»

Як відомо, найвищим рівнем діяльності викладача є його педагогічна майстерність, яка ґрунтується на високому фаховому рівні, загальній культурі та життєвому досвіді. Тож з метою розкриття творчого потенціалу і сприяння педагогічним пошукам у Державному вищому навчальному закладі «Маріупольський будівельний коледж» проводять конкурс «Викладач року», який виступає своєрідною школою самоаналізу діяльності викладача, руху вперед, спілкування з однодумцями, обміну досвідом. Його завданням є виявлення і підтримка креативного педагога.

14.12.16 у коледжі відбувся завершальний тур конкурсу «Викладач року», якому передувала серйозна робота: комп’ютерне тестування з фаху, педагогіки та методики викладання; відкриті заняття, де викладачі втілювали свої творчі напрацювання і демонстрували родзинки педагогічної майстерності. У фіналі конкурсу, який проходив в актовій залі, учасників (Березовську О.І., Касяненко Є.О., Ступнік О.О., Пилипшанову Л.Ф.) запрошували до виступу у номінаціях «Презентація-візитівка», «Майстер-клас «Я роблю це так», де конкурсанти ділилися своїми досягненнями у формі міні-тренінгу «викладач – викладачеві» і методичними знахідками, коментуючи при цьому педагогічну доцільність їх використання, вражаючи глядачів та журі віршами, піснями, мистецтвом рухів. Журі, до складу якого входили директор коледжу Білай А.В., заступник директора з виховної роботи Годорожа В.М., заступник директора з адміністративно-господарської роботи Тищенко К.П., голова профспілкового комітету Нестеров В.Ф. та викладач спецдисциплін Гітунець О.І., нараховувало бали за відповідність кожній із вищевказаних номінацій, беручи до уваги лідерські якості та ерудицію викладачів, уміння зацікавити своїм предметом, емоційність виступу, послугування невербальними прийомами тощо.

Підбиваючи підсумки заходу, Білай А.В. висловив глибоку подяку за невтомну працю, терпіння і наполегливість у роботі, наголосив на тому, що віддані своїй справі викладачі-конкурсанти виявилися гідними найвищих нагород. А кращою (за кількістю балів, ступенем і формою самопрезентації) журі визнало Касяненко Євгенію Олександрівну, викладача інформатики. Тож вона по праву посіла перше місце у конкурсі «Викладач року». Щиро вітаємо з перемогою!

Учасників конкурсу нагороджено дипломами, сувенірами та цінними подарунками. Усім зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, нових професійних здобутків!

Пам’ятаймо: педагоги – це гордість держави та її надійне підґрунтя для майбутнього.


09.12.2016

Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»

9 грудня 2016 року студенти ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» (Чаушева Лілія і Філічкіна Вероніка, група ОП-11) взяли участь у VI міській студентській науково-практичній конференції «Нобелівські читання» серед ВНЗ I-II рівнів акредитації на базі ДВНЗ «Маріупольський електромеханічний технікум».

Тема конференції: “Роль нобелівських лауреатів у розв'язанні глобальних проблем людства.” Під керівництвом викладача хімії Мальцевої Надії Олександрівни студенти провели масштабну пошуково-дослідницьку роботу та підготували доповідь «Комп’ютерне моделювання в хімії».

Актуальність цієї теми полягає в тому, що сьогодні комп'ютер став таким же важливим інструментом для хіміка, як і колба. Адже за допомогою спеціальних комп'ютерних програм, основу яких якраз і розробили нобелівські лауреати з хімії, можна не тільки уявити будову речовини, а й змоделювати перебіг хімічних реакцій. Крім біохімії та фармакології, подану методику можна застосовувати як для вивчення молекул живих організмів, так і для дослідження промислових хімічних процесів.

Доповідь, супроводжувана презентацією, була схвально сприйнята учасниками конференції. Тож студенти МБК і науковий керівник здобули визнання широкого загалу: їх нагороджено дипломами лауреатів Нобелівських читань та подарунковим сертифікатом від компанії TRINITY.
25.11.2016

Вітаємо!

Вітаємо студентку групи Б-21 Величко Тетяну, яка посіла 2 місце у регіональному турі XII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.


28.11.2016

Конкурс "Викладач року"

У МБК триває конкурс «Викладач року». Днями свою професійну майстерність демонстрували викладачі  Березовська О.І., Касяненко Є.О., Пилипшанова Л.Ф., Ступнік О.О. Вони ще раз довели, що професійна майстерність завжди є плодом тривалої праці, осмисленої, натхненної, вдумливої.

Відкриті заняття, які провели Олена Ігорівна, Євгенія Олександрівна, Лілія Федорівна та Ольга Олександрівна, - то своєрідне одкровення, педагогічна знахідка, що засвідчила високий рівень професіоналізму викладачів.


23.11.2016

Міські змагання з настільного тенісу

23.11.2016р. у спортивному залі Маріупольського будівельного коледжу пройшли міські змагання з настільного тенісу у залік спартакіади студентів ВУЗ 1-2 рівнів акредитації м. Маріуполя 2016-2017 н.р.

У змаганнях взяли участь 8 навчальних закладів, у складі команди 3 студента: 2 юнака та 1 дівчина. Змагання командні, проходили за коловою системою. Місця розподілились наступним чином:

1 місце – Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»;

2 місце – Маріупольський будівельний коледж;

3 місце – Маріупольський електромеханічний технікум;

4 місце – Маріупольський машинобудівний коледж ДВНЗ «ПДТУ»;

5 місце – Маріупольський коледж ДонНУЕТ ім. М. Туган – Барановського;

6 місце – Маріупольський коледж ДВНЗ «ПДТУ»;

7 місце – Великоанадольський лісний коледж;

8 місце – Маріупольське музичне училище.

Головний суддя змагань – Тищенко К.П., головний секретар змагань – Бурим М.І.25.11.2016

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Піпенко О.О., студентку групи Б-32, з перемогою у регіональному турі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченко!


15.11.2016

День студента


09.11.2016

Радіодиктант національної єдності

9.11.2016р. у рамках тижня Української мови та писемності студенти І курсу написали радіодиктант національної єдності "Україна на зламі тисячоліть"

Ще про урочистості з нагоди Дня української писемності дивіться у рубриці "Виховна робота, заходи, події".

21.10.2016

Конкурс «Викладач року»

Навчаючи інших, вчимося самі…

У ДВНЗ «МБК» триває конкурс «Викладач року», в якому беруть участь педагоги, що мають першу або другу кваліфікаційну категорію. Завзяті та ерудовані, вони із задоволенням виконують пропоновані завдання. 21 жовтня завершився І етапу конкурсу.

Вітаємо переможців І етапу конкурсу: Березовську О.І., Касяненко Є.О., Пилипшанову Л.Ф., Ступнік О.О., які виявили ґрунтовні знання фаху.

Попереду - демонстрація педагогічної майстерності. Тож зичимо успіхів усім учасникам і щиро вболіваємо за кожного!


19.10.2016

Засідання Університету педагогічних знань

19.10.2016 відбулося чергове засідання Університету педагогічних знань з теми «Діяльність педагогічного колективу коледжу щодо розвитку громадянської активності, самостійності та організаторських здібностей студентів».

Демірбаш Н.Ю., викладач філософії, розповіла про соціально-педагогічні та психологічні умови розвитку внутрішньої свободи особистості, основні засади теорії «вільного виховання», а також проаналізувала параметричну модель типів виховного середовища, що складаються з біполярних факторів («свобода – залежність», «активність – пасивність»), наголосивши: створення простору вільного самовизначення, яке стимулює вияв суб’єктної активності особистості, – це одне з першорядних завдань нової освіти.

Про роль студентського самоврядування у формуванні громадянської освіти розповіла Козловцева О. М., викладач англійської мови, зазначивши, що невід’ємною формою роботи зі студентами є залучення їх до діяльності органів студентського самоврядування, що дає можливість набуття соціального досвіду, сприяє розширенню світогляду й формуванню загальнолюдських та національних цінностей. Мета, завдання, напрями роботи та засади студентського життя (організації, гуртки, спілка, волонтерський рух, управління навчальним закладом) - усе сприяє виробленню чіткої громадянської позиції, яка починається з того, що студент усвідомлює себе частиною суспільства. Детермінантою ж у діяльності органів студентського самоврядування є демократичний шлях та вдосконалення Болонського процесу і перегляду принципів виховання студентської молоді як української еліти.

Гірєйко І.В., викладач технології та організації будівельного виробництва, розповіла про виховання у студентів відповідальності за власний вибір, розуміння моральних і юридичних обов'язків перед суспільством і державою; висвітлила взаємозв’язок моральної свободи та відповідальності, зупинилася на специфічному її аспекті (відповідність моральним цінностям, визнаним у певному суспільстві), детально розглянула соціальну відповідальність як форму взаємозв’язку і взаємодії суспільства й особи.

Формування громадянської зрілості студентів під час позакласної роботи - ось питання, на якому зосереджується увага Т.Д. Чаушевої як класного керівника: актуальність і важливість формування активної громадянської позиції молоді в умовах розвитку української державності полягає в осмисленні наукових і прикладних засад громадянського виховання, визначенні його суті і мети. Формування активної громадянської позиції Тетяна Дмитрівна здійснює шляхом обговорення телепередач, огляду часописів, підготовки групи до участі у «Вахтах пам’яті», різноманітних святах, відвідування краєзнавчого музею, створення студентами блогів тощо.


13.10.2016

"Козацькому роду нема переводу"

13.10.16р. у спортивному залі будівельного коледжу відбулося свято «Козацькому роду нема переводу!», присвячене Дню захисника України.

В програмі свята: театралізоване вітання викладачів і студентів, козацькі розваги, вікторина та нагородження переможців. В спортивній частині взяли участь команди студентів 1-2 курсів. Місця розподілились наступним чином: 1 місце – група АМ-22, 2 місце – група С-22, 3 місце – групи АМ-21 та СР-11. Переможці нагороджені грамотами та пирогами.


12.10.2016

День відкритих дверей12.10.2016

Воєнно-патріотичні заходи

12 жовтня 2016 року студенти МБК брали участь в урочистому воєнно-патріотичному заході з нагоди відправлення представників Донецької області до лав військових формувань України.


10.10.2016

Волонтерський рух "Турбота"

З 10 по 14 жовтня 2016 року члени волонтерського руху «Турбота» студради МБК взяли участь у міській акції, присвяченій місячнику людей похилого віку.
30.09.2016

День працівника освіти

30 вересня 2016 року в Маріупольському будівельному коледжі відзначали День працівника освіти. На урочистий захід були запрошені педагоги, працівники, а також ветерани праці МБК.


29.09.2016

Вибори голови студради

29 вересня 2016 року у Маріупольському будівельному коледжу пройшли вибори голови студради. По результатам голосування перемогла Цибульська Анастасія, група С-21, з кількістю голосів-5420.09.2016

Змагання з міні-футболу

З 20.09. до 10.10.16р. на спортивному майданчику відбулися змагання з міні-футболу на першість будівельного коледжу. Взяло участь у змаганнях 100 студентів: 10 команд студентів 1-4го курсів. У тяжкій боротьбі місця розподілились таким чином: 1 місце – група АМ-41, 2 місце – група АМ-22, 3 місце – група СР-11.


20.09.2016

ТРЕТЯ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО – МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що в Маріупольському коледжі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» 26 жовтня 2016 року відбудеться третя регіональна науково-методична конференція викладачів.
Запрошуємо взяти участь у конференції викладачів вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації та викладачів професійних ліцеїв Маріупольського регіону.
Мета конференції: обмін досвідом з підготовки конкурентоспроможного молодшого спеціаліста на сучасному ринку праці.

Докладніше тут

15.09.2016

Засідання методичної ради

15.09.2016 у ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулося позачергове засідання методичної ради, де було затверджено склад учасників у конкурсі «Викладач року», окреслено перспективи та обговорено умови.


14.09.2016

Малі Олімпійські ігри - 2016

14.09.2016р. в Маріупольському будівельному коледжі для студентів I-IV курсів відбулося урочисте відкриття Малих олімпійських ігор - 2016 «Олімпійці серед нас». Головною метою свята є впровадження системи патріотичного виховання, популяризація всесвітнього олімпійського руху, створення умов для реалізації творчих здібностей студентів та пропаганда здорового способу життя.
На свято запрошені почесні гості:

 1. Випускник-відмінник 2010 р. Маріупольського будівельного коледжу, директор міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», майстер спорту України з боксу, призер Всеукраїнських та міжнародних турнірів, призер Чемпіонату України 2015 р., учасник шостого сезону всесвітньої серії «Бокс» в складі команди «Українські отамани» - Рибалко Василь;
 2. Силач і богатир, дворазовий переможець змагань «Найсильніша людина України» Олександр Лашин.
 3. Ветеран труда з 37-річним педагогічним стажем, викладач – методист фізичного виховання Терновський Петро Іванович.

Програма змагань:

 1. Урочистий парад – відкриття МОІ – 2016.
 2. Виступи творчих колективів коледжу.
 3. Майстер – клас збірних команд коледжу зі спортивних ігор.
 4. Нагородження кращих спортсменів – переможців міської спартакіади студентів Вузів 1-2 рівнів акредитації.
 5. Матчева зустріч з міні-футболу між командою переможницею в турпоході зі збірною командою коледжу.
 6. Матчева зустріч з волейболу між збірними командами 1-2 і 3-4 курсів.
 7. Спортивні естафети для груп 1-го і 2-го курсів.
 8. Підтягування на перекладині.
 9. Нагородження переможців змагань.


10.09.2016

Святковий мітинг

10 вересня 2016 року відбувся святковий мітинг, присвячений Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Студенти Маріупольського будівельного коледжу разом з класними керівниками брали участь у цьому святковому заході.


10.09.2016

День фізичної культури та спорту в МБК

Відповідно до плану роботи обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2016 рік, а також з метою пропаганди й популяризації здорового способу життя серед студентів Маріупольського будівельного коледжу та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в суботу, 10 вересня, був організований традиційний одноденний туристичний похід.

Програмою заходу для студентів нового набору було передбачено подолання маршруту від будівельного коледжу до узбережжя Азовського моря, змагання з пляжного міні-футболу та волейболу, перетягування каната тощо.

Як відомо, туризм – це постійні відкриття не тільки унікальних природних явищ, а й відкриття людини. Похід – це можливість глибше пізнати своїх однокурсників та самого себе. Туризм дає простір для реалізації різних захоплень, розкриває поетичні, музичні та інші таланти. А добре організований активний відпочинок із спортивними та рухливими іграми сприяє вихованню взаєморозуміння у колективі, поваги до своїх партнерів та суперників, розвитку дружби, вмінню працювати в команді.

Отож, підсумки змагань підбито. І місця розподілено таким чином:

 1. Пляжний міні-футбол – 1 місце гр. РС-11, 2 місце гр. АМ-22, 3 місце гр. АМ-11 (суддя Тищенко К.П.)
 2. Пляжний волейбол – 1 місце гр. ОПБ-11, 2 місце гр. АМ-11, 3 місце гр. РС-11 (суддя Пилипшанова Л.Ф.)
 3. У перетягуванні каната кращою серед дівчат стала група ОПБ-11, а серед юнаків – група АМ-11 (суддя Ніколаєва Г.Л.)

Керівник фізичного виховання Бурим М.І.


 • dsc_0059
 • dsc_0063
 • dsc_0065
 • dsc_0066
 • dsc_0068
 • dsc_0070
 • dsc_0071
 • dsc_0073
 • dsc_0077
 • dsc_0079
 • dsc_0080
 • dsc_0085
 • dsc_0095
 • dsc_0108
 • dsc_0121
 • dsc_0123
 • dsc_0125
 • dsc_0127
dsc_00591 dsc_00632 dsc_00653 dsc_00664 dsc_00685 dsc_00706 dsc_00717 dsc_00738 dsc_00779 dsc_007910 dsc_008011 dsc_008512 dsc_009513 dsc_010814 dsc_012115 dsc_012316 dsc_012517 dsc_012718

01.09.2016

Студентка ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж" Анастасія Чапні
посіла перше місце в конкурсі краси "Міс Маріуполь-2016"

Вітаємо!
01.09.2016

День знань

У новий навчальний рік, який став ювілейним для нашої країни, 01.09.2016 в Маріупольському будівельному коледжі відбувся урочистий захід «День знань» за участю студентів, батьків, випускників коледжу та представників громадськості. Директор коледжу А.В. Білай поздоровив студентів з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові він наголосив на тому, що освіта є основою для успішної кар’єри та високого рівня життя. Із святковою подією присутніх привітали почесні гості. Після завершення урочистостей студенти розійшлися по аудиторіях на перший урок: «Україна – незалежна держава», метою якого було формування у молоді розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави та рідного народу.


1.09.2016

Засідання методичної ради МБК.

Зміст роботи, порядок денний:

Обговорення і затвердження планів роботи методичної ради, вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду, графіків укладання методичних розробок, проведення відкритих занять, проходження курсів підвищення кваліфікації тощо.

Ухвалення відповідних рішень щодо реалізації поставленої проблеми у новому навчальному році.


30.08.2016

Педагогічна рада

30.08.2016 у Маріупольському будівельному коледжі відбулася педагогічна рада, на якій традиційно підбили підсумки роботи педагогічного колективу протягом минулого навчального року.
Директор коледжу А.В. Білай звітував про навчальну, методичну, виховну, соціальну та виробничу діяльність, проаналізував роботу колективу стосовно реалізації поставленої проблеми (управління якістю освіти з використанням високоефективних педагогічних та інформаційних технологій як фактор збереження контингенту коледжу) та окреслив завдання на новий навчальний рік.

Роботу педагогічного колективу протягом 2015-2016 н.р. постановили вважати задовільною.


28.08.2016


ЛІТНІЙ МІЖНАРОДНИЙ БЛІЦ-КОНКУРС З ВЕБ-ДИЗАЙНУ
ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

http://webdesign.vntu.edu.ua/

Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 29 серпня по 15 вересня 2016 року. Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Номінації конкурсу з веб-дизайну:

 • "Краща графічна реалізація",
 • "Краща програмна реалізація",
 • "Краще інформаційне наповнення".

Номінації конкурсу комп'ютерної графіки:

 • "Краща 2D растрова графіка",
 • "Найкраща 2D векторна графіка",
 • "Найкраща 3D-графіка".

Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:

 • "Краща GIF-анімація",
 • "Краща Flash-анімація",
 • "Краща 3D-анімація".

Тему завдання буде розміщено на сайті конкурсу 29 серпня. Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 29 серпня по 15 вересня 2016) і відправити її до оргкомітету конкурсу.


30.06.2016

Вручення дипломів


30 червня 2016 року в Маріупольському будівельному коледжі вкотре відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів.

Сто сорок вісім випускників (будівельники, автомеханіки, бухгалтери, технологи) отримали диплом молодшого спеціаліста. А ось фахівців напряму «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» коледж випускає вперше.

«Дизайн фасаду та інтер’єру виставкової зали в індустріальному стилі», «Арт-дизайн котеджу», «Опорядження інтер’єру в екостилі», «Дизайн-проект інтер’єру кафе в етностилі» - ось далеко не повний перелік дипломних проектів, представлених випускниками, що здивували ДЕК нестандартними рішеннями та ідеями.

Набувши необхідних знань і вмінь, молоді дизайнери виявили бажання залишитися у рідному місті, щоб зробити його красивішим та привабливішим. Тож попереду – цікаві проекти та незвичайні їх утілення, адже організація середовищного простору (парки, сквери, малі архітектурні форми, дворові території, набережні тощо) є нагальною потребою сьогодення. Позиція перших дизайнерів Маріупольського будівельного коледжу чітка і непохитна: благоустрій рідного міста.

Принагідно зазначимо, що інноваційний підхід до мистецької освіти в МБК полягає у поєднанні класичної школи з новітніми формами майстер-класів, творчих майстерень і семінарів. А тісна співпраця з сучасним виробництвом забезпечує можливість набувати практичного досвіду й отримувати авторитетні поради.

Випускники наголошують: навіть якщо вони працюватимуть нарізно, їх завжди будуть об’єднувати колективні творчі справи, оскільки у всіх єдина мета - бажання будувати, надавати Маріуполю нового вигляду. Крім того, вони висловлюють щиру вдячність викладачам та адміністрації коледжу за високий рівень навчання.

Отже, молодим фахівцям зичимо творчої наснаги, а новому набору, який незабаром стартуватиме, - успіхів.

Фотозвіт:


 

Архів


верхній тиждень
20:22:28
зараз заняття закінчилися


•  Тиждень енергозбереження
•  Всесвітній день студента
•  Акція «Батарейкам – утилізація!»
•  Олімпіада з історії України
•  Міжнародний день енергозбереження - «Батарейкам – утилізація!»
•  Флешмоб #UA_WORD
•  Вітаємо Терновського Петра Івановича з 90-річним ювілеєм!
•  Засідання Університету педзнань
•  Засідання педагогічної ради з теми «Дизайн-мислення в освіті»
•  17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності
•  Cвято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й День захисника та захисниці України
•  Благодійна акція «Щасливі тварини»
•  «Захисти свої права»
•  День працівників освіти
•  80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру
•  Адаптаційний тренінг
•  Відкриття Малих олімпійських ігор - 2021
•  Міжнародний день миру
•  Чемпіонат з боулінгу
•  Екосвідомость починається з дій!
•  «Приєднуйся до нас! Побачив? Прибери!»
•  Коло знайомств
•  «Що потрібно для успішної адаптації»
•  Симпозіум випускників Програми адміністраторів коледжів 2016 та 2018 років
•  Перше вересня. День знань.
•  Організаційні збори студентів нового набору
•  З Днем Державного Прапора України
•  Організаційні сбори першокурсників
•  День Незалежності України
•  ОСВІТЯНАМ: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19
•  Для абітурієнтів на основі 11 класів
•  КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
•  Урочисте вручення дипломів
•  Мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України
•  Онлайн-конкурс
•  Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки
•  Ековікторина
•  День вишиванки
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
•  Святкування Дня Європи в Україні
•  Євроклуб
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  35 років Чорнобильської катастрофи
•  Засідання Ради профілактики МБК
•  Рада класних керівників
•  Година Землі
•  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря
•  Всесвітній день поезії
•  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки
•  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»
•  Міжнародний жіночий день
•  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
•  Тренінг з протидії булінгу
•  Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»
•  Конкурс методичних розробок
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики
•  Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»
•  Пам'яті Героїв Небесної Сотні
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Я такий же як і ти
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК
•  День закоханих
•  Відкрите семінарське заняття
•  Вшанування пам'яті Героїв Крут
•  Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»
•  День Соборності України
•  Реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО до 19-го січня!!!
•  Соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt»
•  Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти
•  Змагання
•  Доступна освіта
•  Учасникам ЗНО
•  Ми будуємо майбутнє
•  День Гідності і Свободи
•  Всесвітній день вторинної переробки
•  «Мова – скарб пращурів»
•  «Бережи енергію. Збережи Україну!»
•  Дорогі студенти! Вітаємо Вас!
•  «Самоосвіта викладача»
•  «Коло цінностей»
•  Свято мови в МБК
•  День української мови
•  ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності
•  Розклад занять учбової сесії групи ЗАМ-51 (листопад - грудень 2020 року)
•  Флешмоб #UADAY
•  Вибори голови студради
•  Олімпіада з історії України
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Батьківські збори
•  Відзначення Міжнародного дня миру
•  Я прибрав – твоя черга
•  Студенти в захваті!
•  Телеміст "Студентство єднає Україну"
•  Коло знайомства «Твоя риса характеру!»
•  Організаційні сбори першокурсників
•  Запрошуємо до нашого коледжу!
•  Починає роботу консультаційний центр приймальної комісії
•  День вишиванки
•  РОЗКЛАД СЕСІЇ ГРУПИ АМ-31 на травень 2020 року
•  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75-та річниця
•  Працюємо в умовах карантину (відео)
•  Увага
•  Працюємо з ClassRoom
•  Конкурс методичних розробок
•  Вигідна пропозиція від TRINITY
•  Соціальна програма Scholarship
•  Олімпіада з математики
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"
•  Засідання педагогічної ради
•  EDUCATIONUA 2020
•  Обласні змагання з баскетболу
•  День Соборності
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень-лютий 2020 року)
•  Квест «Новорічний калейдоскоп!»
•  Телеміст
•  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»
•  VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"
•  Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”
•  День студента
•  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"
•  16 днів проти насильства
•  Соціальний захист
•  Тренінг з протидії торгівлі людьми
•  Підключення до інтернету за 1 грн!
•  День української мови та писемності
•  Регіональний конкурс "Міс україночка"
•  Новини служби порозуміння МБК
•  Тематичне коло
•  Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині
•  «Виробляй локально, продавай глобально»
•  «Центр розвитку стартапів»
•  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"
•  «My future profession»
•  Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»
•  Живи та працюй в Україні
•  Майстер-клас
•  Тренінги
•  Освітній проект «У єдності – майбутнє України»
•  День знань
•  Круглий стіл
•  Оголошення
•  Випуск-2019
•  Завершальна педагогічна рада
•  Запрошуємо на церемонію урочистого вручення дипломів
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін
•  Тренінг для викладачів
•  Протипожежне тренування
•  День пам’яті та примирення
•  Перспектива-2019
•  Регіональна олімпіада з хімії
•  Педагогічна рада
•  Рада класних керівників
•  "Збережемо природу разом!"
•  Всеукраїнська акція "Великий Шевченко"
•  Звіт про проведення тижня ЦК будівельних та технологічних дисциплін
•  Регіональна наукова конференція «Будівництво та цивільна інженерія. Минуле, сучасне,майбутнє»
•  Міські змагання Маріупольського регіону з баскетболу та волейболу
•  «Цікава хімія»
•  Молодіжний Маріупольський Екологічний Форум
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  І-й регіональний конкурс на кращу методичну розробку
•  «Малюнок і живопис – види образотворчого мистецтва»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін
•  Зупинимо булінг разом!
•  Засідання педагогічної ради
•  День соборності України
•  Загальні збори трудового колективу
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
•  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
•  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
•  Сторінками історії математики
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
•  День української писемності та мови
•  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
•  Виставки буклетів та методичних розробок
•  Лінгвістичний саміт
•  «Мандри у світ професій»
•  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
•  Засідання атестаційної комісії
•  «Студентські перегони»
•  День відкритих дверей
•  День працівника освіти
•  Студентський SPORT TIME
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
•  День знань
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
•  ВИПУСК 2018
•  Пожежна небезпека
•  Педагогічна рада
•  Університет педагогічних знань
•  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
•  День пам’яті та примирення
•  Легкоатлетична естафета
•  Олімпіада з креслення
•  Всесвітній день охорони праці
•  Перспектива 2018
•  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
•  Міські змагання з легкої атлетики
•  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
•  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  Обласні змагання з волейболу
•  Змагання з волейболу та баскетболу
•  "Міс МБК 2018"
•  Шевченківські читання
•  Міжнародний день мови
•  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики, переможці
•  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
26 квітня 2018 року
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  МАСЛЯНА
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"

НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   
Маріупольський будівельний коледж © 2010-2021 http://msk.edu.ua