Цифри не управляють світом, але вони показують, як управляється світ. (І. Гете)

В.Ф.Нестеров. Вища математика. Освітній веб-сайт викладача

У 1972 році з відзнакою закінчив Донецький державний університет (тепер - Донецький національний університет імені Василя Стуса). Голова циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін. Голова міського методичного об`єднання викладачів математики, голова профкому коледжу, викладач вищої категорії, викладач вищої математики - методист. Стаж педагогічної роботи - 41 рік.

У науці нема широкої стовпової дороги, і тільки той може досягти її сяючих вершин, хто, не страшачись утоми, видряпується її кам'янистими стежками. (К. Маркс)


Витяг із навчального плану 2018-2019 н.р. Розклад занять на тиждень

Про охорону контенту в Інтернеті

Усі матеріали, що розміщені на сайті, розроблені автором або зібрані із загально доступних публічних ресурсів мережі Internet та призначені виключно для читання, використання з метою освіти, не мають комерційного характеру. Усі авторські права належать їхнім володарям. Будь-яке комерційне або інше використання крім читання, освіти – заборонено. Цей проект не є комерційним, і автор сайту не несе відповідальності за можливі наслідки використання запропонованих тільки для читання матеріалів з метою, забороненою національним законодавством або нормами міжнародного права.


nesterov@msk.edu.ua © В.Ф.Нестеров, 2018-2019. . Статистика відвідуваності сайту:

Пошук інформації на сайті: