Вітаємо Вас на нашому сайті!

Детальніше за посиланням

19.12.2018

Фінал конкурсу "Викладач року 2018"

Особистість учителя — наріжний камінь
виховання. Учитель — це завжди творець.
Інакше не може бути…

В.О. Сухомлинський

Праця і творчість — два крила буття, що сповнюють життя людини сенсом. А педагогічна праця - це поєднання високих душевних якостей з професіоналізмом (останній лежить в основі конкурсу «Викладач року»).

Проведення конкурсу «Викладач року» в Маріупольському будівельному коледжі стало доброю традицією. Це конкурс для педагогів, які прагнуть постійного творчого зростання та особистого успіху. Зрештою, це вшанування освітян, що вичаровують майбутнє нашої держави.

Цього року завершальний тур конкурсу «Викладач року - 2018» відбувся 19 грудня. Він був побудований за принципом прайм-тайму, але, звичайно, педагогічного. Розпочався з відеозвернення міністра освіти України Л. Гриневич. Після того з вітальним словом виступила Кицкай А.С., переможець конкурсу «Викладач року - 2017»: «Позаду залишилися складні, але цікаві етапи конкурсу: створення буклетів, презентація методичних розробок, відкриті заняття та творчі майстерні. І ось у фіналі – найкращі, найдостойніші учасники: Бурим М.І. (викладач фізичної культури), Корюков І.В. (викладач інформатики), Кудрявцева О.К. (викладач живопису), Сич Т.П. (викладач бухгалтерського обліку), Ступнік О.О. (викладач теоретичної механіки). Побажаємо їм успіху та творчої наснаги».

Прослухавши педагогічний гороскоп «Сузір’я талантів», конкурсанти представили свої візитні картки (співи, танці, відеофільми), що засвідчили щире ставлення до обраної справи і не залишили байдужими жодного з глядачів.

Журі, до складу якого входили директор МБК Білай А.В., завідувач лабораторії Аносова А.В., завідувач відділення Зуб І.В., викладач Чаушева Т.Д., а також завідувач денного відділення Маріупольського електромеханічного технікуму Волчанова О.О., нараховувало бали, беручи до уваги лідерські якості та ерудицію, вміння зацікавити своїм предметом, емоційність виступу, послугування невербальними прийомами тощо.

Підбиваючи підсумки заходу, голова журі Білай А.В. висловив учасникам та організатору свята Зубковій О.П. (заступнику директора з навчальної роботи) глибоку подяку за невтомну працю, терпіння і наполегливість; наголосив на тому, що віддані своїй справі викладачі-конкурсанти виявилися гідними найвищих нагород: «Світ педагогічних захоплень є цікавим і різнобарвним. Він дає можливість виявити приховані грані душі кожного учасника та дізнатися, якими талантами нагородила його природа. Конкурс - це можливість гучно заявити про себе, поділитися відкриттями і поринути в досвід інших».

Кращою (за кількістю балів, ступенем і формою самопрезентації) журі визнало Ступнік Ольгу Олександрівну. Щиро вітаємо з перемогою!

Отже, прайм-тайм фінального туру «Викладач року - 2018» добіг кінця, завершившись «Педагогічним Оскаром» - нагородженням переможців та учасників конкурсу (дипломи, пам’ятні подарунки, премії). По-справжньому святковий настрій створювала невимушена атмосфера взаємоповаги, щирості, радості. А виступ ансамблю «Лідер» додавав бадьорості, заряджаючи глядацьку аудиторію запальною енергією.

Тож усім зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення і нових професійних здобутків!


12.12.2018

Університет педзнань

Ефективність заняття,
результати роботи викладача –
це не кращі відповіді окремих студентів,
а гарні знання всіх студентів…

В.О. Сухомлинський

12.12.18 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося чергове засідання університету педагогічних знань з теми ”Інноваційні підходи до проведення сучасного заняття». Тема є надзвичайно важливою, оскільки “…викладач готується до хорошого заняття все життя. І щоб дати студентам іскру знань, йому потрібно увібрати ціле море світла» (В.О. Сухомлинський).

Нині найважливішими завданнями реформування освіти в Україні є підготовка освіченої особистості, формування її фізичного і морального здоров’я. Національна доктрина розвитку освіти зазначає, що мета державної політики в галузі освіти полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України.

Викладачі Маріупольського будівельного коледжу цілком свідомі того, що досягти поставлених завдань можна тільки за умови інноваційного підходу до процесу навчання. Обмінюючись думками і досвідом з цього приводу, вони розглянули сучасні інноваційні методи і прийоми, проаналізували принципи засвоєння інформації.

Так, Чаушева Т.Д., викладач математики, детально висвітлила критерії інноваційних педагогічних технологій, схарактеризувала ті, якими послуговуються в МБК (особистісно зорієнтовані, ігрові, проблемні, інтерактивні, інформаційно-комунікативні, проектні технології, а також технології кооперативного навчання). Викладач Харт О.А. розповіла про продуктивні шляхи формування креативного критичного мислення на заняттях англійської мови, а саме: сенкан як засіб активізації діяльності студентів. Заїка Р.І. поділилася досвідом використання кейс-методу на заняттях англійської мови. Баркіна Н.М., викладач філософії, ознайомила присутніх із системою своєї роботи (нестандартні заняття).

Тож педагоги МБК згуртовуються задля спільної справи – виховання успішного освіченого молодого покоління, здатного ефективно працювати і навчатися протягом життя.


28.11.2018

IV етап конкурсу «Викладач року-2018»
«Майстер-клас»

Професіоналізм людини в будь-якій
сфері значною мірою залежить від
рівня сформованості її майстерності...

В.О. Сухомлинський

28 листопада 2018 року в Маріупольському будівельному коледжі відбувся черговий етап конкурсу «Викладач року». Педагоги ділилися досвідом роботи, на конкретному матеріалі демонстрували приклад використання передових методів і прийомів, застосовуваних під час освітнього процесу з метою підвищення його ефективності.

Побачити щось нове, навчитися реалізовувати його в подальшій роботі – завдання, що мотивувало всіх учасників майстер-класу, адже педагогічна майстерність завжди є наслідком наполегливої праці викладача, осмисленої і сповненої роздумами над проблемами своєї професійної діяльності.

Викладачі МБК цілком свідомі того, що повинні допомогти студентам не просто засвоювати певну інформацію, але, опанувавши її, йти далі, впевнено застосовуючи набуті знання на практиці.

Оригінальні методи та прийоми роботи показали викладачі Бурим М.І. (тема «Здоров'язбережувальні технології на заняттях фізичної культури»), Ступнік О.О. (тема «Використання ігрових технологій: лото як засіб перевірки знань, умінь та навичок»), Кудрявцева О.К. (тема «Колективна творча робота: форми композиції плаката»), Сич Т.П. (тема «Використання активних та інтерактивних методів навчання (моделювання виробничих ситуацій)», Корюков І.В. (тема «Використання єдиного інформаційного простору, мультимедійних та дистанційних технологій в умовах денної форми навчання»).

Учасники майстер-класу із задоволенням та непідробною цікавістю виконували запропоновані колегами вправи, а здоровий дух змагань надавав наснаги і щораз підбадьорював команди.

Тож педагогічну майстерню викладачі, нaтхнені новими ідеями, залишали в доброму гуморі та з почуттям глибокої вдячності, сподіваючись на подальші плідні зустрічі.


22.11.2018

Сторінками історії математики

22.11.18 року викладачем Чаушевою Т.Д. було проведено відкритий позакласний захід на тему: «Сторінками історії математики» в групі СБ-21.

Захід складався з 4 турів. Під час математичних перегонів здобув перемогу Демяненко Данило. Учасники отримали дипломи I – V ступенів та пам’ятні подарунки.


22.11.2018

Міські змагання з настільного тенісу

21-22 листопада 2018 року в спортивному залі Маріупольського будівельного коледжу організовані міські змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, які проводяться з метою: популяризації настільного тенісу серед студентської молоді; активізації рухової активності молоді; підвищення індивідуальної майстерності спортсменів; виявлення кращих команд серед ВНЗ для участі у обласних змаганнях; пропаганди здорового способу життя; залучення студентської молоді до активних занять спортом. Командні змагання проводились за коловою системою, взяли участь 9 команд. Склад команди 3 учасника: 2 юнака та 1 дівчина.

У завзятій боротьбі 1 місце посіла команда Великоанадольського лісного коледжу, 2 місце – команда Маріупольського механіко – металургійного коледжу, 3 місце - команда Маріупольського будівельного коледжу.


15.11.2018

Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"

У Маріупольському будівельному коледжі пройшов тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018". Учасники конкурсу провели заняття з використанням різноманітних сучасних методів та форм. Всім учасникам виражаємо подяку та бажаємо творчих успіхів і наснаги!


14.11.2018

Засідання Університету педагогічних знань з теми
"Діагноз: неуспішність. Причини неуспішності та шляхи її подолання"

Освіта – річ пречудова, але добре було б
пам’ятати: примусом навчити не можна…

Оскар Уайльд

14.11.18 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося засідання Університету педагогічних знань з теми "Діагноз: неуспішність. Причини неуспішності та шляхи її подолання", яке проходило у формі ділової гри.

Як відомо, успішність студентів визначається не лише рівнем організації навчального процесу у вищій школі, а й наявністю сформованих у студентів необхідних навчальних умінь та навичок. До причин неуспішності належить недооцінювання студентами значущості теоретичних знань, неволодіння раціональними методами пізнання, несформованість операцій мислення, прагматична спрямованість на близьку мету (отримати залік, скласти іспит тощо), а також непрофесійність і байдужість педагогів. Усе це шкодить студентам, знижує рівень засвоєння ними наукового змісту вищої освіти. Звідси випливає і формальне ставлення до навчання.

Чітко усвідомлюючи важливість озвученої проблеми, викладачі МБК, розбившись на творчі групи, з’ясовували основні причини неуспішності студентів, ділилися досвідом роботи, визначали заходи профілактики, шляхи і способи подолання неуспішності, адже «… будь-якому професійному педагогу зрозуміло, що виставлення незадовільної оцінки повинно супроводжуватися цілою системою заходів щодо її подальшого запобігання» (Лизинський В.М.).
09.11.2018

День української писемності та мови

9 листопада 2018 року Маріупольський будівельний коледж долучився до святкування Дня української писемності та мови.

Відомо: мова – то безцінний подарунок, який ми отримали у спадок від батьків та який передамо своїм дітям. І цілком слушно зауважив Гете: «Скільки я знаю мов, стільки разів я і людина!»

Найріднішою та наймилішою є та мова, яку ми чуємо від народження. І називається вона материнською!

Материнська мова…
Рідна, колискова.
Все в тобі з’єдналося, все в тобі злилося.
Мова – то сплетіння дужого коріння,
Наче наливається силою колосся…

Ми народилися під українським небом. І нам безмежно дорога ця земля. Ми – українці, і мова наша – українська!

Тож до cвята мови студенти будівельного коледжу разом з викладачами української мови Таненковою Н.В., Піпенко А.А. та Годорожею В.М. підготували виставку народної творчості (вишиванки, витинанки, вироби з бісеру тощо), провели конкурс на кращу стіннівку «Рідна мова», випустили черговий радіожурнал «Говоримо українською»; влаштували у холі міні-концерт (сучасні українські вірші, співи, танці), а також (за доброю традицією) написали диктант національної єдності під гаслом «Пишемо разом!"

Побажаймо всім, хто любить і береже українське слово, щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбуття!


02.11.2018

Перша міжрегіональна науково-практична конференція

02 листопада 2018 року у Механіко-металургійному коледжі ДВНЗ «ПДТУ» відбулась Перша міжрегіональна науково-практична конференція «Транспортні технології з погляду сучасної молоді». В якій студентка групи АМ-31 Кущ Тетяна взяла участь у очному турі під керівництвом Майбороди Ніни Валеріївни. За результатами конференції студентка та викладач отримали сертифікати.01.11.2018

Виставки буклетів та методичних розробок

01.11.2018 року в рамках конкурсу "Викладач року-2018" було проведено виставки буклетів та методичних розробок. Роботи будуть оцінені викладачами коледжу. Бажаємо успіхів та творчої наснаги нашим конкурсантам!31.10.2018

Лінгвістичний саміт

31 жовтня 2018 в Маріупольському механіко-металургійному коледжі ДВНЗ «ПДТУ» відбувся лінгвістичний саміт для творчої молоді «Англійська мова у сучасному світі», в якому прийняв участь студент групи АМ-31 Северюк Максим та отримав сертифікат учасника. Вітаємо!30.10.2018

«Мандри у світ професій»

30 жовтня 2018 р. Маріупольський будівельний коледж прийняв участь у заході «Мандри у світ професій», який відбувся в Маріупольському міському центрі зайнятості. Під час заходу була представлена презентація коледжу на тему «Чому саме до нас?» у вигляді гумористичних мініатюр з життя МБК, презентації професій, спеціальностей. Учасників нагородили почесними грамотами за активну участь у заході.

Маріупольський будівельний коледж пройшов другий відбірковий тур навчальних закладів для участі у регіональному форумі.


12.10.2018

Засідання атестаційної комісії

12 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії, на якому розглянули та затвердили список педагогічних працівників, які атестуються у поточному навчальному році. Були затверджені плани індивідуальної роботи працівників, які атестуються, графік атестації та розподіл членів атестаційної комісії за педпрацівниками.


10.10.2018

«Студентські перегони»

10.10.18р. у спортивному залі Маріупольського будівельного коледжу проведено Регіональне спортивне свято для студентів вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації м. Маріуполя «Студентські перегони», присвячене до Дня Захисника України.

Основними завданнями заходу є:

 • виховання у студентів поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу;
 • створення умов для належного рівня підготовки студентів до військової служби, виховання патріотичних почуттів серед студентської молоді, громадянської відповідальності;
 • підтримання оптимального рівня фізичного розвитку та збільшення рухової активності студентів;
 • формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Програма свята:

 • урочисте відкриття спартакіади;
 • привітання директора коледжу Білая А.В. та почесного гостя, активного громадського діяча Лашина О.В.;
 • змагання з загальної фізичної підготовки;
 • нагородження переможців змагань.

Програма свята:

 1. Маріупольський будівельний коледж
 2. Маріупольський електромеханічний технікум
  Маріупольський механіко-металургійний коледж
 3. Маріупольський машинобудівний коледж
  Маріупольський коледж мистецтв


08.10.2018

День відкритих дверей


20.09.2018

Відкриття Малих Олімпійських Ігор–2018
«Студентський SPORT TIME!»

19.09.2018 року у Маріупольському будівельному коледжі відбулося відкриття Малих Олімпійських Ігор–2018 «Студентський SPORT TIME!».

Мета заходу – відзначення Міжнародного дня студентського спорту, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, пропаганди здорового способу життя, формування в українців фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більше молоді.

В програмі свята: урочисте відкриття МОІ-2018; показові виступи спортсменів з ушу, волейболу, футболу, сучасної хореографії; нагородження кращих спортсменів коледжу; змагання з міні-футболу та волейболу.

Почесними гостями свята були:

 • Лашин О.В. – відомий український богатир, заслужений майстер спорту та чемпіон світу зі стронгмену, майстер спорту з важкої атлетики; майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтінгу.
 • Тренер та майстер спорту з греблі на байдарках Рєпка В.П.
 • Тренер та майстриня спорту з ушу Булигіна Вікторія.


Флешмоб з підтягування

20.09.2018 року студенти Маріупольського будівельного коледжу о 12-30 годині взяли участь у Всеукраїнському флешмобі з підтягування в кількості 85осіб.


03.09.2018

День знань

03.09.2018 р. у Маріупольському будівельному коледжі відбувся урочистий захід «День знань» за участю студентів, батьків, випускників коледжу та представників громадськості.


22.08.2018

Шановні першокурсники!


Запрошуємо Вас на урочисте посвячення у студенти МБК, яке відбудеться 30 серпня в 14.00 в актовій залі коледжу.
 

Архівверхній тиждень
20:58:36
зараз заняття закінчилися


•  Важлива інформація для студентів коледжу
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
•  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
•  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
•  Сторінками історії математики
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
•  День української писемності та мови
•  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
•  Виставки буклетів та методичних розробок
•  Лінгвістичний саміт
•  «Мандри у світ професій»
•  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
•  Засідання атестаційної комісії
•  «Студентські перегони»
•  День відкритих дверей
•  День працівника освіти
•  Студентський SPORT TIME
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
•  День знань
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
•  ВИПУСК 2018
•  Пожежна небезпека
•  Педагогічна рада
•  Університет педагогічних знань
•  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
•  День пам’яті та примирення
•  Легкоатлетична естафета
•  Олімпіада з креслення
•  Всесвітній день охорони праці
•  Перспектива 2018
•  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
•  Міські змагання з легкої атлетики
•  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
•  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  Обласні змагання з волейболу
•  Змагання з волейболу та баскетболу
•  "Міс МБК 2018"
•  Шевченківські читання
•  Міжнародний день мови
•  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики, переможці
•  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
26 квітня 2018 року
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  МАСЛЯНА
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"
НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   

Маріупольський будівельний коледж
© 2011-2017 http://msk.edu.ua