Вітаємо Вас на нашому сайті!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ


Згідно затверджених Умов та Правил прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, вступникам необхідно при подачі заяви на вступ пред'явити паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Просимо заздалегідь подбати про її замовлення та отримання. Адже за свідоцтвом про народження зможуть вступати тільки ті абітурієнти, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року.


31.01.2018

Науково-практична конференція
«Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»


Самостійні думки виникають тільки
із самостійно здобутих знань...
К.Д. Ушинський

31.01.18 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася   науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін», мета якої полягала в мотивації педагогічного колективу розвивати й упроваджувати різні форми і методи організації позааудиторної роботи.

Оскільки інтеграція України в єдиний європейський простір вимагає раціоналізації всього освітнього процесу, то вдосконалення потребують зміст, форми і методи навчально-пізнавальної діяльності студентів. Тож викладачі Маріупольського будівельного коледжу, враховуючи психологічні особливості своїх вихованців, шукають ефективних форм роботи поза аудиторією, адже цілком свідомі того, що залучення студентів до різних видів позааудиторної роботи сприяє розвитку інтересу до майбутнього фаху, вдосконаленню самостійної роботи, посиленню потреби у творчому пошуку, формуванню згуртованого студентсько-викладацького колективу тощо.

Зазначимо, що конференція проходила у формі семінару з використанням технологій критичного мислення, а саме: «Шість капелюхів Едварда де Боно». Присутнім нагадали про теорію кольорів та їх вплив на людину. Отже, викладачі, надіваючи кольорові капелюхи, проходили вздовж спектра і відчували певну гаму емоцій та думок, якими щедро обмінювалися один з одним.

Так, досвідом позааудиторної роботи поділилися викладачі Корюков С.В. (тема «Використання ІКТ під час позааудиторної роботи з електротехніки»), Корюков І.В. (тема «Робота з обдарованими студентами під час підготовки до Всеукраїнської олімпіади з інформатики»), Пуертос-Паласіос Т.О. (тема «Практичне впровадження різних форм і методів позааудиторної роботи»), Проценко В.І. (тема «Позааудиторна робота у формі конференцій під час вивчення дисципліни «Будівельне матеріалознавство»). Змістовні та цікаві, доповіді здобули схвальну оцінку колег.

Власне, під час конференції викладачі ще раз переконалися, що позааудиторна діяльність відкриває великі можливості для самореалізації, бо передбачає досить великий ступінь свободи, завдяки чому здійснюється більш тісне міжособистісне неформальне спілкування студентів, викладачів, адміністрації.

Таким чином, креативно центрована позааудиторна робота, організована педагогами Маріупольського будівельного коледжу у форматі професійно-методичної підготовки студентів, має значний вплив на підсилення творчого потенціалу, розширення кола фахових знань та загальнокультурного рівня майбутніх спеціалістів, формування мотиваційної спрямованості на обрану професію.

Насамкінець викладачі закріпили на планшеті, що мав вигляд дерева, види позааудиторної роботи, яким надають перевагу (у такий спосіб отримали не тільки загальну картину по коледжу, а й довідалися про кількісний вияв уподобань викладачів МБК стосовно видів позааудиторної роботи).

А щоб засвідчити загальний позитивний настрій та добрий гумор, під веселу пісню спільними зусиллями намалювали райдугу над деревом, бажаючи один одному «зеленого світла» у житті та на педагогічній ниві.12.01.2018

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
08.12.2017

Регіональна студентська науково-практична конференція
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Нобелевські читання”

8 грудня 2017 року в Маріупольському електромеханічному технікумі відбулася VII Регіональна студентська науково-практична конференція ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Нобелевські читання”.
Тема конференції: “Наукова та культурна спадщина нобелівських лауреатів”.
Метою конференції є активізація пошукової роботи, стимулювання та підтримка наукової і пізнавальної діяльності студентів, встановлення між ними творчих контактів, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді.
Участь у конференції приймали студенти І-ІІ курсів та викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Маріупольського регіону.
Учасники конференції “Нобелевські читання-2017” від ДВНЗ “Маріупольський будівельний коледж” (група АМ-11):

 1. Нікітін Олег, Харланов Павло з темою “Нобелівські лауреати ХХ століття з хімії”;
 2. Челноков В’ячеслав з темою “Лауреат Нобелівської премії Роберт Кох”;
 3. Решетніков Іван з темою “Відкриття інсуліну”.

Науковий керівник – викладач хімії Мальцева Надія Олександрівна. За участь в конференції учасники і керівник були нагороджені дипломами.
12.12.2017

Викладач року

Там, де в кожнім слові рух і мрія,
Де жадання і високий старт,
Там наш коледж стрімко молодіє.
І приймає естафету новий гарт...

Ці поетичні слова стали прологом до  урочистого вшанування учасників конкурсу «Викладач року», який відбувся 12.12.17 у Державному вищому навчальному закладі «Маріупольський будівельний коледж».

Передноворічна пора — час підбиття підсумків конкурсу, нагородження талановитих педагогів, які наважились на непросте випробування не заради слави, а щоб  утвердити своє професійне «Я», щоб талантом і майстерністю довести: вчитель — професія творча, що перетворює сіру буденність на свято, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.

Тож на сцену були запрошені фіналісти конкурсу: Гірєйко Інна Вікторівна (викладач технології та організації будівельного виробництва), Кицкай Анжела Сергіївна (викладач  основ розрахунку будівельних конструкцій), Мальцева Надія Олександрівна (викладач хімії), Пузачова Анна Сергіївна (викладач креслення). Вони продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності під час проходження конкурсних турів.
Святковим дійством були захоплені всі: і ті, хто вміє цінувати важку працю викладача, і ті, хто забезпечив підготовку та проведення конкурсу, і ті, хто підтримує надії й прагнення освітян.
Щира вдячність педагогам за  невтомну працю і  новаторство, невичерпну енергію та  оптимізм звучала у зверненні методиста НМЦ Департаменту освіти  м. Маріуполь Бондаренко Валентина Павлівна.

Відомо, що за будь-яких часів особливим духовним покликанням було і залишається меценатство (як  би  не змінювалися пріоритети та соціальні цінності, а вклад меценатів у розвиток культури й освіти є великим). Тож серед запрошених на святі був присутній Артем Журавльов, директор з маркетингу компанії TRINITY. Він поздоровив фіналістів та висловив переконання, що саме у педагогічній праці гармонійно поєднуються поетичність думки і чіткість мислення, творчість і раціоналізм.

У конкурсі «Викладач року» здобула перемогу Кицкай Анжела Сергіївна. Педагогічний колектив МБК на чолі  з  директором А.В. Білаєм радо вітав переможницю.
 Отже, сміливо можна стверджувати: свято, що вирізнялося яскравістю барв, удалося, адже до його організації доклали чимало зусиль заступник директора з навчальної роботи Зубкова О.П. та методист Сєрікова О.В., які у трудові будні та свята допомагають педагогам підніматися сходинками професійної майстерності.

Конкурс «Викладач року-2017» завершено: учасники здобули новий статус, заявили про себе як про компетентну і творчу особистість, що без вагань ступила на професійний ринг.
Нехай же незгасно горить зоря їхньої педагогічної долі!05.12.2017

ЗНО-201829.11.2017

День відкритих дверей

9 грудня 2017 року в 11:00 ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» запрошує всіх на День відкритих дверей!
День відкритих дверей у ДВНЗ «МБК» - це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої родини!


23.11.2017

Міські змагання з настільного тенісу
серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації

22-23 листопаду 2017р. у ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» з метою активізації студентів та розвитку й популяризації настільного тенісу відбулися міські змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 8 команд, склад команди – 3 студента: 2 юнаки та 1 дівчина.
Ігри пройшли за коловою системою та місця розподілилися наступним чином:

 1. ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж»
 2. Маріупольський коледж ДонНУЕТ
 3. Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 4. Великоанадольський лісний коледж
 5. Маріупольський машинобудівний коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 6. Маріупольський коледж ДВНЗ «ПДТУ»
 7. Маріупольський електромеханічний технікум
 8. ВНЗ «Маріупольський коледж мистецтв»

Переможці змагань нагороджені кубками та грамотами управління з фізичної культури та спорту м. Маріуполя.
Головний суддя змагань – Тищенко К.П, головний секретар – Бурим М.І.


13.11.2017

ІІ етап конкурсу «Викладач року»

13.11.2017 р. добіг кінця ІІ етап конкурсу «Викладач року».

У фінал вийшли найбільш творчі та талановиті викладачі: Кіцкай А.С., Мальцева Н.О., Пузачова А.С., Гірєйко І.В.

Зичимо успіхів всім фіналістам у завершальному етапі конкурсу «Викладач року», який відбудеться 12.12.2017 р.


09.11.2017

День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова,
ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця,
в яку народ складає і своє давнє життя,
і свої сподіванки, розум, досвід, почування...
Панас Мирний

Щороку дев’ятого листопада наша держава відзначає День української писемності та мови.

«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета» – гасло XVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, до написання якого (за доброю традицією) долучилися студенти та викладачі Маріупольського будівельного коледжу. Вони мали чудову нагоду не тільки перевірити свої знання з мови, а й відчути себе частиною великої родини.

І як тут не згадати рядки з пісні В. Крищенка:

Родина, родина… Від батька й до сина,
Від матері доні добро передам…
Родина, родина – то вся Україна,
З глибоким корінням, з високим гіллям.

У диктанті, до речі, йшлося про українську пісню, щиру і зворушливу, що стала, як казав О. Довженко, «бездонною душею нашого народу».31.10.2017

Увага!

З 01.11.2017 року розпочинаються курси з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади!

ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси за предметами: українська мова та математика.

Випускникам підготовчих курсів надається додатковий бал для вступу до нашого навчального закладу вищої освіти.

Всім бажаючим пройти курси звернутися за телефоном: 0963139865


25.10.2017

Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»

25.10.2017р. для викладачів коледжу відбувся Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача» у формі інноваційного семінару.
Мета: підвищення культурологічного рівня педагогічного колективу і формування організаційної культури освітньої установи.
Зміст:

 • Основні показники педагогічного такту;
 • Організаційна та педагогічна культура;
 • Професіоналізм спілкування;
 • Тактовність у професійній культурі викладача вищої школи.

Учасники були розподілені на 4 команди за стихіями: вода, вогонь, повітря та земля. З метою аналізу роботи педагогічного колективу в ігровій формі проведені завдання: «Літера», «Позитив – негатив», «Тест на єдність колективу», «Викладач очами студентів».18.10.2017

І етап конкурсу «Викладач року»

Він актор, але глядачі не аплодують йому.
Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить.
Він лікар, але пацієнти рідко дякують йому,
а іноді зовсім не бажають лікуватися...
Де йому взяти сили, де взяти наснаги?

С. Соловейчик

Усвідомлюючи велич своєї професії, викладачі Маріупольського будівельного коледжу надихають один одного на творчу працю.

Так, 18.10.2017 у коледжі відбувся І етап конкурсу «Викладач року», який передбачав виконання двох завдань: написання есе «Моя методика» та складання тестів з педагогіки.

Викладачі Кицкай А.С., Гірєйко І.В., Мальцева Н.О., Чаушева Т.Д., Пуертос-Паласіос Т.О., Шевченко О.М., Баркіна Н.М. та Пузачова А.С. чудово впоралися із завданнями! Вітаємо!
13.10.2017

«Ігри патріотів»

13.10.2017 року у спортивному залі ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулося спортивне регіональне свято «Ігри патріотів», присвячене до Дня захисника України.
Мета:

 • Популяризації національно-патріотичного виховання молоді;
 • Популяризації та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії;
 • Підвищення спортивної майстерності молоді допризовного віку;
 • Формування та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму.

ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 • Урочисте відкриття спортивного свята «Ігри патріотів».
 • Конкурсне завдання «Прапор країни».
 • Кожні дві команди в парі за жеребкуванням виконують одне з трьох завдань: Вежа; Рівновага; Арм-реслінг
 • Конкурсне завдання «Склади з літер слово».
 • Спортивна естафета: - маятник, - перекладина(підйом переворотом), - смуга перешкод із гімнастичних стінок, - переправа по колоді, - перестрибування через коня.
 • Привітання чоловіків та нагородження учасників змагань.
За підсумками змагань 1 місце зайняла команда будівельного коледжу, 2 місце розподілили команди машинобудівного коледжу та коледжу ДВНЗ «ПДТУ», 3 місце – електромеханічний технікум.


29.09.2017

«День працівника освіти»

29.09.2017 в актовій залі коледжу відбулося урочисте привітання та нагородження працівників освітньої установи з нагоди святкування «Дня працівника освіти».27.09.2017

«Олімпійське майбутнє країни»

27 вересня 2017р. у Маріупольському будівельному коледжі відбулося урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор «Олімпійське майбутнє країни». В програмі свята: показові виступи спортсменів коледжу, нагородження студентів-переможців міської спартакіади 2016-2017р., спортивні змагання з волейболу та міні-футболу.


09.09.2017

Туристичний похід


08.09.2017

Тренування з цивільного захисту

08.09.2017р. в Маріупольському будівельному коледжі відбулося спеціальне об'єктове тренування з цивільного захисту. Такі заходи в МБК проводяться кожного року відповідно затвердженого керівництвом ДСНС та місцевих органів управління Графіка на виконання кодексу ЦЗ України. В 2017р. адміністрація МБК відпрацювала дії з захисту персоналу та студентів при виникненні НС техногенного характеру (пожежі).

Завдяки завчасному плануванню та розробці таких заходів, ретельному виконанню ТБ, професійним діям керівництва та органів управління ЦЗ, всі заплановані заходи проведено якісно, без форсмажорних обставин та травмованих осіб серед персоналу та студентів.


01.09.2017

День знань

У новий навчальний рік! 01.09.2017 в Маріупольському будівельному коледжі відбувся урочистий захід «День знань» за участю студентів, батьків, випускників коледжу та представників громадськості.

Директор коледжу А.В. Білай привітав студентів з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові він наголосив на тому, що освіта є основою для успішної кар’єри та високого рівня життя.


30.08.2017

Педагогічна рада

30.08.2017 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася педагогічна рада, на якій традиційно підбили підсумки роботи педагогічного колективу протягом минулого навчального року.

Директор коледжу А.В. Білай звітував про навчальну, методичну, виховну, соціальну та виробничу діяльність, проаналізував роботу колективу стосовно реалізації поставленої проблеми (взаємодія всіх учасників навчально-виховного процесу для забезпечення реалізації нових державних стандартів освіти в умовах створення громадсько-активного коледжу). Окреслив завдання на новий навчальний рік: виявлення перспективних шляхів розвитку коледжу, вдосконалення методики організації і проведення курсового проектування, впровадження у навчально-виховний процес пріоритетних принципів педагогіки успіху (гуманізації, індивідуалізації, демократизації, відродження національних традицій), збереження контингенту, раціональне використання енергоресурсів та заощадження коштів.

Роботу педагогічного колективу протягом 2016-2017 н.р. постановили вважати задовільною.


18.08.2017

Шановні першокурсники!


Запрошуємо Вас на урочисте посвячення у студенти МБК, яке відбудеться 30 серпня в 15.00 в актовій залі коледжу. 

Архівверхній тиждень
20:05:15
зараз заняття закінчилися


•  Абітурієнту: важлива інформація
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"
НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   

Маріупольський будівельний коледж
© 2011-2017 http://msk.edu.ua