Вітаємо Вас на нашому сайті!

Життя коледжу


19.06.2020


12.06.2020


29.05.2020

Консультаційний центр приймальної комісії починає роботу


21.05.2020

День вишиванки.

Дорогі друзі! Сьогодні відзначається Міжнародний день вишиванки. Щороку в третій четвер травня (цього разу припадає на 21 травня) люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу, навчання, влаштовують ходу й інші масові заходи. Однак, День вишиванки 2020 відрізнятиметься від попередніх: у зв’язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде.

Адміністрація Маріупольського будівельного коледжу вітає всіх студентів, педагогів та співробітників коледжу з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! і пропонує приєднатися до флешмобу, ініційованому студрадою МБК. Для участі у якому Вам необхідно одягти вишиванку й надіслати фото або відео голові прес-центру студради МБК Римчуку Владиславу.


09.05.2020

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це державне свято і вихідний день в Україні. Він прийшов на зміну Дню Перемоги, який відзначали в СРСР з 1965 року, а потім в Україні до 2015 року включно. Так, 9 квітня 2015 року Верховна рада прийняла закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам'яті і примирення 8 травня, є квітка червоного маку - загальноприйнятий у світі символ святкування пам'ятних днів Другої світової війни.

Цього року святкується 75-та річниця Перемоги. Свято зівпало з періодом карантину через пандемію коронавірусу, тому ювілейна дата пройде без парадів, масових церемоній покладання квітів та акцій біля меморіалів.

Кількість загиблих під час Другої світової війни дуже велика. Тому ці історичні події залишаються важливими для української історії. Студенти коледжу долучилися до святкування та виконали творче завдання. Кращі роботи у цьому фільмі.


12.03.2020

Рекомендації щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження вірусу в закладах освіти у період складної епідемічної ситуації20.04.2020

В умовах карантину...


26.02.2020

Конкурс методичних розробок

26 лютого 2020 року в Маріупольському будівельному коледжі у дружній атмосфері були презентовані інноваційні ідеї, цікаві методики проведення різноманітних видів навчальних занять та яскраві виступи викладачів-новаторів на II Регіональному конкурсі методичних розробок освітніх закладів фахової передвищої освіти.

Перемогли найкращі викладачі м. Маріуполя.

Вітаємо переможців загальноосвітніх навчальних занять:

I Касяненко Євгенія - Маріупольський будівельний коледж

II Супрунюк Олександра – Маріупольський електромеханічний технікум

III Федосова Алла – Маріупольський коледж ДВНЗ «ПДТУ»

Вітаємо переможців спецдисциплін навчальних занять:

I Олейнікова Тетяна – Маріупольський машинобудівний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

II Кривошеєва Олена – Маріупольський механіко-металургійний коледж ДВНЗ «ПДТУ»

III Колда Тетяна – Маріупольський медичний коледж

Спонсор II Регіонального конкурсу методичних розробок – Інтернет-провайдер TRINITY, який піклується про майбутнє всіх учасників освітнього процесу та регулярно надає інформаційну підтримку нашому закладу освіти.


17.02.2020-21.02.2020

Тиждень циклової комісії опоряджувальних
та будівельно-архітектурних дисциплін

21.02.2020

Вигідна пропозиція від TRINITY

Наш давній друг і партнер - компанія TRINITY регулярно підтримує наші проекти та ініціативи. Ми дуже вдячні TRINITY за такий внесок і просимо кожного з вас також зробити свій важливий внесок в розвиток нашого друга - підключитися до послуг TRINITY.

З кожним новим абонентом TRINITY зростає і розвивається, і зможе продовжувати підтримувати нас в майбутньому.

На даний момент діє вигідна пропозиція: TRINITY гарантує вам безкоштовне підключення, надавши відмінну якість і високий рівень сервісу.

Ми всі зацікавлені у взаємовигідній співпраці, і дуже важливо щоб підтримка також була взаємна. Залишити заявку можна за телефоном: 0676444810

Будь з кращими - підключайся до TRINITY!


20.02.2020

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Маріупольського будівельного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Анонс програми знаходиться за посиланням


07.02.2020


Олімпіада з математики

7 лютого 2020 року відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з математики. I місце посіла Веговська Яна група ОП-12 (викладач Чаушева Т.Д.). Вітаємо переможницю, бажаємо успіхів у II етапі.


05.02.2020


Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

5 лютого 2020 року відбувся І етап ХІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. В змаганнях взяли участь 22 студента коледжу. Учасники продемонстрували свої знання при розв’язанні нестандартних задач з інформатики та комп’ютерних технологій.

Призові місця розподілилися таким чином:

  • 1 місце – Улезко Андрій – група АМ-22 (викладач Корюков С.В.)
  • 2 місце - Муравйов Олексій– група АМ-22 (викладач Корюков С.В.)
  • 3 місце – Винокуров Артем – група АМ-21 (викладач Аносова А.В.)

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших здобутків та реалізації всіх задумів!04.02.2020

EDUCATIONUA 2020 ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

До вашої уваги безкоштовний соціальний проект EducationUA 2019-2020, участь в якому можуть взяти українські студенти.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано 1 переможця, який отримає грант в розмірі 20 тис. грн. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на запропоновану тему:

«СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?»

Анонс програми знаходиться за посиланням


29.01.2020


Обласні змагання з баскетболу

29.01.2020 року у спортивному залі Маріупольського коледжу ДонНУЕТ проведені обласні (південна зона) змагання з баскетболу 3х3 для студентів закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації м. Маріуполя. У змаганнях взяли участь 7 навчальних закладів. Команда дівчат будівельного коледжу посіла 1 місце. Переможці нагороджені грамотами та медалями. Головний суддя змагань Бурим М.І.22.01.2020


День Соборності

101 річницю Соборності України студенти Маріупольського будівельного коледжу відзначили у Маріупольському краєзнавчому музеї, де 22 січня відбулася наукова конференція.

Іванько О. (гр. Б – 21), Улезко А. (гр. АМ – 22) та Титович Б. (гр. АМ -22) під керівництвом Шурхаленко Тетяни Володимирівни підготували наукові роботи з питань державотворення часів Української революції, які і представили на конференції. Завдяки цікавим розповідям співробітників музею студенти коледжу дізналися багато нового про події, що відбувалися під час Української революції у нашому місті.10.01.2020


Квест «Новорічний калейдоскоп!»

10 січня в стінах Маріупольського будівельного коледжу для учнівської молоді організована квест-гра "Новорічний калейдоскоп". Студенти коледжу показали Зимову виставу, а далі учасників заходу чекали цікаві експерименти та завдання: "Сніжний дизайн", "Святковий кошторис", "Будинок сніговика", "Зимова подорож", "Конструюємо авто", "Новорічний боулінг". Були визначені найкращі команди із загальноосвітніх шкіл N 5, 40, 68. Всі учасники квесту нагороджені сертифікатами та солодкими подарунками.


грудень 2019

Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота за 2019 календарний рік

23.12.2019

Університет педагогічних знань

24 грудня 2019 року відбувся Університет педагогічних знань.


19.12.2019

Телеміст

19 грудня 2019 року за ініціативою МБК під гаслом «Нехай Святий Миколай Схід і Захід об'єднає!» відбувався телеміст з Технічним коледжем Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Студенти МБК привітали своїх друзів західної України: підготували святкову програму, розповіли, які традиції святкування Дня Святого Миколая є на Сході й зокрема в Маріупольському будівельному коледжі, а також надіслали в Тернопіль святкові подарунки - солодощі й виготовлені дизайнерами коледжу чобітки з дружніми привітаннями.20.12.2019

VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"

Студент групи АМ-31 Павло Харланов узяв участь у VII Регіональній науково-теоретичній конференції "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи", що відбулася 20 грудня 2019 року у Маріупольському електромеханічному технікумі, де представив свою розробку на тему "Електричне та електронне обладнання безпілотних літальних апаратів".

Доповідь і презентація Павла, що супроводжувалися вражаючими ілюстраціями та відеофрагментами, привернули щиру увагу аудиторії та завершилися заслуженими аплодисментами. Наприкінці конференції директор МЕМТ Г.П.Пігарєва вручила учаснику конференції Павлу Харланову та його керівникові, викладачу електротехніки Маріупольського будівельного коледжу С.В.Корюкову сертифікати.

10.12.2019

Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”

10 грудня 2019 року в Маріупольському електромеханічному технікумі відбулася ІХ Регіональна студентська науково-практична конференція ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Нобелівські читання”.

Тема конференції: “Роль нобелівських лауреатів у розв'язанні глобальних проблем людства”.

Метою конференції є активізація пошукової роботи, стимулювання та підтримка наукової і пізнавальної діяльності студентів, встановлення між ними творчих контактів, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді.

Участь у конференції приймали студенти І-ІІ курсів та викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Маріупольського регіону.

Студенти Маріупольського будівельного коледжу Лозиченко Олена, Ситнік Аліса, Устурой Софія презентували пошуково-дослідницьку роботу “Хімічні основи мистецтва гриму”. Представлений проект викликав жвавий інтерес та активну дискусію серед слухачів та учасників конференції.

Науковий керівник – викладач хімії Мальцева Надія Олександрівна.

За участь в конференції учасники і керівник були нагороджені дипломами.


26.11.2019

Соціальний захист

Для отримання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації вперше заявник-фізична особа звертається (із заявою) до відділення Фонду та надає наступні документи:

копію паспорта (1,2, 11 сторінки), а також, за потреби, копію паспорта законного представника інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;

копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (у разі якщо заявник - фізична особа є внутрішньо переміщеною особою) згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 636);

копію свідоцтва про народження дитини-інваліда, копію паспорта законного представника дитини-інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей- інвалідів - висновок ЛКК);

копію індивідуальної програми реабілітації інваліда (дитини-інваліда); копію документа державного зразка про освіту (повну загальну середню освіту, базову загальну освіту);

копію сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності); повідомлення навчального закладу, що підтверджує його готовність надати освітні послуги інваліду;

документи, що підтверджують приналежність інваліда до числа осіб, зазначених у підпункті 4.8.9 Інструкції;

документ, що підтверджує вартість надання освітніх послуг за навчальний рік посеместрово;

За умовами п. 4.8.9. Інструкції відділення Фонду під час розгляду документів інвалідів на оплату вартості навчання та перекваліфікації надає перевагу інвалідам:

які вже навчаються за рахунок коштів Фонду, за умови одержання ними успішних результатів чергової екзаменаційної сесії;

які самостійно або їх родини (у тому числі на них) отримують або отримували упродовж 12 останніх місяців державну допомогу з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї відповідно до Законів України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", "Про державну допомогу сім'ям з дітьми";

у яких: обидва батьки є інвалідами; одинока матір з числа інвалідів; один з батьків - інвалід, а інший помер; батько - інвалід, який виховує дитину без матері.

З усіх питань, пов'язаних з отриманням зазначеної фінансової допомоги за рахунок бюджетних коштів, просимо звертатися за телефоном (067) 918- 80-95 або на електронну адресу: doofszid@ukr.net, а також за місцем розташування відділення Фонду: пр. Миру, буд. 68, Донецька область, м. Маріуполь, 87555.


19.11.2019

Підключення за 1 грн!

Пропозиція для жителів багатоквартирних будинків - підключення до інтернету за 1 гривню!

За 1 гривню ви підключаєте:

  • Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/сек
  • Сучасне інтерактивне телебачення в HD і 4K - якості
  • Цілодобову технічну підтримку
  • Ексклюзивні пропозиції по соціальним проектам і сервіс третього тисячоліття!

Будь з кращими - підключайся до TRINITY!

Для підключення телефонуйте: 098 1000 700


15.11.2019

День студента

15 листопада 2019 року в Маріупольському будівельному коледжі відзначали День студента!

Адміністрація й викладачі влаштували своїм студентам незабутнє свято: цікаву ранкову зустріч і веселі привітання, студентські «приколи» та фотографування.

В актовій залі коледжу традиційно відбувся конкурс «Дебют першокурсника 2019!». Родзинкою заходу став виступ адміністрації й класних керівників. «Студентське життя МБК із Катею Осадчою», а також відеоролик «Один день із життя студентів МБК очима викладачів».

За результатами конкурсу

I місце посіла група АМ-11 (класний керівник Заїка Р.І.),

II місце – група ОП-12 (класний керівник Ступнік О.О.),

III місце – група СБ-11 (класний керівник Рамусь А.А.).


13.11.2019

Новини служби порозуміння МБК

Служба порозуміння МБК вдячна Громадській організіції «Ла Страда-Україна» за підтримку її діяльності. Ми-щасливі!!!


11.11.2019

Тематичне коло

В дуже теплій атмосфері відбулася відновна практика у вигляді тематичного Кола, де кожен студент мав можливість висловити власний погляд та був почут іншими членами Кола.

Висловлюємо щиру вдячність медіаторкам Анастасії Ніконенко та Ганні Хаджиновій за якісне підготування заходу.


07.11.2019

Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині

В німецькому Гінгені-на-Бренці відбувся міжнародний турнір з боксу. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з різних країн.

Маріуполь представляв Микита Крапівін – студент Маріупольського будівельного коледжу. Боксер став кращим у ваговій категорії 60 кг і поповнив скарбничку нагород Маріуполя медаллю золотої проби.


06.11.2019

«Виробляй локально, продавай глобально»

Яскрава зустріч та розіграш подарунків відбулися 6.11 у Маріупольському будівельному коледжі. Мотиваційний тренер та засновниця всеукраїнської ГО «LetsdoitUkraine!» Юлія Марсель розповіла про проект «Виробляй локально, продавай глобально», чим зацікавила активних учнів коледжу. Наші студенти отримали цікаву інформацію та натхнення!


02.11.2019

«Центр розвитку стартапів»

2 листопада 2019 року студенти МБК відвідали «Центр розвитку стартапів» і стали учасниками проекту української технологічної організації Social Boost, яка розвиває IT-ініціативи в Маріуполі.

Під час заходу відбулася панельна дискусія із:

  • засновником Маріупольського стартапу Назар CityBot – Дмитром Сергєєвим,
  • керівником департаменту IT Маріуполя – Дмитром Істоміним,
  • проектною директоркою 1991 Маріуполь – Євою Бельченко.


жовтень 2019

Події жовтня

31.10.2019

«My future profession»

31 жовтня 2019 року у Маріупольському будівельному коледжі організована квест-гра «My future profession» для старшокласників загальноосвітніх шкіл міста в рамках Дня відкритих дверей. В програмі квеста: цікаві експерименти з будівельними матеріалами, майстер-клас з графіті та оформлення колажів, та кава-брейк.

По закінчення заходу всі учасники нагороджені сертифікатами, солодощами та іменними ручками закладу.

Чекаємо Вас на вступній кампанії 2020!


25.10.2019

Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»

25 жовтня 2019 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему: «Булінг та шляхи його подолання». Форма проведення - тренінг із використанням різних технік (рольова гра, мозковий штурм, колове тренування та релаксація). На засіданні панувала дружня, емоційна, доброзичлива атмосфера.


23.10.2019

Живи та працюй в Україні

23 жовтня 2019 року студенти Маріупольського будівельного коледжу під керівництвом викладачів Кудрявцевої О.К., Пузачової А.С. та Зеленої О.М. взяли участь у яскравій події - регіональному форумі кар’єри під назвою «Схід і Захід разом». Висловлюємо щиру вдячність студентам Кудрявцеву К., Чаушевій Л., Кириловій А., Філічкіній В. та Івановій Д. за проведення якісного та цікавого майстер-класу для школярів.


21.10.2019

Квест «My future profession»20.09.2019

Майстер-клас

20 вересня відбувся майстер-клас «Методика розвитку творчих здібностей студентів засобами кооперативних форм навчання» для викладачів Маріупольського будівельного коледжу.

Майстер-клас у вигляді відкритого заняття за темою «Архітектурний пейзаж в оформленні дизайну інтер’єру» з дисципліни «Малюнок і живопис» на високому рівні провела спеціаліст вищої кваліфікаційної категоріі, викладач-методист Кудрявцева Олена Крумівна.


10-13.09.2019

Тренінги

З 10.09 по 13.09.2019 року у Маріупольському будівельному коледжі пройшли тренінги з отримання базових навичок медіаторів служби порозуміння закладу освіти.

Виражаємо вдячність ГО «Ла Страда-Україна» за організацію дуже насиченої, цікавої та корисної програми тренінгу.

Вітаємо викладачів: Зубкову Олену Петрівну та Серікову Олену Вікторівну та студентів: Назирову Адель, Іванько Ольгу, Ниноненко Анастасію, Хаджинову Анну, Кисельова Владислава, Парамонова Данііла, Кобець Максима, Охмуш Івана та Пастернак Давида, які отримали сертифікати про проходження освітньої програми «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти».27.09.2019

Маріупольському будівельному коледжу - 50 років12.09.2019

Освітній проект «У єдності – майбутнє України»

Мабуть, ніхто не стане заперечувати, що студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися успіхів. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності; це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов тощо. Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Це пора нових знайомств і встановлення міцної дружби на довгі роки, це шанс побачити свою країну (й не тільки!) та обмінятися наявним досвідом, який, по-перше, сприяє саморозвитку молоді, а по-друге, позитивно позначається на взаєминах регіонів усередині держави.

Так, на базі Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з 04.06. по 12.06 реалізовувався освітній проект «У єдності – майбутнє України» (за програмою малих грантів громадської дипломатії Посольства США в Україні), відповідно до якого студенти Маріупольського будівельного коледжу проходили теоретичний та практичний курс навчання щодо набуття навичок відеомонтажу спільно зі студентами Технічного коледжу.

На учасників проекту чекав насичений графік роботи, який потребував чималих розумових та фізичних зусиль, тому ранок традиційно розпочинався з оздоровчої фізкультхвилинки – «руханки», що заряджала енергією на весь день. А позитивний настрій створювала подальша плідна робота в групах.

Для ознайомлення гостей із культурою, історією й традиціями Тернопільщини було організовано оглядово-пізнавальну екскурсію історичним центром міста, прогулянку на катері по Тернопільському ставку. Також учасники проекту долучились до традиційного для студентів та працівників Технічного коледжу богослужіння в Церкві святого апостола Петра, відвідали Кременецький лісовий коледж, побували у Львові та Збаражі. Білай Антон Вікторович, директор Маріупольського будівельного коледжу, від імені студентів МБК висловив тернополянам щиру подяку за теплий прийом і поділився враженнями від перших днів перебування на Західній Україні.

Крім практичних занять, студенти МБК брали участь у культурно-мистецькій програмі «У єднанні – сила народу»: Дар'я Іванова прочитала вірш Тараса Шевченка "У нашім раї на землі", а Вероніка Лукіна, учасниця Маріупольського зразкового ансамблю класичного танцю "Пірует", виконала танцювальну композицію на пісню "Намалюю тобі зорі". Гарний настрій глядачам подарували члени команди КВК міста Маріуполя.

Наснаги та бадьорості додавали спортивні змагання між командами ТК ТНТУ та МБК (останньою опікувався Тищенко К.П., викладач фізичного виховання).

Що стосується навчання, то слід зазначити, що воно було досить щільним: тренінги, вебсемінари, круглі столи, відеоконференції за участю професорів коледжу Санта-Фе (Штат Флорида, США). Так, професор згаданого навчального закладу пані Вілма Фуентес провела вебсемінар «США – багатокультурна країна емігрантів», під час якого учасники опановували навички відеозйомки за допомогою мобільного телефону та спеціального обладнання.

Тож учасники проекту, об’єднавшись у п’ять робочих груп по вісім осіб, протягом тижня творчо працювали над створенням відеороликів із матеріалів, відзнятих під час екскурсійних подорожей, реалізовуючи в такий спосіб набуті знання на практиці. Викладачі-наставники переглядали відеоролики разом із учасниками проекту. Отриманим результатом були задоволені всі. Відтак підсумком навчання стало створення гарного змістовного відеоролику "Схід і Захід разом" у межах проекту "У єдності - майбутнє України".

Отже, освітній проект "У єдності - майбутнє України" добіг кінця. Позаду залишилися цікаві лекції і практичні заняття, різноманітні тренінги і семінари, конференції і круглі столи.

Директор благодійного фонду «Частинка добра» Оксана Редьква, директор ТК ТНТУ Володимир Калушка та директор Маріупольського будівельного коледжу Антон Білай вручили учасникам проекту сертифікати, обмінялися подарунками і підписали договір про співпрацю між навчальними закладами.

Веселі, щасливі, сповнені сил і натхнення, студенти Маріупольського будівельного коледжу на чолі з директором Білаєм Антоном Вікторовичем повернулися до рідного міста…


02.09.2019

День знань – справжнє всенародне свято, свято мудрості, добра і людяності.

2 вересня 2019 року в Маріупольському будівельному коледжі відзначали День знань, радо вітаючи нових юнаків та дівчат, які долучилися до студентської родини коледжу. Директор МБК Білай А.В. від імені викладацького складу привітав усіх зі святом і побажав наснаги та успіхів.


29.08.2019

Круглий стіл

29 серпня на базі МБК був проведен круглий стіл «Впровадження в освітній процес закладів освіти Луганської та Донецької областей відновних практик та медіації, як одного зі способів вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом». Відкрили круглий стіл представники ДОН ДОДА, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фахівчині ГО «Ла Страда-Україна».

За результатами було прийнято рішення про впровадження проекту серед навчальних закладів I-II рівня акредитації «Створення та підтримка освітніх систем для запобігання та реагування на випадки насильства та впровадження медіації-ровесників у постраждалих від конфлікту Східних регіонах України», який здійснюється ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Європейського союзу, Уряду Японії.


16.08.2019


 

Архівверхній тиждень
06:47:48
зараз заняття ще не почалися


•  Засідання педагогічної ради з теми «Дизайн-мислення в освіті»
•  17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності
•  Cвято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й День захисника та захисниці України
•  Благодійна акція «Щасливі тварини»
•  «Захисти свої права»
•  День працівників освіти
•  80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру
•  Адаптаційний тренінг
•  Відкриття Малих олімпійських ігор - 2021
•  Міжнародний день миру
•  Чемпіонат з боулінгу
•  Екосвідомость починається з дій!
•  «Приєднуйся до нас! Побачив? Прибери!»
•  Коло знайомств
•  «Що потрібно для успішної адаптації»
•  Симпозіум випускників Програми адміністраторів коледжів 2016 та 2018 років
•  Перше вересня. День знань.
•  Організаційні збори студентів нового набору
•  З Днем Державного Прапора України
•  Організаційні сбори першокурсників
•  День Незалежності України
•  ОСВІТЯНАМ: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19
•  Для абітурієнтів на основі 11 класів
•  КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
•  Урочисте вручення дипломів
•  Мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України
•  Онлайн-конкурс
•  Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки
•  Ековікторина
•  День вишиванки
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
•  Святкування Дня Європи в Україні
•  Євроклуб
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  35 років Чорнобильської катастрофи
•  Засідання Ради профілактики МБК
•  Рада класних керівників
•  Година Землі
•  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря
•  Всесвітній день поезії
•  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки
•  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»
•  Міжнародний жіночий день
•  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
•  Тренінг з протидії булінгу
•  Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»
•  Конкурс методичних розробок
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики
•  Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»
•  Пам'яті Героїв Небесної Сотні
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Я такий же як і ти
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК
•  День закоханих
•  Відкрите семінарське заняття
•  Вшанування пам'яті Героїв Крут
•  Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»
•  День Соборності України
•  Реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО до 19-го січня!!!
•  Соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt»
•  Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти
•  Змагання
•  Доступна освіта
•  Учасникам ЗНО
•  Ми будуємо майбутнє
•  День Гідності і Свободи
•  Всесвітній день вторинної переробки
•  «Мова – скарб пращурів»
•  «Бережи енергію. Збережи Україну!»
•  Дорогі студенти! Вітаємо Вас!
•  «Самоосвіта викладача»
•  «Коло цінностей»
•  Свято мови в МБК
•  День української мови
•  ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності
•  Розклад занять учбової сесії групи ЗАМ-51 (листопад - грудень 2020 року)
•  Флешмоб #UADAY
•  Вибори голови студради
•  Олімпіада з історії України
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Батьківські збори
•  Відзначення Міжнародного дня миру
•  Я прибрав – твоя черга
•  Студенти в захваті!
•  Телеміст "Студентство єднає Україну"
•  Коло знайомства «Твоя риса характеру!»
•  Організаційні сбори першокурсників
•  Запрошуємо до нашого коледжу!
•  Починає роботу консультаційний центр приймальної комісії
•  День вишиванки
•  РОЗКЛАД СЕСІЇ ГРУПИ АМ-31 на травень 2020 року
•  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75-та річниця
•  Працюємо в умовах карантину (відео)
•  Увага
•  Працюємо з ClassRoom
•  Конкурс методичних розробок
•  Вигідна пропозиція від TRINITY
•  Соціальна програма Scholarship
•  Олімпіада з математики
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"
•  Засідання педагогічної ради
•  EDUCATIONUA 2020
•  Обласні змагання з баскетболу
•  День Соборності
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень-лютий 2020 року)
•  Квест «Новорічний калейдоскоп!»
•  Телеміст
•  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»
•  VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"
•  Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”
•  День студента
•  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"
•  16 днів проти насильства
•  Соціальний захист
•  Тренінг з протидії торгівлі людьми
•  Підключення до інтернету за 1 грн!
•  День української мови та писемності
•  Регіональний конкурс "Міс україночка"
•  Новини служби порозуміння МБК
•  Тематичне коло
•  Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині
•  «Виробляй локально, продавай глобально»
•  «Центр розвитку стартапів»
•  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"
•  «My future profession»
•  Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»
•  Живи та працюй в Україні
•  Майстер-клас
•  Тренінги
•  Освітній проект «У єдності – майбутнє України»
•  День знань
•  Круглий стіл
•  Оголошення
•  Випуск-2019
•  Завершальна педагогічна рада
•  Запрошуємо на церемонію урочистого вручення дипломів
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін
•  Тренінг для викладачів
•  Протипожежне тренування
•  День пам’яті та примирення
•  Перспектива-2019
•  Регіональна олімпіада з хімії
•  Педагогічна рада
•  Рада класних керівників
•  "Збережемо природу разом!"
•  Всеукраїнська акція "Великий Шевченко"
•  Звіт про проведення тижня ЦК будівельних та технологічних дисциплін
•  Регіональна наукова конференція «Будівництво та цивільна інженерія. Минуле, сучасне,майбутнє»
•  Міські змагання Маріупольського регіону з баскетболу та волейболу
•  «Цікава хімія»
•  Молодіжний Маріупольський Екологічний Форум
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  І-й регіональний конкурс на кращу методичну розробку
•  «Малюнок і живопис – види образотворчого мистецтва»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін
•  Зупинимо булінг разом!
•  Засідання педагогічної ради
•  День соборності України
•  Загальні збори трудового колективу
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
•  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
•  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
•  Сторінками історії математики
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
•  День української писемності та мови
•  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
•  Виставки буклетів та методичних розробок
•  Лінгвістичний саміт
•  «Мандри у світ професій»
•  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
•  Засідання атестаційної комісії
•  «Студентські перегони»
•  День відкритих дверей
•  День працівника освіти
•  Студентський SPORT TIME
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
•  День знань
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
•  ВИПУСК 2018
•  Пожежна небезпека
•  Педагогічна рада
•  Університет педагогічних знань
•  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
•  День пам’яті та примирення
•  Легкоатлетична естафета
•  Олімпіада з креслення
•  Всесвітній день охорони праці
•  Перспектива 2018
•  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
•  Міські змагання з легкої атлетики
•  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
•  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  Обласні змагання з волейболу
•  Змагання з волейболу та баскетболу
•  "Міс МБК 2018"
•  Шевченківські читання
•  Міжнародний день мови
•  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики, переможці
•  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
26 квітня 2018 року
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  МАСЛЯНА
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"

НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   
Маріупольський будівельний коледж © 2010-2021 http://msk.edu.ua