Вітаємо Вас на нашому сайті!

Життя коледжу


20.08.2021


08.07.2021


01.06.2021

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

До уваги абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11 класів)!

Розпочата попередня реєстрація для складання вступних випробувань (за допомогою Google-форми) для тих вступників, які не складали ЗНО або мають бал сертифіката(ів) менше 100. Ви маєте право обрати один або два іспити: в залежності від того, які у Вас є сертифікати.

( https://forms.gle/jGSG892gPbwjQo5d6)

УВАГА! Реєстрація триває до 30 червня 2021 р.


30.06.2021

Урочисте вручення дипломів

30 червня 2021 року в Маріупольському будівельному фаховому коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста.

На свято завітали почесні гості: голова Лівобережної районної адміністрації Маріупольської міської ради – Віктор Очеретін, депутат Маріупольської міської ради від блоку Вадима Бойченка – Дмитро Забавін, а також завідувачка кафедрою автомобільного транспорту Приазовського державного технічного університету – Бурлакова Галина. Вони привітали випускників із визначною подією та висловили надію на внесок молодих фахівців у розвиток і процвітання як рідного міста, так і нашої країни.


02.06.2021

Ековікторина

За підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні та команди Euro Quiz куратором євроклубу “Маріупольський будівельний коледж” Рамусь А.А. було проведено ековікторину щодо охорони навколишнього середовища серед студентів І курсів всіх спеціальностей МБК.

Під час проведення заходу студенти активно відповідали на поставлені питання, а також поглибили знання про екологічний стан у світі. Отримали корисну та цікаву інформацію про навколишнє середовище.

Молодь не залишилася байдужою до проблем, які постали у сьогоденні, тому висловлювали власні думки про важливість охорони та збереження довкілля.


18.05.2021

Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін15.05.2021

Святкування Дня Європи в Україні

Євроклуб Маріупольського будівельного коледжу під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Зубкової О.П., викладачів Ступнік О.О. та Кицкай А.С. разом зі студентами створили ознайомчий ролик до святкування Дня Європи в Україні. Діти отримали багато корисної інформації та були задоволені спільною роботою.


14.05.2021

Євроклуб

У кожного першокурсника, який переступає поріг нової альма-матер, є власне бачення студентського життя. Але спільним для всіх є глибоке переконання, що роки навчання мають бути яскравими, цікавими та незабутніми.

Маріупольський будівельний коледж – відомий у регіоні освітній заклад, що славиться своїми традиціями в царині культурного життя і дозвілля студентів: тут (поряд із фундаментальними знаннями) формують культурно-естетичні вподобання майбутньої технічної еліти країни.

Саме для цього в коледжі створено євроклуб, що передбачає виховання здорової самодостатньої молоді на засадах загальнолюдських цінностей (з позитивним світосприйняттям і здатністю функціонувати в умовах світової глобалізації). А ціннісний вибір українців полягає у зміні вектора в бік західної цивілізації. Тож перетворення орієнтирів суспільного життя нашої держави знайшли відображення і в діяльності МБК.

Євроклуб - це форма організації студентів, що сприяє їх творчій реалізації, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності та інформуванні з питань інтеграції, а також утілення спільних планів стосовно підготовки молоді до життя в об’єднаній Європі. Тож члени євроклубу МБК долучилися до співпраці з представництвом ЄС в Україні і взяли участь у конкурсі проєктів євроклубів-2021 під назвою «Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну» (тематичний напрям – День Європи).

Розроблений євроклубом МБК проєкт мав на меті активізацію публічного простору в умовах несприятливої епідситуації задля зміцнення внутрішньої сили й духу та пришвидшення соціалізації людей після карантинних заходів, а також відновлення їх позитивного мислення; руйнування негативних стереотипів стосовно ЄС, популяризацію серед широких верств населення європейських цінностей і принципів свободи та рівності, згуртування громади міста й об’єднання представників різних сфер життєдіяльності тощо.

Партнерами проєкту виступили євроклуб “EuroFix (спеціалізована школа № 66 м. Маріуполя), євроклуб “Вікно в Європу” (НВК “ЗНЗ ДНЗ” с. Лучинець), а також Маріупольська міська рада.

Результати конкурсу було оголошено 10 травня поточного року ( https://sw-ke.facebook.com/EUDelegationUkraine). Вищевказаний проєкт увійшов до складу переможців. Вітаємо!

Представництво ЄС в Україні гарантує підтримку (організаційну, консультаційну, фінансову) проєкту в межах допомоги Сходу та Півдню України в секторі ефективної соціальної політики; також гарантує заохочення нових ідей (інформаційних кампаній, тематичних хакатонів, мистецьких студій, пітчинг-сесій тощо).

Члени Євроклубу МБК мають надію, що втілення їхнього проєкту пожвавить життя міста Маріуполя, подолає скептицизм його мешканців стосовно ЄС, розширить соціальний діалог, відкриє перед молоддю нові перспективи, сприятливо позначиться на емоційному стані учасників.

Отже, студенти МБК розширюють межі спілкування - природної потреби людини в емоційних контактах. Комунікативною платформою слугує сайт «Євроклуби Україні» ( https://euroquiz.org.ua/network-eu/about/view/176), що стимулює молодь до саморозвитку й мобільності.

Усіх охочих запрошуємо до співучасті!


23.03.2021

Година Землі

Година Землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження нашої планети та розумного використання її ресурсів.

Щорічно у Годину Землі відбувається символічне вимкнення світла (у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд тощо).

В Україні Година Землі об’єднала понад 80 міст, сотні організацій та навчальних закладів.

За ініціативою Євроклубу студенти Маріупольського будівельного коледжу радо долучилися до вищезгаданої акції: 26 березня під керівництвом Зубкової Олени та Чаушевої Тетяни провели виховний захід онлайн, на якому розповіли про історію виникнення Години Землі, а також глобальні проблеми людства, пов’язані із збереженням природних ресурсів, зокрема енергетичних. Студенти декламували вірші, брали участь у міні-конкурсі крилатих висловів про Землю, природу, виготовляли агітаційні плакати, створювали пам’ятки-буклети «За нас ніхто планету не врятує».

Музична композиція Майкла Джексона «Пісня Землі», що лунала наприкінці заходу, посилила студентські почуття та переживання, їх образну констатацію, сприяла емоційній рефлексії: «Якою буде планета Земля далі, залежить від нас. Настав час керуватися правилами екологічного гуманізму. Адже людина - лише частина природи. Вона має підкорятися її законам, бо у Всевишнього для нас немає іншої Землі».

А 27.03.2021р. з 20.30 до 21.30 студенти виявили солідарність – вимкнули світло.


23.03.2021

Колектив та студентство Маріупольського будівельного коледжу вітає з Ювілеєм директора коледжу Білая Антона Вікторовича!

Як швидко спливає час… Здається, ще зовсім недавно колектив Маріупольського будівельного коледжу обирав Білая Антона Вікторовича на посаду директора. Всебічно ерудований, порядний, талановитий, амбіційний, він уселяв надію в кожного. З ним прийдешнє вже не видавалося таким сірим і одноманітним. Йому, 26-річному інженеру-винахіднику, не просто повірили, а делегували повноваження. Отже, виклик долі прийнято! Він новий очільник МБК, наймолодший серед усіх директорів навчальних закладів України.

Шануючи кращі традиції коледжу та зважаючи на тогочасні проблеми, Антон Вікторович рішуче взявся до модернізації. Коло діяльності було досить широким: від удосконалення освітнього процесу та його технічного оснащення до забезпечення господарського функціонування й злагодженої роботи допоміжних служб. Усе було на тому шляху: і фінансова скрута, і брак окремих фахівців, і налагодження партнерських зв’язків з підприємствами. Коледж швидко змінювався. Але стабільними залишалися увага та непідробна любов директора до своєї великої родини – колег та студентів МБК.

І ось уже його друга каденція: за непростих умов (економічна, політична, епідемічна криза) Білай Антон Вікторович відшукує можливості для продовження нормальної діяльності закладу з мінімальними втратами і збереженням штату.

Сьогодні, 23.03.2021 року, директор Маріупольського будівельного коледжу Білай А.В. відзначає ювілей: 40-річчя від дня народження. Прекрасна пора, коли, як кажуть, до старості далеко, а мудрість і життєвий досвід уже з людиною.

Вельмишановний наш пане директор! Ми схиляємося перед Вашими чеснотами і талантом керівника та щиросердно вітаємо з ювілеєм!

У цей святковий день, дорогий Антоне Вікторовичу, прийміть найтепліші побажання від усіх співробітників і студентів коледжу.

Зичимо міцного здоров’я, успіхів у будь-якій справі, невичерпного творчого запалу, добробуту і сімейного затишку. Нехай Вас приємно дивує життя, нехай педагогічна нива дарує наснагу, а очолюваний Вами коледж лише посилює свої позиції в освітньому середовищі.


05.03.2021

Всесвітній день поезії

21 березня – Всесвітній день поезії. Це свято було встановлено 21.03.1999 року рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО. У відривному українському календарі воно вперше з'явилося 2004 року.

Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, а Ліна Костенко – «неповторністю, безсмертним дотиком до душі»...

У Маріупольському будівельному коледжі переконані: поезія не тільки формує громадську думку і передає внутрішні переживання людини, а й установлює діалог між культурами.

Тож члени євроклубу МБК 19.03.2021 року влаштували літературну вітальню (мистецький міні-захід), що перетворив простір навчальної аудиторії на неповторну атмосферу творчого спілкування, продемонстрував гармонійну єдність художнього слова й музики.

Студентка Ніконенко Анастасія (група ОП-31) читала вірш Едуарда Асадова «У тебя характер прескверный», Назирова Адель (група ОП-31) – вірш Сергія Єсеніна «Письмо к женщине»; під керівництвом викладача англійської мови Заіки Р.І. Сєідова Жасміна (група ОП-21) декламувала сонет 109 Вільяма Шекспіра, а Ситнік Аліса (група ОП-21) - сонет 130 Вільяма Шекспіра.

Також слухали раритетні записи віршів А. Ахматової (у виконанні автора). Аналізували вірші Ф. Петрарки, Й. Гете - видатних поетів Європи, цитували Гюстава Флобера.

Красивим фоном звучала музична композиція на вірш французького поета П. Верлена «Скінчилася зима» (https://www.youtube.com/watch?v=jYPtNW8dS40). Піпенко А.А., викладач зарубіжної літератури, прочитала свій вірш:

Я в глубокий омут
Твоих синих глаз,
Засмотревшись как-то,
Провалилась враз.
И с тех пор не знаю,
Как себя спасти.
Разреши по краю
Лилией цвести.
И однажды ночью
В твоем лунном мире
Разогнать русалок,
Чтобы не шалили…

Наприкінці студенти захопилися колективною творчою справою – складанням вірша на задану тему (з готовими римами). От що в них вийшло:

Ночь-колдунья наступает –
Всё её приходу внемлет.
И крылáми обнимает
Умолкающую землю.
Люблю я это время,
Когда слова легки.
И мыслей разных бремя
Перевожу в стихи.

Атмосфера невимушеності і доброзичливості надихнула студентів на творчість та позитивно позначилася на їхньому емоційному стані.

Виступи членів євроклубу МБК:
  1. Сеідова Жасміна (студентка групи ОП-21)
  2. Ніконенко Анастасія (група ОП-31)
  3. Назирова Адель (група ОП-31)
  4. Ситнік Аліса (група ОП-21)

05.03.2021

Міжнародний жіночий день

«Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті, – кохання, сердечність та вірність» (Леся Українка).

05.03.2021 року в Маріупольському будівельному коледжі відзначали Міжнародний жіночий день. Напередодні свята (03.03.2021 року) викладач креслення та класний керівник групи ОП-31 Горбенко А.О. провела майстер-клас для своїх вихованців «Квітка з цукеркою», виготовлені сувеніри потім подарували своїм мамам.

П’ятого березня в холі МБК студенти зробили святкову інсталяцію «Весна-2021». Піснями, віршами, танцювальними композиціями учасники художньої самодіяльності вшановували «винуватців урочистостей».

А далі в актовій залі з вітальним словом виступив директор коледжу Білай А.В., наголосивши на особливій ролі жінок в історії України. Оркестр Національної поліції в Донецькій області подарував присутнім святковий концерт.

Тож гарний весняний настрій було забезпечено! Вітаємо жінок зі святом! Зичимо здійснення мрій: кому – родинного затишку, кому – реалізації у професії чи політиці, кому – карколомного кохання… Обирайте самі! І, як кажуть у народі, ходіть здорові, чорноброві!


05.03.2021

Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»

05.03.2021 року викладачем Леміщенко Олексієм була проведена лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу». Студенти були активні та показали добрі знання з дисципліни Основи технології ремонту автомобілів. На занятті панувала доброзичлива атмосфера.


04.03.2021

Конкурс методичних розробок

3 березня 2021 року на базі ВСП «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «ПДТУ» відбувся ІІІ Регіональний конкурс «Краща методична розробка навчального заняття серед викладачів закладів фахової передвищої освіти Маріупольського регіону». Були представлені традиційні та інноваційні методи і прийоми з використанням сучасних інтернет-сервісів в освітньому процесі для різних видів занять, цікаві ідеї та креативні виступи викладачів.

Вітаємо, викладача української мови та літератури Рамусь Анну Альбертівну із зайнятим ІІІ місцем в Регіональному конкурсі “Краща методична розробка навчального заняття загальноосвітніх дисциплін” та номінантів конкурсу Зуб Інну В’ячеславівну і Піпенко Анну Андріївну.
27.02.2021

День відкритих дверей

27.02.2021 року Маріупольський будівельний коледж радо вітав потенційних абітурієнтів. Оновлений формат Дня відкритих дверей передбачав участь гостей у цікавому квесті: присутні, розділившись на групи, пройшли приміщеннями освітнього закладу, побачили спеціалізовані майстерні та лабораторії, верстати та обладнання, комп’ютерні класи тощо.

Знайомство з навчальним закладом розпочалося з виставки технічної творчості студентів. Тут було представлено різні види живопису, макети пристроїв та будинків, зразки наочності, що використовується під час проведення занять, ігрові куточки, фотозону та інші цікавинки.

Офіційна частина заходу відбулася в актовій залі: директор МБК Білай А.В. після вітального слова дав ґрунтовні роз’яснення щодо новацій вступної кампанії 2021 року. А завідувачі відділень Зуб І.В. та Шевченко Н.В. ознайомили присутніх із спеціальностями, освітніми програмами та перевагами навчання в МБК, наголосивши, що якісна навчально-виробнича підготовка забезпечується шляхом тісного зв’язку з виробничими підприємствами. Про насичене соціокультурне та спортивне життя коледжу розповіли активісти студкому. На підтвердження їхніх слів у дворі МБК було проведено міні-свято «Масниця», де в дружньому колі влаштували проводи зими (з традиційними забавами та спалюванням солом’яного опудала – Мари).

У День відкритих дверей поріг МБК уперше переступили ті, хто з дитинства щось майструє, створює, модернізує, хто любить рахувати і прогнозувати. Саме тут, у Маріупольському будівельному коледжі, можна здобути фундаментальну освіту і стати на шлях справжнього фахівця.

Тож зичимо всім успішної вступної кампанії!


26.02.2021

Олімпіада з математики

24 лютого 2021 року відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з математики. В змаганнях взяли участь 10 студентів - першокурсників. I місце посіла студентка групи ОП-11 Цвєтинська Софія (викладач Чаушева Т.Д.). Вітаємо переможницю, бажаємо успіхів у II етапі.


26.02.2021

Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»

26.02.2021 року викладач української мови (за професійним спрямуванням) Піпенко А.А. провела відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні».

Майбутні фахівці, чия професійна діяльність тісно пов’язана з будівництвом, розглянули особливості використання прийменників у ділових паперах, з’ясувавши тонкощі перекладу українською мовою усталених прийменникових конструкцій та введення їх у текст, навчилися уникати помилок інтерферентного характеру, що виникають унаслідок історично зумовленого контактування двох близьких мовних систем.

На занятті було використано такі методи і прийоми: евристична бесіда, ґронування, проблемне запитання, презентація, мовне конструювання, спостереження над мовним матеріалом, випереджальне завдання.

Результатом засвоєння теми стане КТС: створення студентами ручного скрайбінгу «Порушення мовних норм». На занятті були присутні методист регіонального об’єднання викладачів української мови та літератури Пономарьова І.В. (ВСН «Маріупольський фаховий коледж ДВНЗ «ПДТУ»), заступник директора з навчальної роботи Зубкова О.П. та методист Сєрікова О.В. (Маріупольський будівельний коледж).

Заняття, проведене на належному науково-методичному рівні, дістало схвальну оцінку колег.19.02.2021

Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплінВіртуальна подорож курсовим проєктом у 3-D вимірі.
Дизайн-проєкт магазину WOODL розробив студент групи ОП-41 Биков Тимур


17.02.2021

«Я такий же як і ти»

В рамках атестації з метою формування толерантної особистості викладачі Кицкай А.С. та Ступнік О.О. провели відкриту класну годину з теми «Я такий же як і ти».17.02.2021

Засідання Університету педагогічних знань

У сучасному світі активно розвивається система дистанційного навчання. Тепер уже не є проблемою здобуття повноцінної освіти практично в будь-якій галузі. Але дистанційне навчання має як позитивні, так і негативні сторони. Саме про них йшлося на засіданні Університету педагогічних знань, яке відбулося 17.02.2021 року в Маріупольському будівельному коледжі.

Тема "Організація самостійної роботи студентів в умовах сьогодення" є актуальною, оскільки передбачає самоосвіту і розвиток молоді засобами дистанційного навчання. На засіданні виступили викладачі Харт О.А. (доповіла про ефективне використання змішаної та дистанційної форми навчання в умовах нового формату освітнього процесу), Ступнік О.О. (розповіла про сучасні реалії як поштовх для розширення можливостей самоосвіти студентів), Корюков С.В. (ознайомив присутніх з особливістю існуючих платформ дистанційного навчання для тестування знань студентів), Шурхаленко Т.В. (поділилася досвідом активізації роботи студентів під час дистанційного заняття), Бурим М.І. (повідомила про особливості занять фізичної культури в умовах дистанційного навчання).

Тож система роботи викладачів МБК з дистанційного навчання побудована з урахуванням вимог сьогодення з метою забезпечення максимальної ефективності і зручності освіти.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


Відкрите семінарське заняття

10.02.2020 року викладач економіки підприємств Зубкова О.П. провела відкрите семінарське заняття "Етапи формування бізнес-ідеї", на якому було детально розглянута та практично закріплена сучасна бізнес-модель Остельвальдера. Експерт ВСП "Маріупольський фаховий політехнічний коледж" ДВНЗ "ПДТУ" Григоренко Т.Г. відзначила високий науково-методичний рівень заняття, а також сприятливий мікроклімат, який позитивно позначився на внутрішньому емоційному стані студентів.Вшанування пам'яті Героїв Крут

29 січня 2021 року студенти та співробітники Маріупольського будівельного коледжу вшанували пам'ять Героїв Крут.

Заходи:

  1. Урок історії із захистом студентських проектів: "День в історії: Бій під Крутами".
  2. Тематична виставка у бібліотеці.
  3. Літературні читання: "На Аскольдовій могилі України цвіт".

Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»

Сім’я — перше джерело, з якого починається
велика ріка почуттів , переконань і знань…
В. О. Сухомлинський

Відомо, що важливою складовою освітнього процесу сучасного навчального закладу є організація роботи з батьками, бо саме в сім’ї формується духовний стрижень особистості, основи моралі, самобутність національного світорозуміння.

Тож 28.01.2021 року в Маріупольському будівельному коледжі в онлайн-режимі відбулися батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021» (їх організацією опікувалася О.П. Зубкова, заступник директора з навчальної роботи).

Відкрив збори директор коледжу А.В. Білай. Після вітального слова він виголосив промову, в якій зауважив, що за нових умов суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їхніх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, здобуття освіти (попри різні політичні, економічні та епідемічні негаразди, що трапляються в державі). Далі подав загальну інформацію про ЗНО та нормативні документи в галузі освіти, права та обов’язки учасників ЗНО.

Завідувачі відділень Н.В. Шевченко (автомобільне) та Зуб І.В. (будівельно-економічне) ознайомили присутніх із системою роботи відділень щодо підготовки студентів до складання ЗНО.

Викладачі А.А. Рамусь (українська мова та література), Т. Д. Чаушева (математика), О.А. Харт (англійська мова) та Т.В. Шурхаленко (історія України) схарактеризували особливості складання ЗНО з вищевказаних предметів, зупинилися на типових помилках студентів.

Наприкінці зборів директор коледжу А.В. Білай дав вичерпні відповіді на запитання батьків, запевнивши в успішному проходженні ЗНО студентами МБК за умови їх якісної підготовки та відповідального ставлення до справи.


День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, в день проголошення в 1919 році акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

Офіційно свято було встановлено в 1999 році указом Леоніда Кучми. 22 січня також є датою інших пам'ятних подій української історії. У 1918 році в цей день була оголошена незалежність Української Народної Республіки. А роком пізніше в цей же день відбулося об'єднання УНР і ЗУНР. У 1990 це свято відзначили акцією "живий ланцюг" - мільйони людей від Києва до Львова взялися за руки, відзначаючи День Соборності.

Адміністрація Маріупольського будівельного коледжу вітає всіх студентів і співробітників коледжу з Днем соборності України й бажає миру, злагоди, а також процвітання нашій прекрасній країні!

Ми впевнені, що налагоджені професійні, а також дружні зв'язки Маріупольського будівельного коледжу з закладами освіти Західної України - Технічним коледжем Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Хмельницьким політехнічним коледжем Національного університету "Львівська політехніка"- мають дуже велике значення для об'єднання молоді України й побудови щасливого майбутнього нашої держави.
Запрошуємо студентів прийняти участь у соціальному проєкті
«Scholarship від Freelancehunt»

В Україні реалізується соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt».

Мета проєкту – допомогти молоді розкрити свої таланти та підтримати їх подальший професійний розвиток.

Грант соціального проєкту «Scholarship від Freelancehunt» становить 31000 грн (1 місце – 20000 грн, 2 місце – 8000 грн, 3 місце – 3000 грн).

Для участі у конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю, есе, прогноз чи дослідження на рекомендовану або особисто запропоновану тематику в галузі новітніх технологій.

Додаткова інформація знаходиться на офіційному сайті https://freelancehunt.ua/offer/scholarship.Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти


Змагання

02.12.2020 відбулися міські змагання з настільного тенісу серед студентів ЗВО 1-2 р.а. на базі Маріупольського будівельного коледжу.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

1 місце посіла команда Маріупольського коледжу ДВНЗ «ПДТУ»,

2 місце Маріупольський будівельний коледж,

3 місце Маріупольський коледж культури та мистецтв.

Вітаємо всіх призерів змагань!Середня освіта дистанційно для дітей зі сходу України
Ми будуємо майбутнє!Дорогі студенти

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу вітають Вас з чудовим святом - Міжнародним днем студента!

Бажаємо, щоб кожен день був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами.
Всесвітній день вторинної переробки

Одне з найскладніших завдань сучасності – проблема уповільнення процесу знищення живої природи ...

Арчі Карр

Загальновідомо: утилізація накопичених відходів є першорядним завданням людства. Тож 15 листопада відзначається Всесвітній день вторинної переробки, або рециклінгу.

Студенти Маріупольського будівельного коледжу свідомі того, що людина – невід’ємна частина природи, яка дає все необхідне для життя. А споживання природних ресурсів щороку збільшується. Тому важливого значення набуває їх економія та вторинне перероблення сировини.

Тож викладачем екології Мальцевою Надією Олександрівною було організовано екологічну акцію «За життя без сміття!», у межах якої студенти МБК збирали використані батарейки, виготовляли відповідний інформаційний стенд, створювали буклети та презентації, облаштовували інсталяцію на кшталт «Бережіть природу».

Крім того, для студентів першого курсу було проведено вичерпну тематичну класну годину.

Отже, наводимо результати діяльності груп:

І місце – група ОП-31 (зібрала 5 кг 52 г батарейок);

ІІ місце – група ОП-11 (зібрала 2 кг 205 г батарейок);

ІІІ місце – група ОПБ-12 (зібрала 1 кг 912 г батарейок).

Переможці отримали солодкий приз.

Наголошуємо, що спільними зусиллями студентів і співробітників коледжу було зібрано 12 кг 880 г використаних батарейок. І це лише за один день!

Принагідно зауважимо: відтепер у холі коледжу буде постійно стояти спеціальний контейнер, щоб усі небайдужі до проблем довкілля мали змогу регулярно здавати спрацьовані батарейки. Адже екологічна поведінка має стати повсякденним стилем життя і корисною звичкою, а не разовою акцією - тоді майбутні покоління матимуть усі шанси отримати у спадок здорову планету для повноцінного і щасливого буття й розвитку.«Мова – скарб пращурів»

Свято української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада. За православним календарем, це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

У цей день покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, пишуть радіодиктант національної єдності тощо.

Щороку в Маріупольському будівельному коледжі вшановують рідне слово. Так, тринадцятого листопада викладач Піпенко А.А. провела відкритий виховний захід «Мова – скарб пращурів», в якому взяли участь студенти групи ОП-11. Форма заходу – літературно-музична композиція. Студенти дізналися про історію абетки, мали нагоду перевірити свої знання з мови тощо.

Щире українське слово та пісні не залишили байдужим нікого. Присутні ще раз пересвідчилися в тому, що «…мова – дорогоцінний скарб, який ми отримали від предків у подарунок і який передамо своїм дітям» (В. О. Сухомлинський).«Самоосвіта викладача»

11 листопада 2020 року відбулось засідання Університету педагогічних знань з теми «Самоосвіта викладача - основа успішного розвитку компетенції здобувачів освіти», на якому були надані вичерпні відповіді на найбільш актуальні питання з цієї теми.


«Коло цінностей»

Медіаторки Олена Зубкова та Олена Сєрікова зі студентами-медіаторами Максимом Кобець та Давидом Пастернаком провели «Коло цінностей» у групі АМ-22.

Студенти групи під час зустрічі були активними, щирими та відвертими.


ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності

9 листопада — День української писемності та мови. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всіх куточках планети долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Студенти І курсу спеціальності «Автомобільний транспорт» нашого коледжу також приєдналися до загальнонаціональної акції — написання ювілейного ХХ радіодиктанту національної єдності «Виклики книжкової ери».


Олімпіада з історії України

4 листопада 2020 р. у Маріупольському будівельному коледжі відбулася олімпіада з історії України, присвячена 76-й річниці визволення України від німецько - фашистських загарбників.

Через карантинні обмеження, захід відбувся за змішаною системою - частина студентів відповідала на питання у коледжі (дотримуючись усіх санітарних норм), а інші - приєдналися за допомогою відеозв`язку.

Результати олімпіади:

І місце - Кудрявцев Костянтин, гр. ОП - 21;

ІІ місце - Ганжерлі Володимир, гр. АМ - 22, Петрик Марія, гр. ОП - 21

ІІІ місце - Кияненко Микита, гр. С - 21.

Вітаємо переможців!!!


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

«Я прибрав – твоя черга»

Традиційно в треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим.

Під мотивуючим гаслом «Я прибрав – твоя черга» студенти Маріупольського будівельного коледжу, під керівництвом викладача екології Мальцевої Надії та заступника директора з виховної роботи Городожі Вікторії, взяли активну участь в екологічному заході «Міжнародний день чистих берегів-2020», який цього року відзначається 19 вересня.

В рамках цьогорічного івенту були проведені наступні заходи: перегляд відеоролика «Я прибрав – твоя черга – 2020: змінимо майбутнє разом» та прибирання від забруднення побутовими відходами узбережжя річок, водосховищ і пляжу Азовського моря.

Головний меседж – виховання екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до водойм України.
Студенти в захваті!

11 вересня пройшло ще одне заняття на свіжому повітрі студентів-дизайнерів з дисципліни «Малюнок і живопис» з теми «Замальовки та начерки простих, елементарних архітектурних споруд міського середовища». Такий цікавий прийом називається пленарна практика, він є невід'ємною складовою частиною підготовки фахівців будівельного дизайну, які повинні органічно поєднувати широкий науковий кругозір зі справжнім професіоналізмом, високим рівнем фахової практичної підготовки.

На численні прохання дітей ми будемо продовжувати такі заняття, доки дозволяють погодні умови.


Телеміст "Студентство єднає Україну"

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Хмельницької області відвідав Хмельницький політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка", в якому зараз навчається понад 1,5 тис. студентів на денній та заочній формі, взяв участь у телемості "Студентство єднає Україну" між студентами з Хмельницького та Маріуполя.

Зеленський оглянув виставки розробок і досягнень слухачів та викладачів політехнічного коледжу. Президенту, зокрема, представили вдосконалення комп'ютерних систем, що дає змогу будувати будь-який процес господарювання за допомогою автоматизованої системи управління. Також показали 3D-принтер, який може створювати складні механізми за один раз.

Окрім того, студенти продемонстрували тренажер для вдосконалення навичок практичного керування автомобілем. Аналоги вартують 200 тис. грн, а цей обійшовся лише в 16 тис. грн.

Глава держави також узяв участь у телемості "Студентство єднає Україну", під час якого на зв'язку з Хмельницьким були студенти Маріупольського будівельного коледжу.

У вступному слові президент наголосив, що схвалює будь-яке об'єднання українців, адже це гарантує нашу незалежність і суверенітет. "Ви – на великій відстані, але відстань між вами – впевнений, її більше немає. І там, і тут люди однакові. Однаково молоді, однаково красиві, бачу це навіть через маски, бачу однаковий, дуже патріотичний одяг", - наголосив він.

Учасники телемосту з Маріуполя розповіли, що мріють у майбутньому відновлювати Донбас разом зі студентами Хмельницького коледжу. Глава держави поцікавився у маріупольських студентів, чи чують вони наразі постріли. Йому відповіли, що нині, під час перемир'я, в місті, а це за 15 км від лінії розмежування, все спокійно. "Дуже радий, що наразі немає пострілів", - зазначив президент. Окрім того, Зеленський разом з учасниками телемосту сформували символічний дистанційний міст єдності й зробили фото на пам'ять.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коло знайомства «Твоя риса характеру!»

09.09.2020 року з метою познайомлення студентів та студенток групи ОПБ-12 між собою, а також створення доброзичливої атмосфери медіаторки Олена Зубкова та Олена Сєрікова провели коло знайомства «Твоя риса характеру!»Студенти Сходу та Заходу єднають Україну

1 вересня 2020 року між Маріупольським будівельним та Хмельницьким політехнічним коледжами був організований телеміст «Студенти Сходу та Заходу єднають Україну».

Учасники телемосту привітали одне одного з Днем знань, а також обговорювали плани, проблеми й перспективи студентства України.

 верхній тиждень
06:47:08
зараз заняття ще не почалися


•  Засідання педагогічної ради з теми «Дизайн-мислення в освіті»
•  17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності
•  Cвято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й День захисника та захисниці України
•  Благодійна акція «Щасливі тварини»
•  «Захисти свої права»
•  День працівників освіти
•  80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру
•  Адаптаційний тренінг
•  Відкриття Малих олімпійських ігор - 2021
•  Міжнародний день миру
•  Чемпіонат з боулінгу
•  Екосвідомость починається з дій!
•  «Приєднуйся до нас! Побачив? Прибери!»
•  Коло знайомств
•  «Що потрібно для успішної адаптації»
•  Симпозіум випускників Програми адміністраторів коледжів 2016 та 2018 років
•  Перше вересня. День знань.
•  Організаційні збори студентів нового набору
•  З Днем Державного Прапора України
•  Організаційні сбори першокурсників
•  День Незалежності України
•  ОСВІТЯНАМ: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19
•  Для абітурієнтів на основі 11 класів
•  КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
•  Урочисте вручення дипломів
•  Мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України
•  Онлайн-конкурс
•  Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки
•  Ековікторина
•  День вишиванки
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
•  Святкування Дня Європи в Україні
•  Євроклуб
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  35 років Чорнобильської катастрофи
•  Засідання Ради профілактики МБК
•  Рада класних керівників
•  Година Землі
•  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря
•  Всесвітній день поезії
•  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки
•  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»
•  Міжнародний жіночий день
•  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
•  Тренінг з протидії булінгу
•  Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»
•  Конкурс методичних розробок
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики
•  Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»
•  Пам'яті Героїв Небесної Сотні
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Я такий же як і ти
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК
•  День закоханих
•  Відкрите семінарське заняття
•  Вшанування пам'яті Героїв Крут
•  Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»
•  День Соборності України
•  Реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО до 19-го січня!!!
•  Соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt»
•  Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти
•  Змагання
•  Доступна освіта
•  Учасникам ЗНО
•  Ми будуємо майбутнє
•  День Гідності і Свободи
•  Всесвітній день вторинної переробки
•  «Мова – скарб пращурів»
•  «Бережи енергію. Збережи Україну!»
•  Дорогі студенти! Вітаємо Вас!
•  «Самоосвіта викладача»
•  «Коло цінностей»
•  Свято мови в МБК
•  День української мови
•  ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності
•  Розклад занять учбової сесії групи ЗАМ-51 (листопад - грудень 2020 року)
•  Флешмоб #UADAY
•  Вибори голови студради
•  Олімпіада з історії України
•  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
•  Батьківські збори
•  Відзначення Міжнародного дня миру
•  Я прибрав – твоя черга
•  Студенти в захваті!
•  Телеміст "Студентство єднає Україну"
•  Коло знайомства «Твоя риса характеру!»
•  Організаційні сбори першокурсників
•  Запрошуємо до нашого коледжу!
•  Починає роботу консультаційний центр приймальної комісії
•  День вишиванки
•  РОЗКЛАД СЕСІЇ ГРУПИ АМ-31 на травень 2020 року
•  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75-та річниця
•  Працюємо в умовах карантину (відео)
•  Увага
•  Працюємо з ClassRoom
•  Конкурс методичних розробок
•  Вигідна пропозиція від TRINITY
•  Соціальна програма Scholarship
•  Олімпіада з математики
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"
•  Засідання педагогічної ради
•  EDUCATIONUA 2020
•  Обласні змагання з баскетболу
•  День Соборності
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень-лютий 2020 року)
•  Квест «Новорічний калейдоскоп!»
•  Телеміст
•  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»
•  VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"
•  Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”
•  День студента
•  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"
•  16 днів проти насильства
•  Соціальний захист
•  Тренінг з протидії торгівлі людьми
•  Підключення до інтернету за 1 грн!
•  День української мови та писемності
•  Регіональний конкурс "Міс україночка"
•  Новини служби порозуміння МБК
•  Тематичне коло
•  Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині
•  «Виробляй локально, продавай глобально»
•  «Центр розвитку стартапів»
•  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"
•  «My future profession»
•  Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»
•  Живи та працюй в Україні
•  Майстер-клас
•  Тренінги
•  Освітній проект «У єдності – майбутнє України»
•  День знань
•  Круглий стіл
•  Оголошення
•  Випуск-2019
•  Завершальна педагогічна рада
•  Запрошуємо на церемонію урочистого вручення дипломів
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін
•  Тренінг для викладачів
•  Протипожежне тренування
•  День пам’яті та примирення
•  Перспектива-2019
•  Регіональна олімпіада з хімії
•  Педагогічна рада
•  Рада класних керівників
•  "Збережемо природу разом!"
•  Всеукраїнська акція "Великий Шевченко"
•  Звіт про проведення тижня ЦК будівельних та технологічних дисциплін
•  Регіональна наукова конференція «Будівництво та цивільна інженерія. Минуле, сучасне,майбутнє»
•  Міські змагання Маріупольського регіону з баскетболу та волейболу
•  «Цікава хімія»
•  Молодіжний Маріупольський Екологічний Форум
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  І-й регіональний конкурс на кращу методичну розробку
•  «Малюнок і живопис – види образотворчого мистецтва»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін
•  Зупинимо булінг разом!
•  Засідання педагогічної ради
•  День соборності України
•  Загальні збори трудового колективу
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
•  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
•  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
•  Сторінками історії математики
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
•  День української писемності та мови
•  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
•  Виставки буклетів та методичних розробок
•  Лінгвістичний саміт
•  «Мандри у світ професій»
•  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
•  Засідання атестаційної комісії
•  «Студентські перегони»
•  День відкритих дверей
•  День працівника освіти
•  Студентський SPORT TIME
•  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
•  День знань
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
•  ВИПУСК 2018
•  Пожежна небезпека
•  Педагогічна рада
•  Університет педагогічних знань
•  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
•  День пам’яті та примирення
•  Легкоатлетична естафета
•  Олімпіада з креслення
•  Всесвітній день охорони праці
•  Перспектива 2018
•  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
•  Міські змагання з легкої атлетики
•  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
•  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
•  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
•  Обласні змагання з волейболу
•  Змагання з волейболу та баскетболу
•  "Міс МБК 2018"
•  Шевченківські читання
•  Міжнародний день мови
•  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
•  День відкритих дверей
•  Олімпіада з математики, переможці
•  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
26 квітня 2018 року
•  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  МАСЛЯНА
•  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
•  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
•  Класна година "Спорт і ми"
•  Класна година "Підліток і правопорушення"
•  Абітурієнту: підготовчі курси
•  Нобелевські читання
•  Викладач року
•  ЗНО-2018
•  День відкритих дверей
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Дебют першокурсника
•  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
•  Виховний захід "Україна - талановита країна"
•  День української писемності та мови
•  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
•  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
•  «Ігри патріотів»
•  День працівника освіти
•  І етап конкурсу «Викладач року»
•  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
•  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
•  Туристичний похід
•  Тренування з цивільного захисту
•  День знань
•  Педагогічна рада
•  Урочисте посвячення у студенти МБК
•  Накази про зарахування
•  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
•  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
•  Випуск-2017
•  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
•  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
•  Університет педагогічних знань
•  Парад Вишиванок
•  День пам'яті та примирення
•  Мисс МСК-2017
•  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
•  Онлайн олімпіада з математики
•  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
•  Квест «Україна – квітуча країна!»
•  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
•  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
•  Будівельний брейн-ринг
•  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
•  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
•  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
•  Олімпіада з ІКТ, перший етап
•  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
•  Україна заговорить англійською!
•  Свято всіх закоханих
•  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
•  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
•  День соборності України
•  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
•  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
•  Розклад занять, 2-й семестр
•  Навчання комп'ютерної грамотності
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
•  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
•  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
•  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
•  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
•  Конкурс "Викладач року"
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  Міські змагання з настільного тенісу
•  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
•  Вітаємо з перемогою!
•  Дебют першокурсника
•  Заходи до Дня Гідності та Свободи
•  День студента
•  Радіодиктант національної єдності
•  Конкурс «Викладач року»
•  Засідання Університету педагогічних знань
•  Запрошуємо на день відкритих дверей
•  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
•  Воєнно-патріотичні заходи
•  Місячник людей похилого віку
•  День працівника освіти
•  Вибори голови студради
•  Змагання з міні-футболу
•  Засідання методичної ради 15.09.2016
•  Запрошення на конференцію
•  Малі Олімпійські ігри - 2016
•  Святковий мітинг
•  День фізичної культури та спорту в МБК
•  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
•  Перше вересня 2016 року
•  Засідання методичної ради 1.09.2016
•  Педагогічна рада 30.08.2016
•  Посвящение в студенты
•  Оголошення для абітурієнтів-заочників
•  Розклад вступних іспитів 2016р.
•  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
•  Вручення дипломів, 2016 рік
•  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
•  Електротехнічний турнір
•  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
•  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
•  Мисс МСК 2016
•  Вітаємо призерів!
•  День відкритих дверей
•  Наукова конференція для творчої молоді
•  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
•  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
•  Новини в науці і техніці
•  Олимпиада по информатике
•  Внимание! Олимпиада!
•  Зі святом весни!
•  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
•  Онлайн ресурс для пошуку роботи
•  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
•  День студента
•  День української писемності та мови в МБК
•  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
•  Запитання до заліків (заочне відділення)
•  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
•  Выпускной
•  День открытых дверей
•  Спортивная жизнь МСК
•  Митинг-реквием
•  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
•  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
•  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
•  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
•  Шевченківські свята
•  С праздником 8 марта!
•  Учения по гражданской защите
•  Конференция
•  Неделя цикловой комиссии, отчёт
•  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
•  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
•  Приглашаем в автошколу!
•  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
•  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
•  Студентам-заочникам: весенняя сессия
•  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
•  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
•  Архитектурный брейн-ринг
•  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
•  Олімпіада з інформатики
•  Перелік спеціальностей
•  Тиждень правових знань
•  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"

НАША АДРЕСА:
87526, м. Маріуполь,
пр. Свободи (Ленінградський), 90.
тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
068 309 02 02,
e-mail:msklabvt@gmail.com

         Rambler's Top100   
Маріупольський будівельний коледж © 2010-2021 http://msk.edu.ua