Вітаємо Вас на нашому сайті!

Рубрика: Заходи, події


22.08.2021

З Днем Державного Прапора України
20.08.2021

День Незалежності України


25.06.2021

День Конституції України

25 червня 2021 року в Маріупольському будівельному фаховому коледжі був проведений урочистий мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України.


18.06.2021

Онлайн-конкурс

Вітаємо переможців онлайн-конкурсів «Конституція України – головний оберіг державності і демократії українського народу», присвячених 25 річниці прийняття Конституції України.
28.05.2021

Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки

20 травня 2021 року директор коледжу Білай А.В., заступниця директора з ВР Годорожа В.М., представники студентства МБК взяли участь у телемості, організованому з нагоди Міжнародного дня вишиванки.

У заході взяли участь також представники Маріупольського коледжу ДОН НУЕТ ім. Туган-Барановського, заклади передвищої освіти Західної України, керівництво Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Донецької та Львівської областей.


28.04.2021

День вишиванки

Щороку навесні, коли оновлюється Земля, пишним цвітом розквітають візерунки на українській вишиванці, що стала оберегом, який яскраво відображає особливу національну традицію нашого народу. Сягаючи сивої давнини, вишиванка й досі залишається сакральною річчю, адже поєднує нас із давніми предками, простягаючись невидимою ниткою у небесний вирій.

Студенти Маріупольського будівельного коледжу з почуттям глибокої шани ставляться до того мережаного рукотвору і залюбки беруть участь у Дні вишиванки. Одягнувши цей своєрідний унікальний код українського народу, вони гордо несуть славу минулих поколінь і творять історію держави.

Тож адміністрація та студенти МБК виступили з ініціативою у соцмережах (Facebook, Instagram) щодо проведення Регіонального флешмобу «Прийди на пари у вишиванці» (до Всесвітнього дня вишиванки).

Цьому передувала така інформаційна робота:

 • тематичні класні години;
 • виставка вишиванок;
 • майстер-клас «Гаптую хрестиком»;
 • Колективна творча справа «Вишивана мапа України»;
 • радіожурнал «Історія вишиванки», в якому між повідомленнями лунали пісні «Вишиванка» (https://www.youtube.com/watch?v=PkjKn1d6qNg&ab_channel), «Мамина сорочка» (https://www.youtube.com/watch?).

У зазначеному флешмобі взяли участь усі охочі. Долучилися й батьки студентів, які зазначили, що з роками вишиванка для них стала і певною філософією життя, і своєрідною релігією…

Вишиванко моя, вишиванко,
Смереково-вишнева жага,
Ти далеких Карпат полонянка,
Ти Дніпра мого хвиля жива.
Я по світу іду в вишиванці,
Аж дивуються ген журавлі,
Хай стрічають веселі багрянці -
Україна іде по землі…

Принагідно вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – Днем вишиванки! Нехай вона стирає кордони й об’єднує українців по всьому світу!


28.04.2021

Флешмоб «Від Писанки до Писанки»

28.04.2021 р. студенти-дизайнери Маріупольського будівельного коледжу взяли участь у флешмобі «Від Писанки до Писанки» з оформлення традиційних Великодніх писанок та перетворили свою творчість у свято. Натхненні студенти МБК дарують свій святковий настрій і залюбки поповнюють нашу традиційну колекцію писанок. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо всім миру, радості, здоров'я і добробуту!


28.04.2021

35 років Чорнобильської катастрофи

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи викладачем екології Мальцевою Н.О. та студентами I-II курсу були проведені такі заходи з дотриманням карантинних умов:

 • Виставка стіннівок «35 років Чорнобильської катастрофи»;

 • Вечір-спомин «Гірчить Чорнобиль крізь віки» (об’єднана класна година).

 • Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії та вчинки. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

  З глибокою пошаною схиляємо голови перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС за подвиг, під час якого вони віддали своє здоров’я, а дехто – і життя, ставши на заваді сліпої ядерної стихії і захистивши людство від смертельної небезпеки.
  21.04.2021

  Засідання Ради профілактики МБК

  21 квітня 2021 року ( в рамках роботи над проблемою асоціальної поведінки підлітків ) було проведено чергове засідання Ради профілактики МБК, на яке були запрошені студенти-порушники Правил внутрішнього розпорядку та їхні батьки.  31.03.2021

  Рада класних керівників

  31.03.2021 р. в режимі онлайн було проведено чергове засідання Ради класних керівників, на якому розглядалися питання всебічного розвитку особистості майбутнього фахівця. Досвідом своєї роботи поділилися класні керівники Рамусь А.А., Мальцева Н.О., а також інші.

  Особливу увагу було приділено екологічному вихованню, яке активізувалося в закладі освіти протягом останнього часу.  22.03.2021

  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря

  9 березня — день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя. Він є основоположником і найвидатнішим творцем нової української писемної мови. Його творчість не втрачає актуальності й у ХХІ ст. День народження — це ще один привід згадати творчий спадок митця.

  Традиційно МБК бере участь у вшануванні пам’яті Великого Кобзаря.

  У межах святкування філологи Годорожа Вікторія Миколаївна та Рамусь Анна Альбертівна для популяризації творчості Тараса Шевченка організували проведення конкурсу читців «Шевченківські читання». У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, конкурс проводився дистанційно.


  12.03.2021

  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки


  12 березня 2021 року викладачкою української мови та літератури, Годорожею В.М., було проведено заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Під час заняття, яке було проведено у нетрадиційній формі, студенти дізналися про цікаві факти з біографії української поетеси, ознайомилися з розмаїттям творчого доробку Лесі Українки.
  10.03.2021

  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»

  10 березня 2021 року в актовій залі коледжу для студентів першого курсу психологами БФ" Каритас Маріуполь" був проведений тренінг " Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання".

  Після проведення тренінгу студенти мали можливість обговорити проблему та її наслідки, поставити питання й отримати на них кваліфіковані відповіді.


  09.03.2021

  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

  Усе її життя — сміх крізь сльози, боротьба, біль та страждання. Сильна, незламна поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, перекладач, громадський діяч і ... жінка.

  Цього року з дня народження Лесі Українки виповнюється 150 років. Уся країна святкує та вшановує пам’ять геніальної поетеси. Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Годорожі Вікторії Миколаївни та викладача української мови та літератури Рамусь Анни Альбертівни студенти І і ІІ курсів Маріупольського будівельного фахового коледжу взяли участь у заходах, присвячених знаменній річниці. У межах флешмобу #вчи_лесю молодь декламувала відомі вірші Лариси Петрівни Косач і своїм прикладом показала, що її творчість досі актуальна й знана.

  Для студентів І курсів був організований перегляд фільму “Лісова пісня” за мотивами драми-феєрії Лесі Українки.
  03.03.2021

  Тренінг з протидії булінгу

  3 березня 2021 року для студентських груп першого курсу психологами БФ «Карітас Маріуполь» був проведений тренінг з протидії булінгу.


  19.02.2021

  Пам'яті Героїв Небесної Сотні

  З 17 по 19 лютого 2021 року в Маріупольському будівельному коледжі проводилися виховні заходи, присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні.
  17.02.2021

  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК

  17 лютого 2021 року відбулося планове засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК, на яке були запрошені студенти, які порушують Правила внутрішнього розпорядку закладу освіти (мають заборгованості з дисциплін, запізнюються на заняття тощо).

  У ході роботи з'ясовувалися причини, обговорювалися та протокольно затверджувалися терміни ліквідації заборгованостей і виправлення поведінки.


  14.02.2021

  День закоханих

  14 лютого 2021 року в Маріупольському будівельному коледжі, за ініціативою студради, в умовах карантинних обмежень відзначали День закоханих!  26.11.2020

  День подяки та врожаю

  Під керівництвом викладачів іноземної мови, Харт О.А. і Заіки Р.І. , студенти МБК відсвяткували "Thanksgiving Day" (День подяки та врожаю). Підтримуючи найкращі традиції американського народу, і молодь, і представники старшого покоління знаходили привід, щоб сказати один одному слова вдячності! Тож нехай взаємоповага й толерантне ставлення один до одного пануватимуть у стосунках між людьми, незалежно від того, де вони мешкають!


  27.11.2020

  Студенти МБК вшанували пам'ять загиблих від голоду у 1932 - 1933 рр.  23.11.2020

  День Гідності і Свободи

  У рамках вшанування важливих подій в історії сучасної України, класні керівники Маріупольського будівельного коледжу провели тематичні виховні заходи.

  Крім того, студенти перших курсів прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Гідності та Свободи. Усі вони були нагороджені почесними дипломами та подяками.


  09.11-13.11.2020

  «Бережи енергію. Збережи Україну!»

  З метою виховання екологічної свідомості у підлітків та навичок екологічно стійкого і безпечного стилю життя, залучення студентів до корисної діяльності з питань енерго і ресурсозбереження в рамках тижня енергозбереження в Донецькій області з 09.11.2020 – 13.11.2020 р. були проведені наступні заходи: інформаційний дайджест «Споживай енергію розумно!», тематичні класні години «Збережемо енергію разом!», конкурс плакатів і презентацій «Бережи енергію. Збережи Україну!», проведення рейдів студрадою коледжу, щодо бережливого використання й заощадження електроенергії в МБК, круглий стіл «Чи загрожує людству енергетичний голод?»


  11.11.2020

  Свято мови в МБК

  Класні керівники провели в начальних групах виховні години, присвячені Дню української мови та писемності.


  10.11.2020

  День української мови

  У центральному вестибюлі коледжу з дотриманням усіх карантинних обмежень були організовані в онлайн-режимі заходи, присвячені Дню української мови та писемності.


  06.11.2020

  Флешмоб #UADAY

  9 листопада — День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Свято об’єднує серця тих, хто вболіває за долю української нації і майбутнє Українського Слова.

  З нагоди свята студенти І і ІІ курсів Маріупольського будівельного коледжу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Годорожі Вікторії та викладача української мови та літератури Рамусь Анни взяли участь у флешмобі #UADAY, в рамках якого читали уривки з віршів і таким чином висловили пошану та любов до рідної мови, землі!

  Тож до вашої уваги відео “#UADAY” з найкращими цитатами із відомих поезій та висловів класиків української літератури.


  07.10.2020

  Вибори голови студради

  07 жовтня 2020 року заступник директора з виховної роботи Годорожа Вікторія провела в актовому залі коледжу звітнє засідання студентської ради, на якому були проведені вибори голови та його заступника. У голосуванні взяли участь 57 представників студради. У ході голосування перемогу отримала студентка групи ОП-21 – Петрик Марія, посаду заступника голови обійняв студент групи АМ-32 - Гальченко Дмитро.

  Бажаємо, щоб на чолі з Петрик Марією механізм студентського самоврядування запрацював ще продуктивніше і краще!  25.09.2020

  Батьківські збори

  25.09.2020 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулися організаційні батьківські збори. Директор МБК Білай Антон Вікторович виголосив вітальне слово та ознайомив батьків з особливостями освітнього процесу коледжу, правилами внутрішнього розпорядку, режимом роботи тощо.

  Заступник директора з навчальної роботи О.П. Зубкова розповіла присутнім про особливості адаптації студентів нового набору. Соціальний педагог Халайджян К.А. провела анкетування батьків. Класні керівники продемонстрували віртуальну екскурсію коледжем. Годорожа В.М., заступник директора з виховної роботи, наголосила на тому, що в нових умовах суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їхніх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, отримання освіти та інше. Координацію ж виховних дій сім’ї покладено на освітній заклад. Батьківські збори — це громадський орган, який своїми рішення¬ми визначає завдання, зміст, напрями роботи батьківського та студентського колективів. Вікторія Миколаївна закликала батьків долучатися до життя коледжу і співпраці з викладачами задля досягнення спільної мети – виховання підростаючого покоління.

  Підбиваючи підсумки, директор коледжу Білай А.В. сказав: «Хоч би яка у вас відповідальна і складна творча робота була на виробництві, знайте, що вдома на вас чекає ще відповідальніша, ще складніша, ще тонша робота — виховання людини».


  21.09.2020

  «Миру - Мир! Ні війні!»

  21 вересня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі відзначається міжнародний день миру.

  Метою цього свята є прагнення привернути увагу людей до наслідків воєнних дій і осмислення значення миру для всього людства.

  Студенти Маріупольського будівельного коледжу долучилися до відзначення Міжнародного дня миру й взяли участь у майстер-класі з виготовлення журавликів, як символів миру, акції «Миру - Мир! Ні війні!»
  05.02.2020

  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"

  5 лютого 2020 року в актовій залі коледжу для студентів 1-3 курсів відбулася об'єднана класна година "Стоп наркотик", присвячена профілактиці тютюнопаління, а також вживання наркотичних речовин.

  Про негативні наслідки алкоголю і наркотиків для здоров'я людини й відповідальність перед Законом студентам МБК розповіли старший інспектор ювенальної превенції Лівобережного району Кагадій Г.В та лікар - нарколог


  30.01.2020

  Засідання педагогічної ради

  30 січня 2020 року в МБК було проведено педагогічну раду «Суїцид, як одна з форм асоціальної поведінки підлітків».

  До участі в обговоренні проблеми самогубств у підлітковому віці були запрошені фахівці: начальник відділу ювенальної превенції поліції Донецької області Катерина Шнейдер, інспектори Вікторія Брова, Олег Біатов, а також практичні психологи БФ «Карітас Маріуполь»Чепель А.,Хоцька Л.


  18.12.2019

  З нагоди Дня Святого Миколая

  18 грудня 2019 року студенти МБК з нагоди Дня Святого Миколая зі святковою програмою (казкова вистава, конкурси, подарунки) відвідали дітей-сиріт Школи-інтернату №1 . Того ж дня студрада привітала педагогів, студентів і співробітників коледжу з Днем Святого Миколая й початком зимових свят. Класні керівники привітали своїх вихованців із святом Миколая.


  17.12.2019

  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»

  17 грудня 2019 року психологами благодійного фонду «Карітас Україна» для студентів пільгових категорій МБК, а також усіх бажаючих, був проведений тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи».


  09.12.2019

  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"

  9 грудня 2019 року в Києві був організований круглий стіл «Викоренення насильства і домагань у світі праці. Конвенція МОП 190 та рекомендація 206», на якому були присутні представники Міжнародних організацій праці Маріко Оучі (Будапешт), Міністерства соціальної політики України, Федерація профспілок України.

  До складу делегації Профспілки будівельників України було запрошено заступника директора з виховної роботи Годорожу В.М., а також соціального педагога Халайджян К.А.

  У ході заходу були обговорені питання мобінгу у світі праці, важливості прийняття міжнародних трудових стандартів у боротьбі з насильством і домаганнями, а також було наголошено на необхідності й важливості проведення профілактичної виховної роботи в закладах освіти.

  Заступник директора з ВР Годорожа В.М. брала участь в обговоренні важливих для українського суспільства питань і виступила з доповіддю: «Система роботи педагогічного колективу Маріупольського будівельного коледжу з протидії насильству», розповіла про проведення акції: «16 днів проти насильства» в МБК.  04.12.2019

  16 днів проти насильства

  Студенти Маріупольського будівельного коледжу долучилися до Міжнародної акції "16 днів проти насильства"


  19.11.2019

  Тренінг з протидії торгівлі людьми

  19 листопада 2019 року заступник директора з виховної роботи Годорожа В.М, а також соціальний педагог коледжу Халайджян К.А. взяли участь у тренінгу з протидії торгівлі людьми, організованому Донецькою обласною лігою ділових і професійних жінок (у рамках проекту ОБСЄ та Мінсоцполітики "Поширення національного механізму взаємодії об'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми").


  08.11.2019

  День української мови та писемності

  8 листопада 2019 року в Маріупольському будівельному коледжі відзначали День української мови та писемності.
  06.11.2019

  Регіональний конкурс "Міс україночка"

  6 листопада 2019 року в Маріупольському коледжі ДВНЗ ПДТУ відбувся регіональний конкурс "Міс україночка",присвячений Дню української мови та писемності.

  У ньому взяли участь студентки коледжів і технікумів Маріупольського регіону.

  Студентка МБК (група ОП-21) Семікова Марина змагалася за звання найкращої в конкурсі й отримала титул "Міс грація"

  24.10.2019

  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"

  24 жовтня 2019 року заступник директора з виховної роботи Годорожа В.М., соціальний педагог Халайджян К.А., а також члени студентської ради МБК взяли участь у засіданні круглого столу «Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти» (у рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості»), організованому благодійним фондом «Карітас Маріуполь» для ВНЗ 1-2 р.а.

  Заступник директора з виховної роботи Годорожа В.М. поділилася досвідом організації та проведення роботи з попередження та протидії булінгу в Маріупольському будівельному коледжі. До участі в обговоренні нагальної проблеми й пошуку її вирішення були долучені представники ювенальної превенції, психологи, адміністрація коледжів і технікумів Маріуполя, а також молодь.
   Архів


  верхній тиждень
  07:29:09
  зараз заняття ще не почалися


  •  Засідання педагогічної ради з теми «Дизайн-мислення в освіті»
  •  17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності
  •  Cвято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва й День захисника та захисниці України
  •  Благодійна акція «Щасливі тварини»
  •  «Захисти свої права»
  •  День працівників освіти
  •  80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру
  •  Адаптаційний тренінг
  •  Відкриття Малих олімпійських ігор - 2021
  •  Міжнародний день миру
  •  Чемпіонат з боулінгу
  •  Екосвідомость починається з дій!
  •  «Приєднуйся до нас! Побачив? Прибери!»
  •  Коло знайомств
  •  «Що потрібно для успішної адаптації»
  •  Симпозіум випускників Програми адміністраторів коледжів 2016 та 2018 років
  •  Перше вересня. День знань.
  •  Організаційні збори студентів нового набору
  •  З Днем Державного Прапора України
  •  Організаційні сбори першокурсників
  •  День Незалежності України
  •  ОСВІТЯНАМ: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19
  •  Для абітурієнтів на основі 11 класів
  •  КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
  •  Урочисте вручення дипломів
  •  Мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України
  •  Онлайн-конкурс
  •  Телеміст з нагоди Міжнародного дня вишиванки
  •  Ековікторина
  •  День вишиванки
  •  Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
  •  Святкування Дня Європи в Україні
  •  Євроклуб
  •  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
  •  35 років Чорнобильської катастрофи
  •  Засідання Ради профілактики МБК
  •  Рада класних керівників
  •  Година Землі
  •  Вшанування пам’яті Великого Кобзаря
  •  Всесвітній день поезії
  •  Заняття, присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки
  •  Тренінг «Депресія, її причини, ознаки, шляхи подолання»
  •  Міжнародний жіночий день
  •  150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  •  Тренінг з протидії булінгу
  •  Лекція-візуалізація з теми : «Розробка технологічного процесу»
  •  Конкурс методичних розробок
  •  День відкритих дверей
  •  Олімпіада з математики
  •  Відкрите заняття з теми «Морфологічні норми СУМ: прийменник у діловому мовленні»
  •  Пам'яті Героїв Небесної Сотні
  •  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
  •  Я такий же як і ти
  •  Засідання Університету педагогічних знань
  •  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  •  Засідання навчально-дисциплінарного відділу студради МБК
  •  День закоханих
  •  Відкрите семінарське заняття
  •  Вшанування пам'яті Героїв Крут
  •  Батьківські збори «Особливості проведення ЗНО-2021»
  •  День Соборності України
  •  Реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО до 19-го січня!!!
  •  Соціальний проєкт «Scholarship від Freelancehunt»
  •  Всеукраїнський студентський флешмоб на підтримку фахової передвищої освіти
  •  Змагання
  •  Доступна освіта
  •  Учасникам ЗНО
  •  Ми будуємо майбутнє
  •  День Гідності і Свободи
  •  Всесвітній день вторинної переробки
  •  «Мова – скарб пращурів»
  •  «Бережи енергію. Збережи Україну!»
  •  Дорогі студенти! Вітаємо Вас!
  •  «Самоосвіта викладача»
  •  «Коло цінностей»
  •  Свято мови в МБК
  •  День української мови
  •  ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності
  •  Розклад занять учбової сесії групи ЗАМ-51 (листопад - грудень 2020 року)
  •  Флешмоб #UADAY
  •  Вибори голови студради
  •  Олімпіада з історії України
  •  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  •  Батьківські збори
  •  Відзначення Міжнародного дня миру
  •  Я прибрав – твоя черга
  •  Студенти в захваті!
  •  Телеміст "Студентство єднає Україну"
  •  Коло знайомства «Твоя риса характеру!»
  •  Організаційні сбори першокурсників
  •  Запрошуємо до нашого коледжу!
  •  Починає роботу консультаційний центр приймальної комісії
  •  День вишиванки
  •  РОЗКЛАД СЕСІЇ ГРУПИ АМ-31 на травень 2020 року
  •  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75-та річниця
  •  Працюємо в умовах карантину (відео)
  •  Увага
  •  Працюємо з ClassRoom
  •  Конкурс методичних розробок
  •  Вигідна пропозиція від TRINITY
  •  Соціальна програма Scholarship
  •  Олімпіада з математики
  •  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
  •  Об’єднана класна година "Стоп наркотик"
  •  Засідання педагогічної ради
  •  EDUCATIONUA 2020
  •  Обласні змагання з баскетболу
  •  День Соборності
  •  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень-лютий 2020 року)
  •  Квест «Новорічний калейдоскоп!»
  •  Телеміст
  •  Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи»
  •  VII Регіональна науково-теоретична конференція "Електротехніка навколо нас: прогрес електротехнологій, проблеми, перспективи"
  •  Регіональна студентська науково-практична конференція “Нобелівські читання”
  •  День студента
  •  Круглий стіл "Викорінення насильства і домагань у світі праці"
  •  16 днів проти насильства
  •  Соціальний захист
  •  Тренінг з протидії торгівлі людьми
  •  Підключення до інтернету за 1 грн!
  •  День української мови та писемності
  •  Регіональний конкурс "Міс україночка"
  •  Новини служби порозуміння МБК
  •  Тематичне коло
  •  Маріупольський боксер завоював «золото» в Німеччині
  •  «Виробляй локально, продавай глобально»
  •  «Центр розвитку стартапів»
  •  Круглий стіл "Запобігання та протидія булінгу в закладі освіти"
  •  «My future profession»
  •  Педагогічна рада на тему: «Булінг та шляхи його подолання»
  •  Живи та працюй в Україні
  •  Майстер-клас
  •  Тренінги
  •  Освітній проект «У єдності – майбутнє України»
  •  День знань
  •  Круглий стіл
  •  Оголошення
  •  Випуск-2019
  •  Завершальна педагогічна рада
  •  Запрошуємо на церемонію урочистого вручення дипломів
  •  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп'ютерних дисциплін
  •  Тренінг для викладачів
  •  Протипожежне тренування
  •  День пам’яті та примирення
  •  Перспектива-2019
  •  Регіональна олімпіада з хімії
  •  Педагогічна рада
  •  Рада класних керівників
  •  "Збережемо природу разом!"
  •  Всеукраїнська акція "Великий Шевченко"
  •  Звіт про проведення тижня ЦК будівельних та технологічних дисциплін
  •  Регіональна наукова конференція «Будівництво та цивільна інженерія. Минуле, сучасне,майбутнє»
  •  Міські змагання Маріупольського регіону з баскетболу та волейболу
  •  «Цікава хімія»
  •  Молодіжний Маріупольський Екологічний Форум
  •  День відкритих дверей
  •  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
  •  І-й регіональний конкурс на кращу методичну розробку
  •  «Малюнок і живопис – види образотворчого мистецтва»
  •  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
  •  Засідання регіонального методичного об’єднання викладачів будівельних дисциплін
  •  Зупинимо булінг разом!
  •  Засідання педагогічної ради
  •  День соборності України
  •  Загальні збори трудового колективу
  •  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (січень 2019 року)
  •  Фінал конкурсу "Викладач року 2018"
  •  IV етап конкурсу Викладач року-2018.«Майстер-клас»
  •  Сторінками історії математики
  •  Міські змагання з настільного тенісу
  •  Тиждень відкритих занять у рамках конкурсу "Викладач року-2018"
  •  День української писемності та мови
  •  Перша міжрегіональна науково-практична конференція
  •  Виставки буклетів та методичних розробок
  •  Лінгвістичний саміт
  •  «Мандри у світ професій»
  •  Профілактична бесіда з метою запобігання трагічних подій
  •  Засідання атестаційної комісії
  •  «Студентські перегони»
  •  День відкритих дверей
  •  День працівника освіти
  •  Студентський SPORT TIME
  •  Розклад занять учбової сесії заочного відділення (вересень-жовтень 2018 року)
  •  День знань
  •  Урочисте посвячення у студенти МБК
  •  Педагогічна рада «Підсумки навчально-виховної та методичної роботи колективу протягом 2017-2018 навчального року»
  •  ВИПУСК 2018
  •  Пожежна небезпека
  •  Педагогічна рада
  •  Університет педагогічних знань
  •  Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Педагогічний Оскар - 2018"
  •  День пам’яті та примирення
  •  Легкоатлетична естафета
  •  Олімпіада з креслення
  •  Всесвітній день охорони праці
  •  Перспектива 2018
  •  Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді»
  •  Міські змагання з легкої атлетики
  •  Змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді
  •  Студентський екологічний тренінг “EcoDays 2018”
  •  Флешмоб «Від Писанки до Писанки»
  •  Обласні змагання з волейболу
  •  Змагання з волейболу та баскетболу
  •  "Міс МБК 2018"
  •  Шевченківські читання
  •  Міжнародний день мови
  •  Регіональна науково-практична конференція з дисциплін економічного напряму
  •  День відкритих дверей
  •  Олімпіада з математики, переможці
  •  Всеукраїнська наукова конференція «Перспектива-2018»,
  26 квітня 2018 року
  •  Олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
  •  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
  •  МАСЛЯНА
  •  Науково-практична конференція «Форми і методи організації проведення позааудиторної роботи з дисциплін»
  •  Профілактична бесіда з попередження випадків шахрайства
  •  Класна година "Спорт і ми"
  •  Класна година "Підліток і правопорушення"
  •  Абітурієнту: підготовчі курси
  •  Нобелевські читання
  •  Викладач року
  •  ЗНО-2018
  •  День відкритих дверей
  •  Міські змагання з настільного тенісу
  •  Дебют першокурсника
  •  ІІ етап конкурсу «Викладач року»
  •  Виховний захід "Україна - талановита країна"
  •  День української писемності та мови
  •  Курси з підготовки до вступу у ВНЗ
  •  Університет педагогічних знань «Педагогічний такт викладача»
  •  «Ігри патріотів»
  •  День працівника освіти
  •  І етап конкурсу «Викладач року»
  •  Урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор
  •  Графік навчального процесу на 2017 - 2018 навчальний рік груп ЗАМ-31, ЗАМ-41(у), ЗАМ-51
  •  Туристичний похід
  •  Тренування з цивільного захисту
  •  День знань
  •  Педагогічна рада
  •  Урочисте посвячення у студенти МБК
  •  Накази про зарахування
  •  Рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування
  •  Розклад вступних іспитів (денне відділення, 2017 рік)
  •  Випуск-2017
  •  Рейтинг за результатами ІІ семестру 2016-2017 навчального року
  •  Засідання педагогічної ради «Стратегія і тактика педагогічного колективу щодо реалізації програми «Обдаровані студенти»
  •  Університет педагогічних знань
  •  Парад Вишиванок
  •  День пам'яті та примирення
  •  Мисс МСК-2017
  •  Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива-2017»
  •  Онлайн олімпіада з математики
  •  Регіональна студентська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки
  •  Квест «Україна – квітуча країна!»
  •  Тиждень циклової комісії опоряджувальних та будівельно-архітектурних дисциплін
  •  ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ПЕРСПЕКТИВА-2017»
  •  Будівельний брейн-ринг
  •  Відкритий позакласний захід «Слава Шевченка не вмре, не поляже»
  •  Вітаємо жінок зі святом весни та краси!
  •  ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ
  •  Олімпіада з ІКТ, перший етап
  •  Науково-практична конференція викладачів «Творчість – умова розвитку сучасного педагога»
  •  Україна заговорить англійською!
  •  Свято всіх закоханих
  •  Виховний захід "Герої Крут - ніхто не забутий"
  •  Автошкола МБК оголошує набір на курси водіїв
  •  День соборності України
  •  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧБОВОЇ СЕСІЇ ГРУП ЗАМ-31(У), ЗАМ-32
  •  Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій
  •  Розклад занять, 2-й семестр
  •  Навчання комп'ютерної грамотності
  •  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
  •  Завершальний тур конкурсу «Викладач року»
  •  Студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»
  •  Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років
  •  Зустріч студентів коледжу з представником Департаменту протидії наркозлочинності та лікарем – наркологом
  •  Міжнародний конкурс з української мови - вітаємо переможців регіонального туру
  •  Конкурс "Викладач року"
  •  Заходи до Дня Гідності та Свободи
  •  Міські змагання з настільного тенісу
  •  Розклад занять учбової сесії, 5-й курс, заочне відділення
  •  Вітаємо з перемогою!
  •  Дебют першокурсника
  •  Заходи до Дня Гідності та Свободи
  •  День студента
  •  Радіодиктант національної єдності
  •  Конкурс «Викладач року»
  •  Засідання Університету педагогічних знань
  •  Запрошуємо на день відкритих дверей
  •  Cвято «Козацькому роду нема переводу!»
  •  Воєнно-патріотичні заходи
  •  Місячник людей похилого віку
  •  День працівника освіти
  •  Вибори голови студради
  •  Змагання з міні-футболу
  •  Засідання методичної ради 15.09.2016
  •  Запрошення на конференцію
  •  Малі Олімпійські ігри - 2016
  •  Святковий мітинг
  •  День фізичної культури та спорту в МБК
  •  Конкурс краси "Маріуполь-2016"
  •  Перше вересня 2016 року
  •  Засідання методичної ради 1.09.2016
  •  Педагогічна рада 30.08.2016
  •  Посвящение в студенты
  •  Оголошення для абітурієнтів-заочників
  •  Розклад вступних іспитів 2016р.
  •  Регіональна наукова конференція для творчої молоді
  •  Вручення дипломів, 2016 рік
  •  Тиждень циклової комісії природничо-математичних і комп’ютерних дисциплін
  •  Електротехнічний турнір
  •  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
  •  Засідання педагогічної ради 30.03.2016
  •  Мисс МСК 2016
  •  Вітаємо призерів!
  •  День відкритих дверей
  •  Наукова конференція для творчої молоді
  •  Інформаційно-освітнє середовище МСК засобами Google Apps for Education
  •  Розклад занять для ЗАМ-52, ЗС-52
  •  Новини в науці і техніці
  •  Олимпиада по информатике
  •  Внимание! Олимпиада!
  •  Зі святом весни!
  •  Чергове засідання педагогічної ради 3 лютого 2016 року
  •  Онлайн ресурс для пошуку роботи
  •  Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
  •  День студента
  •  День української писемності та мови в МБК
  •  Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін
  •  Запитання до заліків (заочне відділення)
  •  Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році
  •  Выпускной
  •  День открытых дверей
  •  Спортивная жизнь МСК
  •  Митинг-реквием
  •  Неделя цикловой комиссии естественно-математических дисциплин
  •  Неделя цикловой комиссии строительно-архитектурных дисциплин
  •  Познавательно-развлекательная шоу-игра «Мама + папа = Я»
  •  Фестиваль юмора и смеха «Юморина-2015»
  •  Шевченківські свята
  •  С праздником 8 марта!
  •  Учения по гражданской защите
  •  Конференция
  •  Неделя цикловой комиссии, отчёт
  •  Пам'ять Героїв Небесної Сотні
  •  Неделя цикловой комиссии информационных дисциплин
  •  Приглашаем в автошколу!
  •  Приглашаем на учёбу выпускников 9-11 классов!
  •  Школярам дев'ятих класів і їх батькам про вибір між продовженням навчання у старшій школі або вступом до коледжу
  •  Студентам-заочникам: весенняя сессия
  •  Городская олимпиада по информатике среди ВУЗов 1-2 уровней аккредитации
  •  С праздником 8 Марта, дорогие женщины!
  •  Архитектурный брейн-ринг
  •  До уваги абітурієнтів та їх батьків!
  •  Графік проведення консультацій у групах ЗС-31у, ЗС-32, ЗАМ-31у, ЗАМ-32 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
  •  Графік проведення консультацій у групах ЗС-41у, ЗС-42, ЗАМ-41у, ЗАМ-42 на 2 семестр 2013-2014 н.р.
  •  Олімпіада з інформатики
  •  Перелік спеціальностей
  •  Тиждень правових знань
  •  МТВ - інтерв'ю з директором ДВНЗ "Маріупольський будівельний коледж"
  
  НАША АДРЕСА:
  87526, м. Маріуполь,
  пр. Свободи (Ленінградський), 90.
  тел. (0629) 58-75-44, 58-75-40 (факс),
  068 309 02 02,
  e-mail:msklabvt@gmail.com

           Rambler's Top100   
  Маріупольський будівельний коледж   © 2010-2021 http://msk.edu.ua