Вітаємо Вас на нашому сайті!


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ


Згідно затверджених Умов та Правил прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, вступникам необхідно при подачі заяви на вступ пред'явити паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Просимо заздалегідь подбати про її замовлення та отримання. Адже за свідоцтвом про народження зможуть вступати тільки ті абітурієнти, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року.


 02.07.2018

Педагогічна рада
«Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу
протягом 2017-2018 навчального року»

02.07.2018 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася завершальна педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року».

Директор коледжу А.В. Білай проаналізував роботу педагогічного колективу у згаданому напрямі, наголосивши, що діяльність МБК ґрунтується на суворому дотриманні законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», а також основних положень Національної доктрини розвитку освіти тощо. Він зазначив, що актуальна проблема взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу для забезпечення реалізації нових державних стандартів освіти в умовах створення громадсько-активного коледжу, обрана за основну, викликала у педагогів непідробний інтерес і готовність творчо працювати задля втілення її в життя.

Далі виступила Зубкова О.П., заступник директора з навчальної роботи, яка зауважила: діяльність педагогічного колективу протягом навчального року спрямовувалася на підвищення професійної майстерності, що передбачала систематичну творчу співпрацю всіх членів колективу щодо впровадження інноваційних технологій задля виховання фахівця високої кваліфікації. Олена Петрівна запропонувала колективу запитання стосовно навчальної, виховної, методичної, профорієнтаційної роботи. Тож далі викладачі брали участь у грі (на кшталт брейн-рингу), яка проходила за умов невимушеної атмосфери спілкування, де панував піднесений настрій, підкріплений яскравими барвами літа.


 27.06.2018

ВИПУСК 2018

27.06.2018 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося урочисте свято «Випуск-2018».


 13.06.2018

Увага! Пожежна небезпека!


Згідно приказу Департаменту освіти і науки від 04.06.2018 №700/5-18 «Про охорону врожаю 2018 року від пожеж» в Маріупольському будівельному коледжі була проведена роз’яснювальна робота серед студентів з попередження пожеж через пустощі дітей з вогнем.
 30.05.2018

Педагогічна рада

Завершальним етапом психологічної
та практичної підготовки учнів
до трудової діяльності
є їх правильна професійна орієнтація.
В.О. Сухомлинський

30.05.18 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася педагогічна рада, яка розглянула шляхи вдосконалення профорієнтаційної роботи, що являє собою систему навчально-виховних заходів, спрямованих на засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови вибору професії.

«Саме правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці; він є точкою перетину інтересів особистості та суспільства», - зазначила Шевченко О.М., головний фахівець коледжу з профорієнтації. Оксана Миколаївна нагадала присутнім основні засади профорієнтаційної роботи, її мету та завдання, а також складові й напрями діяльності. Доповіла про стан справ у МБК стосовно профорієнтаційної роботи, висвітливши таку форму діяльності викладачів, як поділ на творчі групи (команди) для висунення нових ідей.

Так, Кицкай А.С. – капітан команди «Стань з нами профі» - доповіла про ідеї, напрацьовані викладачами, а саме: написання листів-подяк батькам, директору школи, де навчалися студенти МБК, модернізація стендів, виготовлення агітаційних листівок, створення (на час канікул) фахових шкіл для учнів старших класів.

Бурим М.І. – капітан команди «Креативники» - розповіла про виконану роботу: проведення для школярів фітнес-тренувань, виготовлення рекламних календарів, малювання агітаційних трафаретів на асфальті, запрошення школярів на спортивні свята та змагання, створення відеофільму про МБК.

Мальцева Н.О. – викладач хімії, капітан команди «Лінія успіху» - поділилася напрацюваннями стосовно профорієнтаційної роботи: реклама на під’їздах, транспортних засобах, підготовчих курсах та у закладах обслуговування, проведення на початку навчального року анкетування студентів нового набору «Мотивація вибору ВНЗ» з метою виявлення найефективніших форм роботи та врахування їх у подальшому.

Марковська В.П. – капітан команди «Майбутнє починається сьогодні» - ознайомила присутніх з ідеями живої реклами.

Директор коледжу А.В. Білай підсумував сказане, наголосивши на тому, що тільки злагоджена цілеспрямована профорієнтаційна робота всього педагогічного колективу буде сприяти залученню до Маріупольського будівельного коледжу великої кількості абітурієнтів та усвідомленню ними правильного професійного самовизначення.

Результатом плідної роботи педради стало рішення щодо:

 • подальшого вдосконалення профорієнтаційної роботи через встановлення особистих контактів з керівниками та фахівцями навчальних закладів і визначення оптимальних форм взаємодії, залучення до профорієнтації студентів 1-4 курсів, виїзні сесії мобільних творчих груп для проведення рекламно-агітаційних майстер-класів в освітніх закладах;
 • посилення взаємодії з органами управління освітою, Державною службою зайнятості;
 • використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та засобів зв'язку для поширення інформації про МБК.

25.05.2018

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності
"Педагогічний Оскар - 2018"

Вітаємо викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії Корюкова Ігоря В'ячеславовича, який у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності "Педагогічний оскар - 2018" дістав перемогу у номінації "Електронний навчальний ресурс", посів друге місце. Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!


 23.05.2018

Університет педагогічних знань:
«Взаємовідвідування занять як засіб поліпшення якості викладання»

Вчитель живе доти, доки вчиться;
як тільки він перестає вчитися,
в ньому помирає вчитель...
К.Д. Ушинський

23.05.18 року в Маріупольському будівельному коледжі провели чергове засідання Університету педагогічних знань з теми «Взаємовідвідування занять як засіб поліпшення якості викладання».

Педагогічний колектив закладу наполегливо шукає шляхів удосконалення освітнього процесу. Тож слова В.О. Сухомлинського «…своїм педагогічним досвідом я зобов’язаний розумним учителям, уроки яких я відвідував» є актуальними і в наш час, адже якість навчально-виховної діяльності науково-педагогічних кадрів залежить від їхньої професійної кваліфікації.

«Взаємовідвідування занять – ефективний шлях запозичення професійного досвіду і вдосконалення педагогічної майстерності викладачів», - зазначила голова циклової комісії фізичного виховання та суспільно-філологічних дисциплін Ніколаєва Г.Л. Вона розповіла про графік взаємовідвідувань, що відображається у плані роботи циклової комісії. У взаємних відвідуваннях навчальних занять беруть участь усі її члени: від викладачів-початківців до педагогів-майстрів; контроль на рівні комісії здійснюється для виявлення передового досвіду викладача, обліку зв'язку якості викладання з результатами навчання, оцінювання рівня виконання робочої програми і методичних вказівок щодо організації окремих занять і т.п.

Баркіна Н.М., викладач філософії, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями стосовно відвідування та аналізу занять, детально зупинившись на меті та етапах відвідування.

Зуб І.В., завідувач будівельно-технологічного відділення, висвітлила питання відвідування занять як дієвої форми контролю в освітньому закладі (об’єкти контролю, способи перевірки, мета, вироблення управлінських рішень та надання слушних рекомендацій викладачам).

Отже, взаємовідвідування занять – то форма підвищення якості викладання, а також продуктивний метод вивчення досвіду провідних викладачів і вдосконалення педагогічної майстерності. 08.05.2018

Легкоатлетична естафета

З метою залучення до здорового образу життя молоді з навчальних закладів Маріуполя 08 травня 2018 року організована легкоатлетична естафета на приз газети «Приазовський робочий», присвячена Дню перемоги. Змагання проводилися на Приморському бульварі, брали участь збірні команди вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл та професійних ліцеїв. Команда будівельного коледжу посіла серед вищих навчальних закладів 3 місце.

У складі команди: Онищенко Д. (гр.ОП-21), Гаврилова А. (гр.ОП-21), Акуленко Л. (гр.ОП-21), Жеребко М. (гр.С-21), Скосирев Б. (гр.АМ-11), Кірєєв І. (гр.АМ-22), Кущ Т. (гр.АМ-22), Твердохліб А. (гр.АМ-22), Хмель А. (гр.АМ-22), Кім А. (гр.ОП-21), Середа В. (гр.ОП-21), Токій В. (гр.С-32), Фурман Є. (гр.АМ-31), Янович М. (гр.С-11). Тренер команди Ніколаєва Г.Л., керівник фізичного виховання Бурим М.І.


 02.05.2018


Олімпіада з креслення

2 травня 2018 р. в Маріупольському металургійному коледжі відбулась міська олімпіада з креслення серед студентів коледжів м. Маріуполя. Щіро вітаємо Чаушеву Лілію, студентку групи ОП-21 за зайняте 3 місце, викладач Кудрявцева О.К.28.04.2018

Всесвітній день охорони праці


До Дня охорони праці в коледжі відбувся відкритий урок «Захищене та здорове покоління» за участю страхового експерта Захарової Н.В.


26.04.2018

Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему:
«Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»

Сьогодні молодий зібрався цвіт –
Надія України і натхнення.
Наповнюється світлом увесь світ –
Їм прославлять майбутнє й сьогодення!

26 квітня 2018 року в ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива».

Оскільки інтеграція України в єдиний європейський простір вимагає раціоналізації всього освітнього процесу, то вдосконалення потребують зміст, форми і методи навчально-пізнавальної діяльності студентів. Тож викладачі Маріупольського будівельного коледжу, враховуючи психологічні особливості своїх вихованців, шукають ефективних форм роботи поза аудиторією, адже цілком свідомі того, що залучення студентів до різних видів позааудиторної роботи сприяє розвитку інтересу до майбутнього фаху, вдосконаленню самостійної роботи, посиленню потреби у творчому пошуку, формуванню згуртованого студентсько-викладацького колективу тощо.

Трохи передісторії: студенти МБК, живучи повноцінним життям вільної людини і відчуваючи свої творчі здібності, захотіли подарувати їх іншим. Так народилася ідея проведення студентської конференції. Щороку кількість її учасників зростала. Роботи ставали цікавішими, а гострота та актуальність тем не підлягали сумніву. Зупинятися на досягнутому молодь не збиралася, тому знову і знову наполегливо здобувала знання, осягаючи різні науки, відкриваючи для себе нові можливості.

Гасло «Перспективи» - то традиція,
Знання, обізнаність та ерудиція,
Культура і любов до Батьківщини –
До рідної своєї України

Отже, пройдено шлях довжиною у десять років. Ставши доброю традицією, конференція з міської перетворилася на всеукраїнську. Вона має на меті виявлення, розвиток, підтримку і стимулювання талановитої молоді, розкриття її інтелектуального потенціалу.

Конференція проходила у формі пленарного засідання та подальшої роботи наукових секцій (зазначимо, що саме в умовах діалогу й обміну знаннями юні дослідники набувають першого наукового досвіду, навчаються дискутувати, ставити запитання, обстоювати власну точку зору).

Відкрив урочистий захід директор Маріупольського будівельного коледжу А. Білай. Виступивши з привітальним словом, він зауважив, що конференція є гарною можливістю для об’єднання студентів і старшокласників на основі спільного інтересу до науки.

На конференції були присутні методист НМЦ О. Іванченко (вона висловила надію, що науковий доробок учасників конференції сприятиме реалізації одного з найважливіших завдань сучасності – подальшого всебічного розвитку нашої держави) та А. Журавльов, провідний менеджер компанії TRINITY, яка є знаним меценатом у місті (від компанії переможці отримали пам’ятні подарунки).

Під час роботи секцій учасники представили цікаві дослідження, що здобули схвальну оцінку широкого загалу.

Гості та учасники конференції відзначили невимушену і дружню атмосферу, в якій відбувалися презентація й обговорення досліджень. Усі роботи були оцінені експертною комісією. Водночас молодим дослідникам було надано рекомендації щодо подальшого розроблення наукових тем і запропоновано підготувати результати досліджень до друку у збірнику «Матеріали ІІ Всеукраїнської наукової конференції "Перспектива"».

Тож роботу ІІ Всеукраїнської наукової конференції «Перспектива» завершено. Зичимо успіхів і чекаємо на подальші звершення!


 18.04.2018

Міські змагання з легкої атлетики

18.04.2018 року в середу пройшли міські змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації.

В програмі змагань: біг 60 м, біг 200 м, стрибки в довжину з місця, естафета 4x100. Збірна команда будівельного коледжу в загальному заліку посіла 1 місце. У складі команди студенти: Онищенко Д. – гр. ОП-21, Акуленко Л. – гр. ОП-21, Гаврилова А. – гр. ОП-21, Закружний Д. – гр. АМ-41, Сумятин В. – гр. АМ-32, Фурман Є. – гр. АМ-31, Чапні А. – гр. ОП-41, Токій В. – гр. С-32, Ключко Є. – гр. Б-21, Прокопчук К. – гр. ОП-11, Скосирєв Б. – гр. АМ-11, Жеребко М. – гр. С-21, Янович М. – гр. С-11, Андрощук М. – гр. С-21, Чіграхчі А. – гр. ОП-11.

В особистісному заліку призові місця взяли студенти: Акуленко Л. – 1 місце в бігі на 60 м, Гаврилова А. – 3 місце в бігі на 200 м, Фурман Є. – 3 місце в стрибках в довжину з місця, естафета 4x100 дівчата – 2 місце, естафета 4x100 юнаки – 3 місце.

Тренер команди – Ніколаєва Г.Л., керівник ФВ – Бурим М.І. 16.04.2018

Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді

З метою популяризації національно-патріотичного виховання молоді, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та військово-патріотичними видами спорту, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України 16 квітня 2018 року у м. Маріуполь пройшли змагання Обласної Спартакіади серед допризовної молоді. У програмі змагань:

 1. Стрільба з пневматичної гвинтівки (тир ОСОУ);
 2. Плавання на 50 м (плавбасейн «Нептун»);
 3. Біг 100 м (СК «Іллічівець»);
 4. Біг 1500 м;
 5. Смуга перешкод (ЗКВ);
 6. Підтягування на перекладині;
 7. Метання гранати Ф-1 на дальність.
За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:
 • 1 місце – команда м. Маріуполь,
 • 2 місце – команда Великоновосілківського району,
 • 3 місце – команда Мангушського району.

Головний суддя змагань – Тищенко К.П., головний секретар – Бурим М.І.


 06.04.2018

Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”


6 квітня 2018 року студенти ДВНЗ “МБК” взяли участь у студентському екологічному тренінгу “EcoDays 2018”, який проходив на базі Маріупольського коледжу ДВНЗ “ПДТУ”.

Під керівництвом викладача екології Мальцевої Н.О. студентки групи ОПБ-21 Чаушева Л., Середа В., Тарануха Т., Філічкіна В. в ігровій формі розглянули актуальні екологічні проблеми сучасності, запропонували шляхи подолання екологічної кризи. Участники брали активну участь у мозковому штурмі, генеруванні креативних ідей і обстоюванні власної думки.

Цей захід сприяв формуванню екологічної культури молоді, навичок та екологічних знань, екологічного мислення і свідомості, що ґрунтуються на ставленні до природи як універсальної, унікальної цінності.


 04.04.2018

Флешмоб «Від Писанки до Писанки»


04.04.2018 р. студенти коледжу взяли участь у флешмобі «Від Писанки до Писанки» в рамках обласної естафети та перетворили свою творчість у свято.

Вітаємо всіх зі Святом Великодня!
Бажаємо миру, злагоди, здоров’я та щастя.


 03.04.2018

Обласні змагання з волейболу


3 квітня, в Краматорську на спортивній базі МК ДДМА відбувся Чемпіонат Донецької області з волейболу серед студентів ВНЗ I-II р.а. (Хлопці).

У змаганнях взяли участь 11 команд. Чемпіонат проходив зі Швейцарської системи до 2-х поразок з 10 ранку і до пізнього вечора. Було досить багато вразливих ігор, в цілому чемпіонат видався на славу і призові місця розподілилися наступним чином:

 • 1 місце - Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії (Краматорськ)
 • 2 місце - Слов'янський коледж Національного авіаційного університету
 • 3 місце - Бахмутський індустріальний коледж Донецького національного технічного університету
 • 4 місце - Маріупольський будівельний коледж.

Кращим гравцем турніру став Устименко Володимир, студент будівельного коледжу гр.АМ-41.


 

Змагання з волейболу та баскетболу


Спортивне життя коледжу протягом трьох місяців було дуже насиченим. Відбулося багато товариських зустріч з баскетболу та волейболу з командами МММК ДВНЗ «ПДТУ», ММК ДВНЗ «ПДТУ», МЕМТ, МК ДНУЕТ, МПЛ, ЗОШ№65, «Юні леви». Також пройшли міські змагання спартакіади студентів ВНЗ 1-2 р.а.

Збірні команди будівельного коледжу посіли наступні місця:

 • 2 місце у змаганнях з баскетболу (дівчата)
 • 4 місце у змаганнях з баскетболу (юнаки)
 • 2 місце у змаганнях з волейболу (дівчата)
 • 1 місце у змаганнях з волейболу (юнаки)
 • 1 місце у змаганнях з настільного тенісу

У складі збірних команд брали участь студенти: Устименко В гр.АМ-41, Шило О. гр.АМ-42, Хандролін М. гр.АМ-41, Погорелов Б. гр.АМ-41, Реутов А. гр.АМ-41, Бурим М. гр.АМ-31, Сумятін В. гр.АМ-32, Шмідт О. гр. АМ-22, Берт Д. гр.АМ-32, Добродєй Ю. гр.АМ-22, Кощавцев О. гр.АМ-22, Жеребко М. гр. С-21, Щедрін В. гр.С-41, Феклістов А. гр.Б-31, Ткачов А. гр.С-32, Котляров Д. гр.АМ-11, Харітонов Д. гр.АМ-22, Лабендік А. гр.Т-41, Рижова О. гр.С-41, Ковальова А. гр.С-42, Кирилова А. гр.ОП-21, Гаврилова А. гр.ОП-21, Іванова Д. гр.ОП-21, Акуленко Л. гр.ОП-21, Левченко Є. гр.Б-11, Чеграхчи Г. гр.ОП-11.


19.03.2018-23.03.2018

Тиждень циклової комісії
суспільно-філологічних наук і фізичного виховання 


Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму

У Маріупольському будівельному коледжі відбулася Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму.

Студенти МБК гідно представили коледж, посівши призові місця і довівши, що майбутнє належить активній високоосвіченій молоді. Редакція газети «Все про бухгалтерський облік», а саме директор О.М.Бондаренко, нагородили усіх учасників грамотами, канцелярським приладдям, брошурами з планом розрахунків, календариками та іншими дрібничками, необхідними студентові під час навчання. А також ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» був відзначений подякою за вагомий внесок у розбудову освіти України, а також високий професіоналізм та безмежну відданість справі навчання й виховання молоді.

Щиро дякуємо редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за підтримку талановитої молоді!

Вітаємо учасників, зичимо успіхів і нових звершень!
 


День відкритих дверей

24 березня 2018 року в 11:00 ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» запрошує всіх на День відкритих дверей!

День відкритих дверей у ДВНЗ «МБК» - це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини!


 


26 квітня 2018 року відбудеться Всеукраїнська наукова
очно-заочна конференція для творчої молоді на тему:
«Тенденції та перспективи розвитку науки
очами творчої молоді»

26 квітня 2018 року відбудеться Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очами творчої молоді». Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, учнів професійних ліцеїв та загальноосвітніх шкіл України взяти участь у конференції.

Вимоги до оформлення


21.02.2018

Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

21 лютого 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. В змаганнях взяли участь 10 студентів коледжу. Учасники продемонстрували свої знання при розв’язанні нестандартних задач з інформатики та комп’ютерних технологій.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце: Леонтьєва Владислава, група ОП-21 (викладач Корюков Ігор В’ячеславович).
ІІ місце: Куцева Аліна, Шаненкова Вікторія, група Б-21 (викладач Корюков Ігор В’ячеславович).
ІІІ місце: Чаушева Лілія, група ОП-21 (викладач Корюков Ігор В’ячеславович) та Кущ Тетяна група АМ-22 (викладач Корюков Сергій В’ячеславович).


19.02.2018-23.02.2018

Тиждень циклової комісії
опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін12.02.2018

Олімпіада з математики

12 лютого 2018 року в ауд. №136 відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів I курсів. У заході взяли участь 8 студентів.

Щиро вітаємо переможців:
I місце: Кремамлі Дар’я, група ОП-11, викладач Медведєва Н.К.,
II місце: Харланов Павло, Челноков В’ячеслав, група АМ-11, викладач Чаушева Т.Д.,
III місце: Бушко Софія, група ОП-11, викладач Медведєва Н.К.

 

31.01.2018

Науково-практична конференція
«Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»


Самостійні думки виникають тільки
із самостійно здобутих знань...
К.Д. Ушинський

31.01.18 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася   науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін», мета якої полягала в мотивації педагогічного колективу розвивати й упроваджувати різні форми і методи організації позааудиторної роботи.

Оскільки інтеграція України в єдиний європейський простір вимагає раціоналізації всього освітнього процесу, то вдосконалення потребують зміст, форми і методи навчально-пізнавальної діяльності студентів. Тож викладачі Маріупольського будівельного коледжу, враховуючи психологічні особливості своїх вихованців, шукають ефективних форм роботи поза аудиторією, адже цілком свідомі того, що залучення студентів до різних видів позааудиторної роботи сприяє розвитку інтересу до майбутнього фаху, вдосконаленню самостійної роботи, посиленню потреби у творчому пошуку, формуванню згуртованого студентсько-викладацького колективу тощо.

Зазначимо, що конференція проходила у формі семінару з використанням технологій критичного мислення, а саме: «Шість капелюхів Едварда де Боно». Присутнім нагадали про теорію кольорів та їх вплив на людину. Отже, викладачі, надіваючи кольорові капелюхи, проходили вздовж спектра і відчували певну гаму емоцій та думок, якими щедро обмінювалися один з одним.

Так, досвідом позааудиторної роботи поділилися викладачі Корюков С.В. (тема «Використання ІКТ під час позааудиторної роботи з електротехніки»), Корюков І.В. (тема «Робота з обдарованими студентами під час підготовки до Всеукраїнської олімпіади з інформатики»), Пуертос-Паласіос Т.О. (тема «Практичне впровадження різних форм і методів позааудиторної роботи»), Проценко В.І. (тема «Позааудиторна робота у формі конференцій під час вивчення дисципліни «Будівельне матеріалознавство»). Змістовні та цікаві, доповіді здобули схвальну оцінку колег.

Власне, під час конференції викладачі ще раз переконалися, що позааудиторна діяльність відкриває великі можливості для самореалізації, бо передбачає досить великий ступінь свободи, завдяки чому здійснюється більш тісне міжособистісне неформальне спілкування студентів, викладачів, адміністрації.

Таким чином, креативно центрована позааудиторна робота, організована педагогами Маріупольського будівельного коледжу у форматі професійно-методичної підготовки студентів, має значний вплив на підсилення творчого потенціалу, розширення кола фахових знань та загальнокультурного рівня майбутніх спеціалістів, формування мотиваційної спрямованості на обрану професію.

Насамкінець викладачі закріпили на планшеті, що мав вигляд дерева, види позааудиторної роботи, яким надають перевагу (у такий спосіб отримали не тільки загальну картину по коледжу, а й довідалися про кількісний вияв уподобань викладачів МБК стосовно видів позааудиторної роботи).

А щоб засвідчити загальний позитивний настрій та добрий гумор, під веселу пісню спільними зусиллями намалювали райдугу над деревом, бажаючи один одному «зеленого світла» у житті та на педагогічній ниві.12.01.2018

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
08.12.2017

Регіональна студентська науково-практична конференція
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Нобелевські читання”

8 грудня 2017 року в Маріупольському електромеханічному технікумі відбулася VII Регіональна студентська науково-практична конференція ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Нобелевські читання”.
Тема конференції: “Наукова та культурна спадщина нобелівських лауреатів”.
Метою конференції є активізація пошукової роботи, стимулювання та підтримка наукової і пізнавальної діяльності студентів, встановлення між ними творчих контактів, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді.
Участь у конференції приймали студенти І-ІІ курсів та викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Маріупольського регіону.
Учасники конференції “Нобелевські читання-2017” від ДВНЗ “Маріупольський будівельний коледж” (група АМ-11):

 1. Нікітін Олег, Харланов Павло з темою “Нобелівські лауреати ХХ століття з хімії”;
 2. Челноков В’ячеслав з темою “Лауреат Нобелівської премії Роберт Кох”;
 3. Решетніков Іван з темою “Відкриття інсуліну”.

Науковий керівник – викладач хімії Мальцева Надія Олександрівна. За участь в конференції учасники і керівник були нагороджені дипломами.
12.12.2017

Викладач року

Там, де в кожнім слові рух і мрія,
Де жадання і високий старт,
Там наш коледж стрімко молодіє.
І приймає естафету новий гарт...

Ці поетичні слова стали прологом до  урочистого вшанування учасників конкурсу «Викладач року», який відбувся 12.12.17 у Державному вищому навчальному закладі «Маріупольський будівельний коледж».

Передноворічна пора — час підбиття підсумків конкурсу, нагородження талановитих педагогів, які наважились на непросте випробування не заради слави, а щоб  утвердити своє професійне «Я», щоб талантом і майстерністю довести: вчитель — професія творча, що перетворює сіру буденність на свято, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.

Тож на сцену були запрошені фіналісти конкурсу: Гірєйко Інна Вікторівна (викладач технології та організації будівельного виробництва), Кицкай Анжела Сергіївна (викладач  основ розрахунку будівельних конструкцій), Мальцева Надія Олександрівна (викладач хімії), Пузачова Анна Сергіївна (викладач креслення). Вони продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності під час проходження конкурсних турів.
Святковим дійством були захоплені всі: і ті, хто вміє цінувати важку працю викладача, і ті, хто забезпечив підготовку та проведення конкурсу, і ті, хто підтримує надії й прагнення освітян.
Щира вдячність педагогам за  невтомну працю і  новаторство, невичерпну енергію та  оптимізм звучала у зверненні методиста НМЦ Департаменту освіти  м. Маріуполь Бондаренко Валентина Павлівна.

Відомо, що за будь-яких часів особливим духовним покликанням було і залишається меценатство (як  би  не змінювалися пріоритети та соціальні цінності, а вклад меценатів у розвиток культури й освіти є великим). Тож серед запрошених на святі був присутній Артем Журавльов, директор з маркетингу компанії TRINITY. Він поздоровив фіналістів та висловив переконання, що саме у педагогічній праці гармонійно поєднуються поетичність думки і чіткість мислення, творчість і раціоналізм.

У конкурсі «Викладач року» здобула перемогу Кицкай Анжела Сергіївна. Педагогічний колектив МБК на чолі  з  директором А.В. Білаєм радо вітав переможницю.
 Отже, сміливо можна стверджувати: свято, що вирізнялося яскравістю барв, удалося, адже до його організації доклали чимало зусиль заступник директора з навчальної роботи Зубкова О.П. та методист Сєрікова О.В., які у трудові будні та свята допомагають педагогам підніматися сходинками професійної майстерності.

Конкурс «Викладач року-2017» завершено: учасники здобули новий статус, заявили про себе як про компетентну і творчу особистість, що без вагань ступила на професійний ринг.
Нехай же незгасно горить зоря їхньої педагогічної долі!05.12.2017

ЗНО-201829.11.2017

День відкритих дверей

9 грудня 2017 року в 11:00 ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» запрошує всіх на День відкритих дверей!
День відкритих дверей у ДВНЗ «МБК» - це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини!


23.11.2017

Міські змагання з настільного тенісу
серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації

22-23 листопаду 2017р. у ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» з метою активізації студентів та розвитку й популяризації настільного тенісу відбулися міські змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 8 команд, склад команди – 3 студента: 2 юнаки та 1 дівчина.
Ігри пройшли за коловою системою та місця розподілилися наступним чином:

 1. ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж»
 2. Маріупольський коледж ДонНУЕТ
 3. Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 4. Великоанадольський лісний коледж
 5. Маріупольський машинобудівний коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 6. Маріупольський коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 7. Маріупольський електромеханічний технікум
 8. ВНЗ «Маріупольський коледж мистецтв»

Переможці змагань нагороджені кубками та грамотами управління з фізичної культури та спорту м. Маріуполя.
Головний суддя змагань – Тищенко К.П, головний секретар – Бурим М.І.


13.11.2017

ІІ етап конкурсу «Викладач року»

13.11.2017 р. добіг кінця ІІ етап конкурсу «Викладач року».

У фінал вийшли найбільш творчі та талановиті викладачі: Кіцкай А.С., Мальцева Н.О., Пузачова А.С., Гірєйко І.В.

Зичимо успіхів всім фіналістам у завершальному етапі конкурсу «Викладач року», який відбудеться 12.12.2017 р.


09.11.2017

День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова,
ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця,
в яку народ складає і своє давнє життя,
і свої сподіванки, розум, досвід, почування...
Панас Мирний

Щороку дев’ятого листопада наша держава відзначає День української писемності та мови.

«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета» – гасло XVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, до написання якого (за доброю традицією) долучилися студенти та викладачі Маріупольського будівельного коледжу. Вони мали чудову нагоду не тільки перевірити свої знання з мови, а й відчути себе частиною великої родини.

І як тут не згадати рядки з пісні В. Крищенка:

Родина, родина… Від батька й до сина,
Від матері доні добро передам…
Родина, родина – то вся Україна,
З глибоким корінням, з високим гіллям.

У диктанті, до речі, йшлося про українську пісню, щиру і зворушливу, що стала, як казав О. Довженко, «бездонною душею нашого народу».31.10.2017

Увага!

З 01.11.2017 року розпочинаються курси з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади!

ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси за предметами: українська мова та математика.

Випускникам підготовчих курсів надається додатковий бал для вступу до нашого навчального закладу вищої освіти.

Всім бажаючим пройти курси звернутися за телефоном: 0963139865


25.10.2017

Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»

25.10.2017р. для викладачів коледжу відбувся Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача» у формі інноваційного семінару.
Мета: підвищення культурологічного рівня педагогічного колективу і формування організаційної культури освітньої установи.
Зміст:

 • Основні показники педагогічного такту;
 • Організаційна та педагогічна культура;
 • Професіоналізм спілкування;
 • Тактовність у професійній культурі викладача вищої школи.

Учасники були розподілені на 4 команди за стихіями: вода, вогонь, повітря та земля. З метою аналізу роботи педагогічного колективу в ігровій формі проведені завдання: «Літера», «Позитив – негатив», «Тест на єдність колективу», «Викладач очами студентів».18.10.2017

І етап конкурсу «Викладач року»

Він актор, але глядачі не аплодують йому.
Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить.
Він лікар, але пацієнти рідко дякують йому,
а іноді зовсім не бажають лікуватися...
Де йому взяти сили, де взяти наснаги?

С. Соловейчик

Усвідомлюючи велич своєї професії, викладачі Маріупольського будівельного коледжу надихають один одного на творчу працю.

Так, 18.10.2017 у коледжі відбувся І етап конкурсу «Викладач року», який передбачав виконання двох завдань: написання есе «Моя методика» та складання тестів з педагогіки.

Викладачі Кицкай А.С., Гірєйко І.В., Мальцева Н.О., Чаушева Т.Д., Пуертос-Паласіос Т.О., Шевченко О.М., Баркіна Н.М. та Пузачова А.С. чудово впоралися із завданнями! Вітаємо!
13.10.2017

«Ігри патріотів»

13.10.2017 року у спортивному залі ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулося спортивне регіональне свято «Ігри патріотів», присвячене до Дня захисника України.
Мета:

 • Популяризації національно-патріотичного виховання молоді;
 • Популяризації та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії;
 • Підвищення спортивної майстерності молоді допризовного віку;
 • Формування та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму.

ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 • Урочисте відкриття спортивного свята «Ігри патріотів».
 • Конкурсне завдання «Прапор країни».
 • Кожні дві команди в парі за жеребкуванням виконують одне з трьох завдань: Вежа; Рівновага; Арм-реслінг
 • Конкурсне завдання «Склади з літер слово».
 • Спортивна естафета: - маятник, - перекладина(підйом переворотом), - смуга перешкод із гімнастичних стінок, - переправа по колоді, - перестрибування через коня.
 • Привітання чоловіків та нагородження учасників змагань.
За підсумками змагань 1 місце зайняла команда будівельного коледжу, 2 місце розподілили команди машинобудівного коледжу та коледжу ДВНЗ «ПДТУ», 3 місце – електромеханічний технікум.


29.09.2017

«День працівника освіти»

29.09.2017 в актовій залі коледжу відбулося урочисте привітання та нагородження працівників освітньої установи з нагоди святкування «Дня працівника освіти».27.09.2017

«Олімпійське майбутнє країни»

27 вересня 2017р. у Маріупольському будівельному коледжі відбулося урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор «Олімпійське майбутнє країни». В програмі свята: показові виступи спортсменів коледжу, нагородження студентів-переможців міської спартакіади 2016-2017р., спортивні змагання з волейболу та міні-футболу.


09.09.2017

Туристичний похід


08.09.2017

Тренування з цивільного захисту

08.09.2017р. в Маріупольському будівельному коледжі відбулося спеціальне об'єктове тренування з цивільного захисту. Такі заходи в МБК проводяться кожного року відповідно затвердженого керівництвом ДСНС та місцевих органів управління Графіка на виконання кодексу ЦЗ України. В 2017р. адміністрація МБК відпрацювала дії з захисту персоналу та студентів при виникненні НС техногенного характеру (пожежі).

Завдяки завчасному плануванню та розробці таких заходів, ретельному виконанню ТБ, професійним діям керівництва та органів управління ЦЗ, всі заплановані заходи проведено якісно, без форсмажорних обставин та травмованих осіб серед персоналу та студентів.


01.09.2017

День знань

У новий навчальний рік! 01.09.2017 в Маріупольському будівельному коледжі відбувся урочистий захід «День знань» за участю студентів, батьків, випускників коледжу та представників громадськості.

Директор коледжу А.В. Білай привітав студентів з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові він наголосив на тому, що освіта є основою для успішної кар’єри та високого рівня життя.


30.08.2017

Педагогічна рада

30.08.2017 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася педагогічна рада, на якій традиційно підбили підсумки роботи педагогічного колективу протягом минулого навчального року.

Директор коледжу А.В. Білай звітував про навчальну, методичну, виховну, соціальну та виробничу діяльність, проаналізував роботу колективу стосовно реалізації поставленої проблеми (взаємодія всіх учасників навчально-виховного процесу для забезпечення реалізації нових державних стандартів освіти в умовах створення громадсько-активного коледжу). Окреслив завдання на новий навчальний рік: виявлення перспективних шляхів розвитку коледжу, вдосконалення методики організації і проведення курсового проектування, впровадження у навчально-виховний процес пріоритетних принципів педагогіки успіху (гуманізації, індивідуалізації, демократизації, відродження національних традицій), збереження контингенту, раціональне використання енергоресурсів та заощадження коштів.

Роботу педагогічного колективу протягом 2016-2017 н.р. постановили вважати задовільною.


18.08.2017

Шановні першокурсники!


Запрошуємо Вас на урочисте посвячення у студенти МБК, яке відбудеться 30 серпня в 15.00 в актовій залі коледжу. 

Архівверхній тиждень
05:41:48
зараз заняття ще не почалися


•  Засідання педагогічної ради з теми «Дизайн-мислення в освіті»
•  17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності
•  Cвято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й День захисника та захисниці України
•  Благодійна акція «Щасливі тварини»
•  «Захисти свої права»
•  День працівників освіти
•  80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру
•  Адаптаційний тренінг
•  Відкриття Малих олімпійських ігор - 2021
•  Міжнародний день миру
•  Чемпіонат з боулінгу
•  Екосвідомость починається з дій!
•  «Приєднуйся до нас! Побачив? Прибери!»
•  Коло знайомств
•  «Що потрібно для успішної адаптації»
•  Симпозіум випускників Програми адміністраторів коледжів 2016 та 2018 років
•  Перше вересня. День знань.
•  Організаційні збори студентів нового набору
•  З Днем Державного Прапора України
•  Організаційні сбори першокурсників
•  День Незалежності України
•  ОСВІТЯНАМ: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19
•  Для абітурієнтів на основі 11 класів
•  КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
•  Урочисте вручення дипломів
•  Мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України
•  Онлайн-конкурс
•  Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки
•  Ековікторина
•  День вишиванки
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
•  Святкування Дня Європи в Україні
•  Євроклуб
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  35 років Чорнобильської катастрофи
•  Засідання Ради профілактики МБК
•  Рада класних керівників
•  Година Землі
•  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря
•  Всесвітній день поезії
•  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки
•  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»
•  Міжнародний жіночий день
•  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
•  Тренінг з протидії булінгу
•  Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»
•  Конкурс методичних розробок
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики
•  Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»
•  Пам'яті Героїв Небесної Сотні
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Я такий же як і ти
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК
•  День закоханих
•  Відкрите семінарське заняття
•  Вшанування пам'яті Героїв Крут
•  Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»
•  День Соборності України
•  Реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО до 19-го січня!!!
•  Соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt»
•  Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти
•  Змагання
•  Доступна освіта
•  Учасникам ЗНО
•  Ми будуємо майбутнє
•  День Гідності і Свободи
•  Всесвітній день вторинної переробки
•  «Мова – скарб пращурів»
•  «Бережи енергію. Збережи Україну!»
•  Дорогі студенти! Вітаємо Вас!
•  «Самоосвіта викладача»
•  «Коло цінностей»
•  Свято мови в МБК
•  День української мови
•  ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності
•  Розклад занять учбової сесії групи ЗАМ-51 (листопад - грудень 2020 року)
•  Флешмоб #UADAY
•  Вибори голови студради
•  Олімпіада з історії України
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Батьківські збори
•  Відзначення Міжнародного дня миру
•  Я прибрав – твоя черга
•  Студенти в захваті!
•  Телеміст "Студентство єднає Україну"
•  Коло знайомства «Твоя риса характеру!»
•  Організаційні сбори першокурсників
•  Запрошуємо до нашого коледжу!
•  Починає роботу консультаційний центр приймальної комісії
•  День вишиванки
•  РОЗКЛАД СЕСІЇ ГРУПИ АМ-31 на травень 2020 року
•  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75-та річниця
•  Працюємо в умовах карантину (відео)
•  Увага
•  Працюємо з ClassRoom
•  Конкурс методичних розробок
•  Вигідна пропозиція від TRINITY
•  Соціальна програма Scholarship
•  Олімпіада з математики
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"
•  Засідання педагогічної ради
•  EDUCATIONUA 2020
•  Обласні змагання з баскетболу
•  День Соборності
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень-лютий 2020 року)
•  Квест «Новорічний калейдоскоп!»
•  Телеміст
•  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»
•  VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"
•  Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”
•  День студента
•  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"
•  16 днів проти насильства
•  Соціальний захист
•  Тренінг з протидії торгівлі людьми
•  Підключення до інтернету за 1 грн!
•  День української мови та писемності
•  Регіональний конкурс "Міс україночка"
•  Новини служби порозуміння МБК
•  Тематичне коло
•  Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині
•  «Виробляй локально, продавай глобально»
•  «Центр розвитку стартапів»
•  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"
•  «My future profession»
•  Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»
•  Живи та працюй в Україні
•  Майстер-клас
•  Тренінги
•  Освітній проект «У єдності – майбутнє України»
•  День знань
•  Круглий стіл
•  Оголошення
•  Випуск-2019
•  Завершальна педагогічна рада
•  Запрошуємо на церемонію урочистого вручення дипломів
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін
•  Тренінг для викладачів
•  Протипожежне тренування
•  День пам’яті та примирення
•  Перспектива-2019
•  Регіональна олімпіада з хімії
•  Педагогічна рада
•  Рада класних керівників
•  "Збережемо природу разом!"
•  Всеукраїнська акція "Великий Шевченко"
•  Звіт про проведення тижня ЦК будівельних та технологічних дисциплін
•  Регіональна наукова конференція «Будівництво та цивільна інженерія. Минуле, сучасне,майбутнє»
•  Міські змагання Маріупольського регіону з баскетболу та волейболу
•  «Цікава хімія»
•  Молодіжний Маріупольський Екологічний Форум
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  І-й регіональний конкурс на кращу методичну розробку
•  «Малюнок і живопис – види образотворчого мистецтва»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін
•  Зупинимо булінг разом!
•  Засідання педагогічної ради
•  День соборності України
•  Загальні збори трудового колективу
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
•  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
•  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
•  Сторінками історії математики
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
•  День української писемності та мови
•  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
•  Виставки буклетів та методичних розробок
•  Лінгвістичний саміт
•  «Мандри у світ професій»
•  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
•  Засідання атестаційної комісії
•  «Студентські перегони»
•  День відкритих дверей
•  День працівника освіти
•  Студентський SPORT TIME
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
•  День знань
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
•  ВИПУСК 2018
•  Пожежна небезпека
•  Педагогічна рада
•  Університет педагогічних знань
•  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
•  День пам’яті та примирення
•  Легкоатлетична естафета
•  Олімпіада з креслення
•  Всесвітній день охорони праці
•  Перспектива 2018
•  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
•  Міські змагання з легкої атлетики
•  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
•  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  Обласні змагання з волейболу
•  Змагання з волейболу та баскетболу
•  "Міс МБК 2018"
•  Шевченківські читання
•  Міжнародний день мови
•  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики, переможці
•  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
26 квітня 2018 року
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  МАСЛЯНА
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"

НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   
Маріупольський будівельний коледж © 2010-2021 http://msk.edu.ua